marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Agonus Jarek nie tylko wygląda jak szef totalny, ale nim jest.
15
Wyciekły oficjalne życzenia świąteczne Jarka. :v
3
@Sau_Ron Tomb Raider.
7
@Sau_Ron Bede gral w gre.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ubi co wyprawia z swoją kultowym Assassynem to przechodzi czasami ludzkie pojęcie, teraz jakiś crossover Valhalla + Odyssey. . Infinity w ogóle ma być jakimś skakaniem po różnych erach... szkoda, przytuliłby człowiek takiego tradycyjnego assassyna.
1
@Rust_Cohle Chłop się nie pierdzieli w tańcu xD
0
@jacobFCB Rękawiczki zimowe. :v
0
@BombowiecKrawczyk Abstrakcyjne porównanie El Clasico i jego potencjalnego wyniku do meczu Realu z Legia
8
@Encore Jednak Lewy nad Suarezem może się obronić spokojnie. Wiadomo, że w prime Suarez>>>Lewy, ale Polak dłużej pozostaje w optymalnej formie.
1
I temu wole szejki z Manchesteru
0
@PenaldinhoGaucho Jak widocznie utrzymywanie się 15 lat na topie nie było mu potrzebne do szczęścia.
4
@PenaldinhoGaucho Prawdziwy autorytet to Ronaldinho który zapisał się w historii piłki nożnej, jednocześnie niczego sobie nie odmawiając. :v
2
@Przemek2323 Gdybyś hibernował cały rok i budził się tylko na sylwestra też w jej wieku zachowałbyś taki wygląd, to nie żaden photoshop czy operacje plastyczne. :v
2
@pyra92 Desta i tym bardziej Roberto taki Vini tym bardziej robił jak chce. ^^
0
@bartekvisca Na pewno nie dla fanów starego Fallouta. Najlepszym trójwymiarowym Falloutem wciąż zostaje Fallout New Vegas którego nawet nie robiła ciocia Bet a Obsidian. :v
2
@Pogba Tutaj żadne argumenty w sumie nie pomogą. :v
2
Jeżeli ktoś się rozczarował nowym Battlefieldem i szuka FPSa w fajnych, militarnych klimatach to polecam polskie World War 3. Obecnie gra jest w fazie beta, ale już ma lepszą optymalizację niż Battlefield, przyjemny feeling strzelania. Gra przy słabej premierze Battlefielda ma świetną okazję żeby ukąsić kawałek tortu na rynku o ile nie zeżre jej agresywny model wydawniczy.
2
@Pogba Wow, 34 latek po przejściu do innej ligi nie wykręca od razu kosmicznych liczb (warto wspomnieć, że sporo nie grał przed rozpoczęciem sezonu) a i tak jest wyróżniającą się postacią w ofensywie PSG.
1
@Pogba Chyba tylko najwięksi przeciwnicy Messiego będą mu wypominać za kilka lat jego emeryturę w Paryżu. xD
10
@amanter Czyli znowu ciągnął PSG za uszy ale obrywa mu się, że niby mentalu czy tam liczb nie ma. xD To juz chyba problem bycia na samym szczycie od tylu lat.
1
@dmcteam tutaj pewnie wszyscy co mogą, w końcu to nasz klub.
0
@Worny Motywacja wynikajaca z transferu do nowego klubu i zapewne odgryzienia się tym co w niego wątpili juz pewnie wygasła więc wrocil Luis z końcowego etapu w Barcelonie... tylko starszy
1
@Inko 6,5 miliona za młodego, perspektywicznego grajka sprawdzonego w dwóch topowych ligach? Kolega chyba przespał ostatnie 10 lat. :v
2
@Gaz Sugerowanie się United w tamtym okresie nie ma żadnego sensu. Depay wtedy był młodym piłkarzem, który musiał zostać odpowiednio pokierowany a w United mógł liczyć tylko na presję i straszny burdel, ogólnie kto tam nie przyszedł to grali piach.
1
@MESSIah16 Polska nie jest gotowa na kochajace mamy
1
@fart Jak dobrze nie wierzyć w Mikołaja od zawsze. Jednego rozczarowania w życiu mniej. xD
1
@Gaz A Foden czy Rodri chcą odjeść z city jak Torres czy Garcia?
1
@Cariones twoja matula juz na mnie zerka
1
@AlexDark00 Czerwo zasłużone ale Alba też sporo dołożył od siebie i tyle w sumie