3

@AmigoBlancos Z typu absurdy w internetach, nawet juz mnie takie głupoty nie dziwią, szczególnie tutaj xd

10

@krawczykPSG ciekawe czy kilka lat temu tak samo mówiłeś o golach Leo Messiego, kiedy barca robiła jak chciała druga sile ligi xd

Imo trochę podobna sytuacja, tylko Real wtedy potrafił coś ukasic

3

@AdiKingu96 Barcelona kiedyś tak lala 2 sile z la ligi i co hejterze

0

@Momals11 77 bramek w LM w 98 meczach to nie są piękne statystyki? Nawet w słabiutkiej reprezentacji zakręcił bodajże jakieś 70 brameczek

0

@tommyVERceti Rap byku nie musi miec przekazu, moze zwyczjanie banglac na glosnikach, byc typową bragga. Ogolnie bardzo uniwersalny gatunek ale zamkniete glowy dalej nie moga tego skumac

1

@DaPidejpi i juz nie pojawiają się głosy, ze za dużo polityki co imo świadczy tylko o tym, że uderzali w ziomka personalnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rust_Cohle nikt na tym forum nie szanuje legendarnego kaczora Donalda

0

@DaPidejpi a trza patrzeć na nicki :c

0

Alez przepięknie 6ix9ine zaktualizował swojego spotifaja, takim sprzętem można zabić. :V

0

@tristan87 Ernesto z ekspertami się nie pieści.

0

@krawczykPSG I cyk, jak Pan lider partii powiedział handel dziećmi za 25k dolarów.

3

@DonAndres*8 o matko xD

3

@Jakchcesz @MesQueUnClub96 Nikt nie szanuje kaczora donalda, ranicie moje uczucia. :c

1

@Jakchcesz raz na kilka lat można odświeżyć profil :V

1

O kurde, dzisiaj eminem obchodzi swoje 49 urodziny. Myślałem, że chlop jest sporo młodszy xD

14

@7black4 Tez bym chciał sięgnąć takiego dna.

2

@Cadafaz Będzie sztos, mroczne dc > popierdółki od marvela

3

https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/245472158_2075260802632073_1988473765561672712_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=8jkmbz36ytsAX_P4WhC&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=8e440772f4f094ddfbcf62800c32be25&oe=61912F7D

Icardi znowu narozrabiał. XD

Wanda Icardi usunęła właśnie wszystkie zdjęcia na Instagramie z Mauro Icardim, przerwała go obserwować, a na relacji dodała wpis:

„Kolejna rodzina, którą zrujnowałeś dla tej su*i”

1

@Batys Panie, a zasadził Panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

0

@Encore zerknalem tam, ale kiepsko cos mi leza te ubrania. ;v Musze chyba lepszy reaserch zrobic xd

0

@Batys o kim mowa? ;p

0

@GadulkiGembulki_FCB to tylko pokazuje, że chłopy z odpowiednią ilością makijażu na mordzie tez moga byc piekni :p

1

@amanter Git, ewentualnie jeszcz Lewy nad Karimem

1

@Sulimo I może się fajnie człek kimnąć przed 1 zmiana, bez slonca zza oknem. ;p

0

gdzie kupujecie ubranka w sieci?

0

@Encore strach pomyśleć jakby Bruno dzialal w takim Bayernie

5

@Breakdrowser ta po prawej tez niezla

1

@FafitFCB niedzieli to jeszcze bym zrozumial, ale soboty? Grzeszysz. :p

4

@Robert1603 Ronaldinho to definicja brazylijskiej magii aczkolwiek styl Leo zrobił na mnie większe wrażenie. Genialny balans ciałem, piłeczka króciutko przy nodze i największe tuzy w defensywie nie miały szans. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?