marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos Z typu absurdy w internetach, nawet juz mnie takie głupoty nie dziwią, szczególnie tutaj xd
10
@krawczykPSG ciekawe czy kilka lat temu tak samo mówiłeś o golach Leo Messiego, kiedy barca robiła jak chciała druga sile ligi xd
Imo trochę podobna sytuacja, tylko Real wtedy potrafił coś ukasic
3
@AdiKingu96 Barcelona kiedyś tak lala 2 sile z la ligi i co hejterze
0
@Momals11 77 bramek w LM w 98 meczach to nie są piękne statystyki? Nawet w słabiutkiej reprezentacji zakręcił bodajże jakieś 70 brameczek
0
@tommyVERceti Rap byku nie musi miec przekazu, moze zwyczjanie banglac na glosnikach, byc typową bragga. Ogolnie bardzo uniwersalny gatunek ale zamkniete glowy dalej nie moga tego skumac
1
@DaPidejpi i juz nie pojawiają się głosy, ze za dużo polityki co imo świadczy tylko o tym, że uderzali w ziomka personalnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle nikt na tym forum nie szanuje legendarnego kaczora Donalda
0
@DaPidejpi a trza patrzeć na nicki :c
0
Alez przepięknie 6ix9ine zaktualizował swojego spotifaja, takim sprzętem można zabić. :V
0
@tristan87 Ernesto z ekspertami się nie pieści.
0
@krawczykPSG I cyk, jak Pan lider partii powiedział handel dziećmi za 25k dolarów.
3
@DonAndres*8 o matko xD
3
@Jakchcesz @MesQueUnClub96 Nikt nie szanuje kaczora donalda, ranicie moje uczucia. :c
1
@Jakchcesz raz na kilka lat można odświeżyć profil :V
1
O kurde, dzisiaj eminem obchodzi swoje 49 urodziny. Myślałem, że chlop jest sporo młodszy xD
14
@7black4 Tez bym chciał sięgnąć takiego dna.
2
@Cadafaz Będzie sztos, mroczne dc > popierdółki od marvela
3
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/245472158_2075260802632073_1988473765561672712_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=8jkmbz36ytsAX_P4WhC&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=8e440772f4f094ddfbcf62800c32be25&oe=61912F7D
Icardi znowu narozrabiał. XD
Wanda Icardi usunęła właśnie wszystkie zdjęcia na Instagramie z Mauro Icardim, przerwała go obserwować, a na relacji dodała wpis:
„Kolejna rodzina, którą zrujnowałeś dla tej su*i”
1
@Batys Panie, a zasadził Panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
0
@Encore zerknalem tam, ale kiepsko cos mi leza te ubrania. ;v Musze chyba lepszy reaserch zrobic xd
0
@Batys o kim mowa? ;p
0
@GadulkiGembulki_FCB to tylko pokazuje, że chłopy z odpowiednią ilością makijażu na mordzie tez moga byc piekni :p
1
@amanter Git, ewentualnie jeszcz Lewy nad Karimem
1
@Sulimo I może się fajnie człek kimnąć przed 1 zmiana, bez slonca zza oknem. ;p
0
gdzie kupujecie ubranka w sieci?
0
@Encore strach pomyśleć jakby Bruno dzialal w takim Bayernie
5
@Breakdrowser ta po prawej tez niezla
1
@FafitFCB niedzieli to jeszcze bym zrozumial, ale soboty? Grzeszysz. :p
4
@Robert1603 Ronaldinho to definicja brazylijskiej magii aczkolwiek styl Leo zrobił na mnie większe wrażenie. Genialny balans ciałem, piłeczka króciutko przy nodze i największe tuzy w defensywie nie miały szans. :D