2

@Strays77 Moj pies tez juz wszedzie próbuje się chować, ogólnie sylwester to dla niej najgorszy dzien w roku

0

@norbi77 Osobiście ucieszę się jak skończę podstawkę, wiem że DLC zwiększa jeszcze poziom trudności więc je chyba sobie odpuszczę. xD

1

@Jakchcesz Dokładnie! Tyle się z nim namęczyłem, że w międzyczasie odkryłem alternatywną ścieżkę do niego, zawsze jakiś dodatkowy potion na walkę. :p
@LS Może i najłatwiejszy ale dla kogoś kto nigdy nie miał styczności z grami od From Software i jego umiejętności growe to przejście Wieśka na najwyższym poziomie trudności, który jakoś mega trudny nie był to DS to wyższa szkoła grania. :P R szczególnie bardzo szybciutko wyczerpujący się poziom wytrzymałości i dodatkowe efekty nakładane na naszą postać jak chociażby "odmrażanie" robią robotę, ale to też kwestia przyzwyczajenia z innych gier raczej.

5

I cyk, drugi boss w DS3 rozwalony. Ego gracza rośnie. xD

2

@Jakchcesz Zaden spoiler i z moja gra pewnie rok minie zanim do niego dojde. xD w DS3 będę grał dłużej pewnie niż @macio_944 w RDR2.

@joloskyy A to ja się pochwalę, że pierwszy boss był robiony za pierwszym razem. :D

1

@Jakchcesz Oj to zapewne prawda, chociaż ten drugi dziad nie jest jeszcze jakoś ciężki, zaskoczyły mnie tylko konsekwencje naładowanego paska z odmrożeniem. xD

2

Kurła, dawno nie czułem takiej frustracji czy też irytacji grając w gry. Doszedłem do 2 bossa w DS3, już go miałem góra na 2 hity, a ten mi pasek odmrożenia załadował. xDD Nie wiem czy ukończę Dark Soulsy ale z każda minutą coraz bardziej podziwiam ludzi którzy grają w każdą grę od From Software. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masq No myślniki w takiej sytuacji łatwiej interpretować. ;p

0

@masq "1. Maradona (proszę niech wypowiadają się głównie osoby, co go widziały na żywo albo takie co oglądały teraz jego archiwalne całe mecze)"


"Maradone pominę, bo nie miałem przyjemności widzieć go na żywo, a kompilacje na yt to za mało jednak. Był decydujący w waznych i trudnych momentami to na pewno."

Co?

Chyba, że pierwsze miejsce dla Maradony jakieś symboliczne czy inny pies. xD


0

@bartekvisca nie ładnie tak innym śmierci życzyć. :v

0

@tommyVERceti widze, ze kolega ma dobre poczucie humoru skoro sama ksywka grajka zmusiła do napisania xd z capsa

0

@Encore bangla do dzisiaj.

4

8 lat temu dostaliśmy płytę roku od Quebo i Ripa, brakuje tego drugiego pana na rynku, oj brakuje.

2

@betonito Juz widze pensje Mbappe i premie za podpis skoro jest do wzięcia "za darmo" :v

15

@Joe_Pesci przecież on tylko poleca, a nie mowi na co masz wydawac

0

@Janas11224 no i fajnie ale niektorzy nie czuja potrzeby melanzowania w ten akurat dzien, ktory niczym szczegolnym nie rozni sie od kazdego innego piatku w ktorym mozna poszaleć. ;v

0

https://www.filmweb.pl/news/%22Squid+Game%22.+Nie+jeden%2C+a+dwa+kolejne+sezony+w+planach-144992

Serial który miał normalnie mieć 1 sezon ma już zaplanowane 2 następne? Bedzie tasiemiec w stylu Domu z papieru xD no ale kury która znosi złote jajka się nie zabija

0

@Bialyubordowych no zalezy gdzie, nas wyslali na przymusowy urlop. :p

1

@ToWinaSedziego Nie no, Morata chociaż potrafi coś ukąsić. De Jong to podróbka napastnika.

3

@Janas11224 Ja tam nigdy nie rozumiałem fenomenu sylwestra, za dzieciaka jeszcze fajnie było popatrzeć na fajerwerki a teraz to fajnie bo dzień wolny. xD

2

@Azacca Ale autokrytyczny chłop, pozwolił żeby nazywać go szmata.

4

@dzefrej234 Na co na przykład? Tak z ciekawości pytam, bo wydaje mi się, że 3 gry i to nie jakieś przeciętniaki - wraz z wszystkimi dlc to bardzo dobra oferta.

1

@masq świetne gierki ale ostatnia część imo już gorsza

1

@Kusco15 Korwin to taki szalony dziadek, któremu wraz z wiekiem coraz bardziej odkleja się pod kopułą

1

@masq A Leo Messi na przestrzeni całej kariery zdobył 7 złotych piłek. Ronaldo nawet nie powącha 6.

1

@Joe_Pesci Panie, ja tu będę grał w grę ^^

0

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to cała "nowa trylogia" Tomb Raider za darmo na epicu. :v

0

@Croocers Dokładnie, ten co dropił katane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?