marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/242946447_404527737710477_8882264772398028370_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=17bzz6dxjawAX9FcK04&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=197544030fc41304ec8e49981fb11d19&oe=61789AED
Pierwszy kadr z serialu Tlou, hype rośnie :D
25
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/242941079_5273478272667746_4312122666007647740_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=SwNgJqBPdPIAX_9aXV6&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=4ce68aa4d46a37650f07fe6e12934785&oe=61752FD2
Początek końca. xD
1
@MesQueUnClub96 Ja sie tam bede cieszył tak samo jak Leo czy Lewy zdobeda ZP, wiec bez roznicy ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kgorecki2500 Szwajcaria z rigczem, ciekawe jakie wyniki byłyby w Polsce.
1
@dembabejlen real madryt prywatnym fryzjerem barcy
2
@Cyzix Przecież widać, że to mocno symboliczne.
8
@norbi77 no ludzie sa odklejeni xd
3
@Lucassito Serio myślisz, że nie było w tym meczu instrukcji od Kumana? :p
2
@VamosRakieta Oglądaj sobie lepiej tylko Real Madryt. :D
2
@baartekk97 Przyszedł pan maruda :D Dałbyś się nam nacieszyć, a nie pesymizm zasiewasz xD
12
Te chłopaki muszą grać, to zaprocentuje w przyszłości niezależnie od tego co będzie się wyprawiało w tym sezonie.
9
Nic dodać, nic ująć.
2
Po każdej burzy musi nadjeść słońce. Piękny powrót Fatiego. :D
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
alba juz zaraża :p
0
@barteq la rambla po 3 meczach da juz wyrok
1
@AmigoBlancos Za przyjaźń wypijmy, bo to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. Bo jak się ludzie lubio, to się nie żro i wtedy żyć się da.
Prosty, ale jakże prawdziwy cytat
2
Salah wczoraj załadował setnego gola dla Live, potrzebował na to zaledwie 150 meczów. Jak to było? Pilkarz jednego sezonu? xD
16
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p552x414/243039966_10159966729776042_617838178888081431_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IsV2IgQ6UbkAX8QA-qr&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=06c068c09c571a99f3d989facb4d9da1&oe=6154D406
To o nas gracze :D Kiedyś to faktycznie, byleby gra działała i się nerdziło a teraz człowiek tak się przyzwyczaił do tych minimalnych 60 klatek, że ciężko zejść niżej.
0
@Worny Teraz po zlota pilke nadciaga potezny Vini
5
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s640x640/242969678_5089211437762575_8161940590587109823_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pHg5urjgPmMAX8x2Jmz&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=6df1bfa2443cf77a9d07492f81e56532&oe=61552D38
Papcio Vesemir w drugim sezonie. Imo pasuje
8
@l0Messini Prosze, przedstaw mi te wszystkie negatywy bo chyba rozładowania stresu i napięcia, poprawienie jakości snu, poznania własnego ciała, upodobań i tony innych pierdółek nie zaliczmy do negatywów. xDD
12
@LeoMessi1994 samogwałt to najgłupsze określenie na masturbacje jakie mogło powstać, walisz niemca po kasku i krzyczysz o nie, prosze przestac
no debil je wymyślił
1
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242563328_3014271688795381_5083306985567463133_n.png?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IXYdPaR8psAAX9IKDEn&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=73c87ffdbac7b24bbf2cdbbd49fc2db6&oe=6175F2A2
XDDD
Pamiętam jak kiedyś w gimnazjum, czy tam podstawówce postanowiłem wziąć wszystkie potrzebne książki na dany dzień, efekt? zerwało mi się ramiączko w plecaku. Dobrze, że potem człek zmądrzał i nosił praktycznie tylko same zeszyty. :D
14
@MiGzi A to sorry, nie śmieszkuje bo w ameryczce tak spiewaja
6
https://x.com/MajaWalczuk/status/1441437924315340802
To już nie jest tylko muzyka, to najwyższa forma sztuki. Nic lepszego moje uszy nie doświadczą.
7
Według różnych francuskich mediów Mino Raiola (agent Donnarummy) ostrzegł PSG, że jeśli jego zawodnik nie będzie wystawiany w podstawowym składzie do końca sezonu, to w styczniu poszuka mu nowego klubu. Będzie to prawdopodobnie Juventus.
Południowoamerykańscy piłkarze PSG, w tym Messi, podobno podzielają zdanie trenera i są za tym, aby to Keylor Navas był bramkarzem numer jeden
Oho, czyżby już atmosfera zaczęła siadać? Dosyć szybko XDD
3
Wichry zimy, Dom Smoka nowe informacje
Z ostatniego podcastu w którym wystąpił główny scenarzysta House of the Dragon Ryan Condal, oraz jakiś pisarz fantasy George R.R. Martin, dowiedzieliśmy się, że George wykorzystał kolejną okazje do nie pisania wichrów i pomógł Condalowi nie tylko napisać scenariusz do pilota serialu, ale też rozpisać całą główną oś fabuły "Domu Smoka". A i ma być bardzo książkowo, zobaczymy m.in wszystkie dorosłe smoki (17 sztuk), które oczywiście będą wyróżniać się kolorystycznie.
Ostatni raz biorę się za sage, ktora jest niedokończona.
2
@Lionel_Messi10 O cholera, ile ja juz nie slyszalem okreslenia gimbusy