marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@foczkyyyhg akurat problemy z sercem są ciężkie do wykrycia, panie lekarzu
1
@MesQueUnClub96 Trzymam kciuki, żeby pobił. Jak już się tak zasiedział w tej bundeslidze i juz raczej nie zobaczymy go w lepszej lidze (PL na Ciebie patrzę ;c) to niech klepie te rekordy u somsiada jak powalony
15
@kakusus No tak, laporta powinien mieć magiczne moce i odczytywać z piłkarzy rzeczy, o których nikt nic nie wie
5
@Rothan1 ale w sumie po co z tego korzystać? Znowu sprowadzimy jakiegoś placka, a już kilka takich mamy
4
@Encore Szkoda tylko, że zdecydował się na transfer do Manchesteru UTD. Chciałbym zobaczyć jakby śmigał w klubie z ścisłego topu
3
@Messibestplayerintheworld i zaczynamy zabawe xDDD
3
@Kgorecki2500 Ziemniaki sa bardziej uniwersalne, mozna z nich zrobic wodke albo frytki wiec wybor oczywisty
3
@Roobo La Bamba idzie na fali popularności, za jakiś czas i tak wszyscy beda na sprzedaż tutaj
17
@JackH czyli w sumie dokładają roboty uja winnym ludziom
0
@FC1899Barca o, dawno nie było dyskusji o maseczkach.
4
@IronSanHybrid Ogolnie to ja się dziwie, że tvp nie włóczy się z kimś juz po sądach. Widocznie nikomu nie chce się taplac po uszy w szambie
26
https://x.com/Piotrowicz17/status/1454719873976836097
XDDDD Przeciez ta telewizja powinna zostac zutylizowana.
0
@wawfilip16 W Polsce mieszkasz, tu nie ma żadnego halloween!111! uga buga
0
@agaFCB pewnie jeszcze bardziej sie pogubili ;p
5
Matko boska, Pixar znowu to robi, przepiękne widowisko się szykuje.
1
@deyna2018 remaster, ladniejsza i bardziej przystepna dla współczesnego odbiorcy gra
0
@kaamil1910 My tu obchodzimy dziady
5
Szkoda, ze razem z zmiana zegara człowiekowi nie przestawia się zegar biologiczny. :x
2
https://pl.ign.com/playstation/44299/news/sony-prezentuje-nowy-oddzial-ktory-zajmie-sie-grami-na-pc?utm_source=GKZWP
I zajebiscie, sony zadowolone bo wyciska jeszcze pieniądze z gier i gracze, pomijając toksyczna grupę oczywiście zadowoleni bo mogą ograc świetne gry z stajni PlayStation
0
@Pilka_jest_okragla La Bamba cierpi na znieczulice
0
@TR3VOR Wlasnie o 2 mowie. xDD Zapomnialem dopisac
@sila101 Bo 1 nawet mi sie podobala, trzymala ten niski poziom slashera klasy b z lat 90 do ktorych mam sentyment. 2 to juz nie wiem po co powstala
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ale "W lesie nie zaśnie dziś nikt" to durny film. Juz czuje, ze mi szare komórki obumierają a dopiero połowa filmu. XDD
2
@arasz1819 W sumie nie wina Ronaldo, ze Juve tak zaniedbało swoj sklad i liga im zaczela uciekac, przeciez tam nie ma kto grac praktycznie ;p
2
@ElKamil stanowczo to pierwsze, to samo tyczy sie wiary w Dembele
0
https://www.se.pl/styl-zycia/seks-i-milosc/synowa-oszalala-i-chce-narzucac-dzieciom-poganskie-zwyczaje-halloween-sie-jej-zachcialo-aa-naYi-to8N-YEpJ.html
Matko boska, prawie 2022 a jakies strony typu pudelek dalej rzucaja tak marne artykuly xD
1
@Nazio87 Nie ględź dziadek. :p
0
@norbi77 Pewnie, że była tylko nie było widać tej skali.
3
Scholes chyba myśli, że jest z rodu Targaryen XD
7
Jest w pyte.