0

@Ghotti pewnie, że da.

0

@msmsms Niby takie proste, a jednak nie do końca

8

@tomek8756 Ładnie go zgasiła. xD Dodatkowo propsy za poczucie humoru.

1

@Joe_Pesci no za bardzo nie miał gdzie tych trofeów złapać.

i w sumie wciąż nie ma gdzie.

1

@Colon a państwo oszukuje babcie, są kwita. :v

13

@JANEK777 to ten sam znajomy co mówił, że podczas pandemii wojsko ma wyjść na ulice?

8



Wiedźmin autentyczna historia, Geralt w 1200 hasał na podlasiu

0

@Herato my za ten czas tez tak srednio, bo tylko jedna ;p

1

@Nano22 dodi ile atencji upragnionej dostal

7




Dawać mnie już to bo nie wyczymie, ledwo 5 sezon skończyłem a już czuje serialową depresje

1

@bartekvisca U nas jeszcze jedna taka buda stoi. Jak mnie pamięć nie myli to 8 ziko jeden burger xD Teraz są trochę biedniejsze, więc można się nie uwalić ale kiedyś to faktycznie te dodatki same chciały uciekać z bułki. xD

0

@WiernyKatalonii internetowy podryw na pieska? ;p

1

@Rust_Cohle na zdjeciu taki hamburger domowej roboty raczej xD ale takiego porządniejszego burgera to bym wszamał

3

Chamy jedne, gatki o burgerach i ludziom tylko smaka robicie. xD

9

@Ghotti Raz w życiu skusiłem się za burgera za bodajże 40 złotych... i kurła, był to najlepszy burger jakiego jadłem w życiu.

0

@Dankhog Teraz to już kawusia wlatuje i odpoczywanko.

0

@HarveySpecter No ale nie każdy podłapie tego bakcyla na regularne ćwiczenie, sam w życiu byłem 2 razy na siłowni i odpuściłem, bo stwierdziłem że to nie dla mnie. Chociaż to były normalne okoliczności, nie żadne postanowienia noworoczne ale to już jeden pies

0

Dobra, jest lepiej niż po wigilii, leb mi juz nie będzie pekal do 16. :v

1

@HarveySpecter No i w sumie uj z tego? Nawet jakby 5% ludzi, idących od nowego roku na siłkę zlapalo bakcyla na ćwiczenie to spoko

1

@Dertinho u mnie sie chowa, szuka jakis ciasnych przestrzeni - efekt taki, ze juz mam proszek do prania w wannie. XDD

3

Posiadanie psa tchórza w taki dzień to prawdziwa katorga. xD

0

@kuz @Encore koledzy, to tylko meme

2



XDDD

2

@Deviler Zamrażalka wytrzymała calusienki rok, ciekawe czy następny wytrzyma.

9

@MesQueUnClub96 Dodi, nie kłam. Roksa juz nie działa. :(

1

@Coutinho007 Zaraz odpalam ostatni odcinek Peaky Blinders więc smutno, bo trza czekać na 6 sezon.

2

@Strays77 Moj pies tez juz wszedzie próbuje się chować, ogólnie sylwester to dla niej najgorszy dzien w roku

0

@norbi77 Osobiście ucieszę się jak skończę podstawkę, wiem że DLC zwiększa jeszcze poziom trudności więc je chyba sobie odpuszczę. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?