2

0

@KrystianR ale to w sumie nie jest żaden wzor matematyczny, ze kolejny geniusz urodzi się za 100 lat. Równie dobrze, juz może gdzieś śmigać, mógł się właśnie urodzić lub poczekamy 200lat xd

20

No to juz wiemy, że Depay nie okaże się rozczarowaniem. "Odrzut" z United potrzebował 8 meczów żeby zdobyć 4 bramki w la lidze, tymczasem była gwiazda Chelsea - Hazard potrzebował aż 37 spotkań, rozłożonych na 3 sezony żeby sieknac 4 brameczki. Różnica cenowa w tych transferach to jakieś 160 milionów. :V


1

@nammah przede wszystkim jest to forum kibiców Barcelony wiec czego Ty oczekujesz?

0

@BART97 i wtedy wchodzi Choupo Moting który, gdyby grałby tyle co Lewy to wykręciłby podobne liczby

0

@deyna2018 No tak. Podstawka ->Serca z Kamienia -> Krew i Wino. To normalna kolejność, oczywiście jeżeli Ci się nie chce grać w tej kolejności to możesz na odwrót, aczkolwiek nie polecam mieszania w kolejności, szczególnie za pierwszym razem.

0

@endriuuu2 bylibysmy jak strimerzy, zaraz przerzucimy sie na patostriming i bedziemy robic kociołki

0

@deyna2018 Powtarzaja, ale pieniazki na arcymistrzowskie atrakcje w Corvo Bianco nie wezmą się znikąd. ^^

4

@deyna2018 Skellige to najgorszy etap w grze imo, ale pewnie gdybym się nie porwał na te durne pytajniki na otwartej wodzie to pewnie milej wspominałbym ten fragment. xDD

0

@SuperPatsonFCB gdzie ci to wynika z tej wypowiedzi? ;p

0

Ale człowiek pograłby sobie w nowe dzieło od Arkane - Deathloopa ale ponoć ma delikatne problemy z optymalizacją (typowe arkane) i trzyma zaporowa cene 250 zlotych. Kusi, ale trzeba poczekac na jakas przecene raczej.

1

@AmigoBlancos Takie jak zwykle kiedy przychodzi niedziela wieczór. :c

1

@KrwawiaceoczyVEB Mes que un club wpisujecie sobie do każdej pierdółki a w tym chodzi tylko o to, ze Barca byla wizytówką Katalonii i bardzo ich wspierała/ wspiera. xD

1

@Messibestplayerintheworld Alez to bylby wstyd, Barca pierwszy oficjalny bezdomny ktory zbiera grosik do grosza od ludzi xD

2

@RobsonPL Może Darkest Dungeon? Klimatyczny, trudny (nawet bardzo trudny, szczególnie na początku) RPG drużynowy ale warto się przemóc, bo wciąga jak cholera. Jeszcze moge polecić Frostpunka, jeżeli lubisz niestandardowe RTS'y i mojego faworyta, gdzie sam obecnie rozważam zakup The Riftbreaker - gierka zapowiada się podobnie jak they are billions, ale z lepsza grafika.
Darkset Dungeon
https://www.epicgames.com/store/pl/p/darkest-dungeon
Frostpunk
https://www.epicgames.com/store/pl/p/frostpunk
The Riftbreaker
https://www.epicgames.com/store/pl/p/the-riftbreaker

1

@sebasek99 Nie dość, że byłoby to wspaniałe ukoronowanie kariery polskiego pilkarza, to w bonusie ból dupy na La rambli nie minąłby przez miesiąc. Czego chcieć więcej:p

0

@RobsonPL jakiś konkretny gatunek Cie interesuje?

3

@AmigoBlancos Z typu absurdy w internetach, nawet juz mnie takie głupoty nie dziwią, szczególnie tutaj xd

10

@krawczykPSG ciekawe czy kilka lat temu tak samo mówiłeś o golach Leo Messiego, kiedy barca robiła jak chciała druga sile ligi xd

Imo trochę podobna sytuacja, tylko Real wtedy potrafił coś ukasic

3

@AdiKingu96 Barcelona kiedyś tak lala 2 sile z la ligi i co hejterze

0

@Momals11 77 bramek w LM w 98 meczach to nie są piękne statystyki? Nawet w słabiutkiej reprezentacji zakręcił bodajże jakieś 70 brameczek

0

@tommyVERceti Rap byku nie musi miec przekazu, moze zwyczjanie banglac na glosnikach, byc typową bragga. Ogolnie bardzo uniwersalny gatunek ale zamkniete glowy dalej nie moga tego skumac

1

@DaPidejpi i juz nie pojawiają się głosy, ze za dużo polityki co imo świadczy tylko o tym, że uderzali w ziomka personalnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rust_Cohle nikt na tym forum nie szanuje legendarnego kaczora Donalda

0

@DaPidejpi a trza patrzeć na nicki :c

0

Alez przepięknie 6ix9ine zaktualizował swojego spotifaja, takim sprzętem można zabić. :V

0

@tristan87 Ernesto z ekspertami się nie pieści.

0

@krawczykPSG I cyk, jak Pan lider partii powiedział handel dziećmi za 25k dolarów.

3

@DonAndres*8 o matko xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?