marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@david89 no zrobienie jednego ss to kupa czasu, pewnie jakis rok z zycia wyjety.
0
@Mario96w Gdybym oczekiwał jakiegoś generycznego fantasy to też byłbym zadowolony. Niestety pokładam większe nadzieje w naszym uniwersum.
1
@MesQueUnClub96 https://www.fcbarca.com/user/MesQueUnClub96/komentarze
łap
22
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p552x414/269687959_4787388631319642_7356503719457893165_n.png?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=JOMLPhSe3OwAX8BtcX2&_nc_oc=AQlUwd2Gte_fX4qGPpBPtbh1ck32Jlp0K52MEjn9hXWH_ehgiO1VN5a1cLJV_07PDJE&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT-zFXMZOHtkA43bqd-pVAa9pFLNP-93lkWp3sbzH7Kp_A&oe=61C5D3F0
Jeden z niewielu pozytywów nowego wieśka, meeemy xDD
1
@Kgorecki2500 Wiadomo, że kupca korzennego, ale ścieżka Iorwetha też zacna.
0
@ViscaDelFritz1983 Pewnie obudzil się po sesji nerdzenia w fortnajta, zdawało mu się, że zaspał na trening, nie spojrzał na zegarek i cyk poleciał na trening. xDD
3
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-12-20-dying-light-2-ocenzurowane-w-niemczech
Ale to jest chore, wydajesz produkt przeznaczony dla osób 18+ i jeszcze Ci go cenzurują. xD
0
@Colon Kolejny dowód, że żyjemy w Matrixie. :v
1
@KidusFCB Klasycznie Battlefield 4 :D A z nowszych to planuje dać szansę nowemu polskiemu tworowi, World War 3 - ponoć prezentuje się zacnie jak na betę.
5
@Gaz A ja tam szanuje, że gra dla Argentyny. Może i ma mniej trofeów ale na pewno ma reprezentacje w sercu.
1
Teraz to snieg, a na święta temperatura poleci w górę i zostanie tylko ciapa
I tak co roku :c
0
@TheNekro94 Gra o tron imo. Szkoda tylko, ze nigdy główna saga nie będzie skończona xd
0
@clyde Mnie juz nawet nie ciekawi dlaczego wiedzmini zaprosili panie do swojej rzekomo ukrytej przed większością świata twierdzy ale skąd one się tam w ogóle znalazły w pobliżu xD teren mocno górzysty i nieprzystępny, no wątpię żeby przejazdem były
17
@Transu96 drugi ss to idealny przykład jak ktoś za bardzo się poczuje xd
2
W sumie to od biedy kumam przyznanie zp za kopiuj wklej, tak teraz kiedy zawiesił a raczej mocno ograniczył swoją działalność na stronie to tylko potwierdza, że chlop ma tutaj zrobiony pr jak wielki cr7
0
@Shapiro Sapek tym razem nie poprosił o pieniądze z góry to ma wywalone, a nawet chwali. :v
5
@BartqRKO czy ja wiem, tutaj praktycznie od razu jest każdy głośniejszy temat, dodatkowo można podyskutować
4
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s720x720/268032075_4597704760319614_4173529295846352612_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=4Ex3CWr7u1oAX95cT0R&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT_3RlBLeHtWzFevYV4Z_jgTCFnTjYqq7Dtz270ya53JkA&oe=61C3BC7E
W sumie prawda. xDD
0
@pt9 wy oczekujecie polskiej gry o tron, adaptacji wiedzmina czy czego w końcu, bo się pogubiłem xd
2
https://www.gry-online.pl/newsroom/gracz-stracil-konto-i-dostep-do-gier-ubisoftu-wszystko-w-zgodzie/z520fe8
Lepiej logujcie się na swoje konta.
2
@deyna2018 patrząc na swobodę scenarzystów w swoich głupotach to nie
1
@Transu96 w tej sytuacji to chyba nachapany. :v
5
https://x.com/KacikPopkultury/status/1470923942709719041
Ciekawe ile Netflix ostatecznie płaci Sapkowskiemu za to, że robią "adaptację" jego książek bo gry, które są dużo wierniejsze książkowemu Geraltowi Sapek orał jak ostatniego śmiecia. xD
0
@Dalhi Też prawda, te sygnały dźwiękowe byłyby bardzo przydatne dla totalnych laików. :V
8
O japierdu, ale jestem dzbanem. XDDD czyściłem pc i potem mi obraz zdechł, nie było połączenia. Pół dnia siedziałem i kombinowałem co spieprzyłem, solidne poszukiwania rozwiązania w internecie... i wiecie co się okazało? Źle podpiąłem kości ramu. XDD
Wstyd jak uj, jak przeszedłem na peceta to wychodzi, że całe życie byłem team konsolki. ;p
0
@Rewolucja123 Skopiowałeś to od BI, który nieumiejętnie próbował coś przetłumaczyć z angielskiego tt? Xx
1
@PIWOSZ89 takimi meczami nawiązuje się do walki o ligę mistrzów w przyszłym sezonie.
0
@Rust_Cohle No właśnie kurla, człowiek chce se przynerdzic
0
Moordy, pc przestał mi wysyłać obraz do monitora? Ktos coś? Wszystko działa sprawnie, tylko sygnału nie ma
7
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s640x640/267773171_6585243171517370_4846490481400181241_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=lS2wgof6RaQAX_j_TOC&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT8S1I4O_sz4TsK3ZqMylTEjY8gkt2G9yvL0hlRrqPf6Nw&oe=61C345B0
Potężny rodak, szkoda tylko że nie udało mu się sieknąć 70 brameczek żeby być samodzielnie na drugim miejscu