0

@TheNekro94

2:27 - a to tylko jeden z absurdów. Chyba inaczej zapamiętaliśmy te nowe części xD

0

@bartekvisca Jak w większości filmów/seriali akcji xDD

0

@kamilop nawet przyjemnie sie oglądało

0

@arkasath czyli luis enrique mood, tylko z gorszym atakiem. Watpie zeby to sie udalo xD

1

@Mizander md 15 znaaakow

1

@Criss18Barca Wcale nie, praktycznie niczym się nie różni od innych internetowych serwisów. Po prostu trzeba się dokopać do wartościowej/interesującej zawartości.

5

"Uznałem, że zrobię planowanie finansowe i wygląda na to, że mogę iść na emeryturę w wieku 62 lat i żyć wygodnie przez 11 minut"

Mniej więcej tak będzie wyglądała nasza emerytura, jak nic się nie zmieni. :v

25

@IronSanHybrid I Rooney ma minimum 8 operacji plastycznych mniej. :p

1

@JohnnyBarca Sancho po prostu przestraszył się naszego asa środka pola - Grzesia Krychowiaka

0

@Deviler Zawodnicy różne rzeczy mówią, Deulofeu kiedyś powiedział, że Koeman mu nic nie dał. Tak jak każdy inny trener który go trenował bo chłopak jest po prostu słaby :D. Praktycznie analogiczna sytuacja z Pjaniciem, był słaby, trener go nie widział to nie grał. Kilka razy wszedł i wyglądał gorzej niż Rakitić po swoim prime w Barcelonie.

@mkord Oceniam ogólną narracje na la bambie, a nie uderzam personalnie. Jeszcze niedawno praktycznie nie było komentarzy broniących Pjanicia, pokuszę się na stwierdzenie, że każdy chciał żeby odszedł z Barcy

0

Pjanić po słabych, góra przeciętnych sezonach w Juventusie przechodzi do Barcelony gdzie praktycznie nie gra. La Bamba rozumie i chce pozbycia się piłkarza bo nawet zmiennikiem nie jest wartościowym, a zarabia kupę siana. teraz kiedy znowu się wypłakał w wywiadzie to jednak Kuman jest zły, bo nie odrestaurował emeryta. Silny wiatr wieje na tej stronie. :D

12

@tomek8756 Marcin jest na tyle nieprzewidywalny, że nigdy nie wiadomo kiedy żartuje/trolluje a kiedy piszę naprawdę. xD Tyle tu siedzę, a wciąż go rozgryźć nie umiem

5

@marcin000019 Bo takich którzy uważają pisorów za jedyna słuszna partie(XDDD) jest wiecej, proste

no i niekoniecznie przebywają na la bambie, raczej sobie dziennik na tvp ogladaja

1

17

@tomek8756 XDD Pisiory nie mają żadnego wstydu.

0

@Sulej Bo nie wstaje rano

0

@Criss18Barca Otóż nie tym razem, panie korwinie

4

@sergio5 niczym jakas brazylijska telenowela xd

9

@Criss18Barca Kto jest Twoim TOP 10? Imo do takiej dyszki obecnie się zalicza.

0

@LeoMessiah nie wiem, ale osobiście nie widzi mi się stracenie 2 lat życia

11

@Joe_Pesci jasne, ze tak. Wciaz mnie to dziwi, ze na sklepowych polkach mozna kupic wodeczke, a za zielone beda Cie prawnie pietnowac

2

@Joe_Pesci A to my ich oddaliśmy za darmo? xD

1

@clyde Cóż za polonistyczne złomowanko :v

0

@paweldunajecfcb Nawet przyjemny akcyjniak, ale nic ambitnego to nie jest. Przyjemnie sie ogląda

3

@Fenyx Skąd takie wnioski? :p

po prostu nie zabija sie kury która znosi złote jajka, a taka kura jest uniwersum wiedzmina, cyberek pewnie tez bedzie rozwijany ;p

0

@Gwyn Ojejku, straszne rzeczy ;p

1

@marcin000019 ty to szukaj gdzieś na reżimówce

1

@LeoMessiah wiecie gdzie obejrzeć 2 odcinek 5 sezonu domu z papieru????

0

@CuleNaZawsze1899 Zwierzątka lubię, bo są miłe puszyste i super
Inne z kolei to są przepyszne z ketchupem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?