marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Momals11 jeśli pójdziesz z Messim na plecach to zszokujesz raczej wszystkich xd
17
https://x.com/AmpFutbolPolska/status/1439275549143310347
Widać ile to dla chłopaków znaczy, ogromny szacunek dla Hiszpanów. :/
5
@busquets5 Nie no, chciej zatrudnić fachowca i rzuć nazwiskiem Xaviego, który zarabia sobie pieniądze w katarze, bez żadnego doświadczenia w europejskiej trenerce. XDDD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NaFazieHitman No tutaj nawet nie ma mowy, ze mu sie nie nalezy. Taki kontrakt i tyle, umowy sie respektuje
0
@abram3k a co pokazał?
0
https://www.ppe.pl/news/161467/gta-5-na-ps5-i-xsxs-zmierzy-sie-z-cenzura-fani-obawiaja-sie-najgorszego-i-mowia-o-downgraded-edition.html
XDDD Nie dość, ze chca graczom wcisnąć kolejny raz odgrzewanego kotleta to dodatkowo zapowiada się ocenzurowany kotlet.
0
@dmcteam Czyli to Bayern zweryfikuje LM.
1
@Gaunter Niekoniecznie sezonowców, wtf xD
Ja tez na insta mam nasrane klubów, którym nie kibicuje
0
@Janas11224 o cholera, 2014 vibe
3
Inaki Williams rozegra dziś DWUSETNY mecz z rzędu w La Liga.
200 meczów. Z rzędu. Po raz ostatni nie wyszedł na boisko w kwietniu 2016 roku.
Dembuś, weź jakieś lekcje u kolegi.
3
@MesQueUnClub96 slaby lewus, tylko na pustaka i z karnych ;--D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_zT1LuGITdorJAdl6kNYJgk2blOAVPG61.jpg
0
@patry295 Moja wolność jest lepsza niż Twoja.
2
@macio_944 To prawda, artysta jest nawet ciekawym ale z charakteru wydaje sie tak paskudnym człowiekiem, ze nawet jego twórczość zaczyna brzydnąć człowiekowi.
2
https://nowemedium.pl/rozrywka/muzyka/sobel-obrazil-sie-na-swoich-fanow-po-20-minutach-przerwal-koncert-w-ostrodzie/
Czy ten typ zagrał chociaż jeden koncert bez jakiś krzywych akcji? Teraz opluł fanów, którzy wybulili swój niekiedy ciężko zarobiony(od rodziców) hajs na wejściówkę xD Chłopak zniknie szybciej niż się pojawił imo
9
@masq a wiec zabierzmy całej grupie wykonującej zawód podwyżki, bo JEDNA jednostka miała problem z wykonaniem działania matematycznego. ;v
1
@Pogba -Podziękuj boxdelowi
-to ty podziękuj białasowi
-ale ty masz ból dupy, hur dur
i tyle w temacie, borek to najwiekszy pozer, populista i top 1 odklejonych typow na polskiej scenie.
0
@Pogba gdyby mati wtrąciłby się w ten konflikt to kazdego z 2115 wyjasni, nie ta liga
3
Bedoes co wczoraj za pajecerke odstawił XD mam nadzieje, ze Fifi znowu go wyjaśni, bo jak widać chłopakowi trzeba co kilka lat przypominać miejsce w szeregu.
9
@Emhyr A co Rio obchodzi co Ronaldo wyczynia w reprezentacji? ;v
6
@Woland10 O kurła, nowe wcielenie Rewolucji
0
@Kettger No obecnie fajnie to wygląda na papierze i w sumie to tyle.
3
@clyde Odnośnie koncertu tvp wystarczy przypomnieć legendarny występ Joanny Moro
@AlicjaFCB kwestia gustu, ale prawda jest taka ze ta pseudostacja miałaby wyebane na mate, gdyby ich publicznie nie punchowal w kawalkach
2
Jaaazda z mlodym mata XDD
0
@VenoM Xavi przyjdzie i cyk, tryplet
2
@LecimyPoMajstra Po kiego miałby przechodzić do słabszej drużyny? xD Widzę, że niektórzy wciąż uważają, że Barca to łakomy kąsek dla topowych piłkarzy.
0
@Woland10 Ale wygrali 1:0, więc po co to pieprzenie Wolandzik? ;v
3
@Firestone no ale prime nie oceniamy po czasie trwania, a tylko ten sam "szczyt" u pilkarza
2
@arasz1819 przez kilka ostatnich lat się nie przekonali to już raczej tego nie zrobią. xD
6
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/241796385_4489792827744544_3762634232963713588_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=OQvQ0MriJ6sAX9zFdZF&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=d55b07189b3907b3d8d1627b00d705e0&oe=6168ED9A
Chyba bym się ze wstydu spalił gdybym jechał fasiągiem, a obok mnie szedł chłopak o kulach, matko boska. XD