1

@MesQueUnClub96 Ja sie tam bede cieszył tak samo jak Leo czy Lewy zdobeda ZP, wiec bez roznicy ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kgorecki2500 Szwajcaria z rigczem, ciekawe jakie wyniki byłyby w Polsce.

1

@dembabejlen real madryt prywatnym fryzjerem barcy

2

@Cyzix Przecież widać, że to mocno symboliczne.

8

@norbi77 no ludzie sa odklejeni xd

3

@Lucassito Serio myślisz, że nie było w tym meczu instrukcji od Kumana? :p

2

@VamosRakieta Oglądaj sobie lepiej tylko Real Madryt. :D

2

@baartekk97 Przyszedł pan maruda :D Dałbyś się nam nacieszyć, a nie pesymizm zasiewasz xD

12

/photo/1

Te chłopaki muszą grać, to zaprocentuje w przyszłości niezależnie od tego co będzie się wyprawiało w tym sezonie.

9



Nic dodać, nic ująć.

2

Po każdej burzy musi nadjeść słońce. Piękny powrót Fatiego. :D

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

alba juz zaraża :p

0

@barteq la rambla po 3 meczach da juz wyrok

1

@AmigoBlancos Za przyjaźń wypijmy, bo to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. Bo jak się ludzie lubio, to się nie żro i wtedy żyć się da.

Prosty, ale jakże prawdziwy cytat

2

Salah wczoraj załadował setnego gola dla Live, potrzebował na to zaledwie 150 meczów. Jak to było? Pilkarz jednego sezonu? xD

16

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p552x414/243039966_10159966729776042_617838178888081431_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IsV2IgQ6UbkAX8QA-qr&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=06c068c09c571a99f3d989facb4d9da1&oe=6154D406

To o nas gracze :D Kiedyś to faktycznie, byleby gra działała i się nerdziło a teraz człowiek tak się przyzwyczaił do tych minimalnych 60 klatek, że ciężko zejść niżej.

0

@Worny Teraz po zlota pilke nadciaga potezny Vini

8

@l0Messini Prosze, przedstaw mi te wszystkie negatywy bo chyba rozładowania stresu i napięcia, poprawienie jakości snu, poznania własnego ciała, upodobań i tony innych pierdółek nie zaliczmy do negatywów. xDD

12

@LeoMessi1994 samogwałt to najgłupsze określenie na masturbacje jakie mogło powstać, walisz niemca po kasku i krzyczysz o nie, prosze przestac

no debil je wymyślił

1

https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242563328_3014271688795381_5083306985567463133_n.png?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IXYdPaR8psAAX9IKDEn&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=73c87ffdbac7b24bbf2cdbbd49fc2db6&oe=6175F2A2

XDDD

Pamiętam jak kiedyś w gimnazjum, czy tam podstawówce postanowiłem wziąć wszystkie potrzebne książki na dany dzień, efekt? zerwało mi się ramiączko w plecaku. Dobrze, że potem człek zmądrzał i nosił praktycznie tylko same zeszyty. :D

14

@MiGzi A to sorry, nie śmieszkuje bo w ameryczce tak spiewaja

6

https://x.com/MajaWalczuk/status/1441437924315340802

To już nie jest tylko muzyka, to najwyższa forma sztuki. Nic lepszego moje uszy nie doświadczą.

7

Według różnych francuskich mediów Mino Raiola (agent Donnarummy) ostrzegł PSG, że jeśli jego zawodnik nie będzie wystawiany w podstawowym składzie do końca sezonu, to w styczniu poszuka mu nowego klubu. Będzie to prawdopodobnie Juventus.

Południowoamerykańscy piłkarze PSG, w tym Messi, podobno podzielają zdanie trenera i są za tym, aby to Keylor Navas był bramkarzem numer jeden

Oho, czyżby już atmosfera zaczęła siadać? Dosyć szybko XDD

3

Wichry zimy, Dom Smoka nowe informacje
Z ostatniego podcastu w którym wystąpił główny scenarzysta House of the Dragon Ryan Condal, oraz jakiś pisarz fantasy George R.R. Martin, dowiedzieliśmy się, że George wykorzystał kolejną okazje do nie pisania wichrów i pomógł Condalowi nie tylko napisać scenariusz do pilota serialu, ale też rozpisać całą główną oś fabuły "Domu Smoka". A i ma być bardzo książkowo, zobaczymy m.in wszystkie dorosłe smoki (17 sztuk), które oczywiście będą wyróżniać się kolorystycznie.


Ostatni raz biorę się za sage, ktora jest niedokończona.

2

@Lionel_Messi10 O cholera, ile ja juz nie slyszalem okreslenia gimbusy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?