11

@foczkyyyhg akurat problemy z sercem są ciężkie do wykrycia, panie lekarzu

1

@MesQueUnClub96 Trzymam kciuki, żeby pobił. Jak już się tak zasiedział w tej bundeslidze i juz raczej nie zobaczymy go w lepszej lidze (PL na Ciebie patrzę ;c) to niech klepie te rekordy u somsiada jak powalony

15

@kakusus No tak, laporta powinien mieć magiczne moce i odczytywać z piłkarzy rzeczy, o których nikt nic nie wie

5

@Rothan1 ale w sumie po co z tego korzystać? Znowu sprowadzimy jakiegoś placka, a już kilka takich mamy

4

@Encore Szkoda tylko, że zdecydował się na transfer do Manchesteru UTD. Chciałbym zobaczyć jakby śmigał w klubie z ścisłego topu

3

@Messibestplayerintheworld i zaczynamy zabawe xDDD

3

@Kgorecki2500 Ziemniaki sa bardziej uniwersalne, mozna z nich zrobic wodke albo frytki wiec wybor oczywisty

3

@Roobo La Bamba idzie na fali popularności, za jakiś czas i tak wszyscy beda na sprzedaż tutaj

17

@JackH czyli w sumie dokładają roboty uja winnym ludziom

0

@FC1899Barca o, dawno nie było dyskusji o maseczkach.

4

@IronSanHybrid Ogolnie to ja się dziwie, że tvp nie włóczy się z kimś juz po sądach. Widocznie nikomu nie chce się taplac po uszy w szambie

26

https://x.com/Piotrowicz17/status/1454719873976836097

XDDDD Przeciez ta telewizja powinna zostac zutylizowana.

0

@wawfilip16 W Polsce mieszkasz, tu nie ma żadnego halloween!111! uga buga

0

@agaFCB pewnie jeszcze bardziej sie pogubili ;p

5



Matko boska, Pixar znowu to robi, przepiękne widowisko się szykuje.

1

@deyna2018 remaster, ladniejsza i bardziej przystepna dla współczesnego odbiorcy gra


0

@kaamil1910 My tu obchodzimy dziady

5

Szkoda, ze razem z zmiana zegara człowiekowi nie przestawia się zegar biologiczny. :x

2

https://pl.ign.com/playstation/44299/news/sony-prezentuje-nowy-oddzial-ktory-zajmie-sie-grami-na-pc?utm_source=GKZWP

I zajebiscie, sony zadowolone bo wyciska jeszcze pieniądze z gier i gracze, pomijając toksyczna grupę oczywiście zadowoleni bo mogą ograc świetne gry z stajni PlayStation

0

@Pilka_jest_okragla La Bamba cierpi na znieczulice

0

@TR3VOR Wlasnie o 2 mowie. xDD Zapomnialem dopisac

@sila101 Bo 1 nawet mi sie podobala, trzymala ten niski poziom slashera klasy b z lat 90 do ktorych mam sentyment. 2 to juz nie wiem po co powstala

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale "W lesie nie zaśnie dziś nikt" to durny film. Juz czuje, ze mi szare komórki obumierają a dopiero połowa filmu. XDD

2

@arasz1819 W sumie nie wina Ronaldo, ze Juve tak zaniedbało swoj sklad i liga im zaczela uciekac, przeciez tam nie ma kto grac praktycznie ;p

2

@ElKamil stanowczo to pierwsze, to samo tyczy sie wiary w Dembele

0

1

@Nazio87 Nie ględź dziadek. :p

0

@norbi77 Pewnie, że była tylko nie było widać tej skali.

3



Scholes chyba myśli, że jest z rodu Targaryen XD

7



Jest w pyte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?