0

@david89 no zrobienie jednego ss to kupa czasu, pewnie jakis rok z zycia wyjety.

0

@Mario96w Gdybym oczekiwał jakiegoś generycznego fantasy to też byłbym zadowolony. Niestety pokładam większe nadzieje w naszym uniwersum.

1

@Kgorecki2500 Wiadomo, że kupca korzennego, ale ścieżka Iorwetha też zacna.

0

@ViscaDelFritz1983 Pewnie obudzil się po sesji nerdzenia w fortnajta, zdawało mu się, że zaspał na trening, nie spojrzał na zegarek i cyk poleciał na trening. xDD

3

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-12-20-dying-light-2-ocenzurowane-w-niemczech

Ale to jest chore, wydajesz produkt przeznaczony dla osób 18+ i jeszcze Ci go cenzurują. xD

0

@Colon Kolejny dowód, że żyjemy w Matrixie. :v

1

@KidusFCB Klasycznie Battlefield 4 :D A z nowszych to planuje dać szansę nowemu polskiemu tworowi, World War 3 - ponoć prezentuje się zacnie jak na betę.

5

@Gaz A ja tam szanuje, że gra dla Argentyny. Może i ma mniej trofeów ale na pewno ma reprezentacje w sercu.

1

Teraz to snieg, a na święta temperatura poleci w górę i zostanie tylko ciapa

I tak co roku :c

0

@TheNekro94 Gra o tron imo. Szkoda tylko, ze nigdy główna saga nie będzie skończona xd

0

@clyde Mnie juz nawet nie ciekawi dlaczego wiedzmini zaprosili panie do swojej rzekomo ukrytej przed większością świata twierdzy ale skąd one się tam w ogóle znalazły w pobliżu xD teren mocno górzysty i nieprzystępny, no wątpię żeby przejazdem były

17

@Transu96 drugi ss to idealny przykład jak ktoś za bardzo się poczuje xd

2

W sumie to od biedy kumam przyznanie zp za kopiuj wklej, tak teraz kiedy zawiesił a raczej mocno ograniczył swoją działalność na stronie to tylko potwierdza, że chlop ma tutaj zrobiony pr jak wielki cr7

0

@Shapiro Sapek tym razem nie poprosił o pieniądze z góry to ma wywalone, a nawet chwali. :v

5

@BartqRKO czy ja wiem, tutaj praktycznie od razu jest każdy głośniejszy temat, dodatkowo można podyskutować

0

@pt9 wy oczekujecie polskiej gry o tron, adaptacji wiedzmina czy czego w końcu, bo się pogubiłem xd

2

@deyna2018 patrząc na swobodę scenarzystów w swoich głupotach to nie

1

@Transu96 w tej sytuacji to chyba nachapany. :v

5

https://x.com/KacikPopkultury/status/1470923942709719041

Ciekawe ile Netflix ostatecznie płaci Sapkowskiemu za to, że robią "adaptację" jego książek bo gry, które są dużo wierniejsze książkowemu Geraltowi Sapek orał jak ostatniego śmiecia. xD

0

@Dalhi Też prawda, te sygnały dźwiękowe byłyby bardzo przydatne dla totalnych laików. :V

8

O japierdu, ale jestem dzbanem. XDDD czyściłem pc i potem mi obraz zdechł, nie było połączenia. Pół dnia siedziałem i kombinowałem co spieprzyłem, solidne poszukiwania rozwiązania w internecie... i wiecie co się okazało? Źle podpiąłem kości ramu. XDD

Wstyd jak uj, jak przeszedłem na peceta to wychodzi, że całe życie byłem team konsolki. ;p

0

@Rewolucja123 Skopiowałeś to od BI, który nieumiejętnie próbował coś przetłumaczyć z angielskiego tt? Xx

1

@PIWOSZ89 takimi meczami nawiązuje się do walki o ligę mistrzów w przyszłym sezonie.

0

@Rust_Cohle No właśnie kurla, człowiek chce se przynerdzic

0

Moordy, pc przestał mi wysyłać obraz do monitora? Ktos coś? Wszystko działa sprawnie, tylko sygnału nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?