- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
47
Rio Ferdinand ostro o CR7.
"Widzę, że wiele osób chwali i przyklaskuje gestowi Cristiano Ronaldo, który wstał, by reżyserować gre Manchesteru, jakby był menadżerem. Będę szczery, gdybym to ja był trenerem, powiedziałbym mu, żeby usiadł na tym pier***onym krześle. Rozumiem, że to gość z pasją, ale takie zachowania, to brak szacunku dla tych, którzy pełnią tę funkcję”. ????????????
1
@Rewolucja123 Rio dissuje Cristiano
0
@Rewolucja123 o co chodzi wtf
1
@Emhyr Ronaldo podczas meczu udawał trenera z Young Boys
4
@Emhyr bo Cristiano ustal przy trenerze i machał łapami jak w finale Euro myslac, ze ktoś zrozumie o co mu chodzi
0
@Encore to nie wiem gdzie Ferdinand się schował na kilka lat bo Ronaldo często tak robił chociażby w reprezentacji
1
@Emhyr No ale w Manchesterze tak się nie robi
9
@Emhyr A co Rio obchodzi co Ronaldo wyczynia w reprezentacji? ;v
4
@Encore nie wiem moim zdaniem to nie jest nic złego zwłaszcza że wiedzą że mają wuefistę na trenerce xD
5
To była pierwsza porazka Crisa jako trener
0
@Emhyr Nie no a tak poważnie to myśle że sam Ronaldo po prostu chciał dodać więcej energi z boku
0
@Rewolucja123 Jedni za tę pajacerkę krytykują, inni każą dawać Złote PIłki.
3
@Comentateiro Osobiście jestem po środku.
Nic złego ale nic dobrego.
Komentarz usunięty
8
@Encore to jest jeden wielki teatr i to niestety w reżyserii co najwyżej Vegi.
1
@Comentateiro @arasz1819 Pozycja trenera w Manchesterze jest bardzo wrażliwa i takie gesty są raczej niepotrzebne. I tak na Ole jest ciągle hejt że jest wuefista więc po co mu takie akcje. Później piszą w mediach że Ronaldo był trenerem w czasie meczu itd.
1
@Rewolucja123 Też o tym pomyślałem jak to zobaczyłem. Ronaldo to gość co by najchętniej na wesele kumpla przyszedł w białej sukni.
1
@Rewolucja123 W pełni się zgadzam z Rio.
0
@Rewolucja123 jako czlowiek legenda wydaje mi sie ze ma prawo próbować jeszcze bardziej motywować pilkarzy. Lepiej niech robi tak niż jako KAPITAN spuszxza glowe i czlapac
0
@RR Niech lepiej sie sam zmotywuje,bo tylko sie kopie po czole.
3
@arasz1819 Ale dzięki temu porażka idzie konto CR'a a nie Ole. Jak chce sie bawić w trenerkę to niech ponosi konsekwencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)