marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94
0
@bartekvisca Jak w większości filmów/seriali akcji xDD
0
@kamilop nawet przyjemnie sie oglądało
0
@arkasath czyli luis enrique mood, tylko z gorszym atakiem. Watpie zeby to sie udalo xD
1
@Mizander md 15 znaaakow
1
@Criss18Barca Wcale nie, praktycznie niczym się nie różni od innych internetowych serwisów. Po prostu trzeba się dokopać do wartościowej/interesującej zawartości.
5
"Uznałem, że zrobię planowanie finansowe i wygląda na to, że mogę iść na emeryturę w wieku 62 lat i żyć wygodnie przez 11 minut"
Mniej więcej tak będzie wyglądała nasza emerytura, jak nic się nie zmieni. :v
25
@IronSanHybrid I Rooney ma minimum 8 operacji plastycznych mniej. :p
1
@JohnnyBarca Sancho po prostu przestraszył się naszego asa środka pola - Grzesia Krychowiaka
0
@Deviler Zawodnicy różne rzeczy mówią, Deulofeu kiedyś powiedział, że Koeman mu nic nie dał. Tak jak każdy inny trener który go trenował bo chłopak jest po prostu słaby :D. Praktycznie analogiczna sytuacja z Pjaniciem, był słaby, trener go nie widział to nie grał. Kilka razy wszedł i wyglądał gorzej niż Rakitić po swoim prime w Barcelonie.
@mkord Oceniam ogólną narracje na la bambie, a nie uderzam personalnie. Jeszcze niedawno praktycznie nie było komentarzy broniących Pjanicia, pokuszę się na stwierdzenie, że każdy chciał żeby odszedł z Barcy
0
Pjanić po słabych, góra przeciętnych sezonach w Juventusie przechodzi do Barcelony gdzie praktycznie nie gra. La Bamba rozumie i chce pozbycia się piłkarza bo nawet zmiennikiem nie jest wartościowym, a zarabia kupę siana. teraz kiedy znowu się wypłakał w wywiadzie to jednak Kuman jest zły, bo nie odrestaurował emeryta. Silny wiatr wieje na tej stronie. :D
12
@tomek8756 Marcin jest na tyle nieprzewidywalny, że nigdy nie wiadomo kiedy żartuje/trolluje a kiedy piszę naprawdę. xD Tyle tu siedzę, a wciąż go rozgryźć nie umiem
5
@marcin000019 Bo takich którzy uważają pisorów za jedyna słuszna partie(XDDD) jest wiecej, proste
no i niekoniecznie przebywają na la bambie, raczej sobie dziennik na tvp ogladaja
1
https://venturebeat.com/2021/09/03/mass-effect-5-unreal/amp/
Świetna informacja dla fanów ME.
17
@tomek8756 XDD Pisiory nie mają żadnego wstydu.
0
@Sulej Bo nie wstaje rano
0
@Criss18Barca Otóż nie tym razem, panie korwinie
4
@sergio5 niczym jakas brazylijska telenowela xd
9
@Criss18Barca Kto jest Twoim TOP 10? Imo do takiej dyszki obecnie się zalicza.
10
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/241339312_4443114739044408_5603351031792739185_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=drDk5InfpjYAX_u0YGt&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=a5b7ddf440b0357e2153e8807c14cf12&oe=613797F3
Kozidrak wypowiedziała się o swojej jeździe po alkoholu.
I ciekawostka, Beacie na testach wyszło, ze jest chlorem. :v
0
@LeoMessiah nie wiem, ale osobiście nie widzi mi się stracenie 2 lat życia
11
@Joe_Pesci jasne, ze tak. Wciaz mnie to dziwi, ze na sklepowych polkach mozna kupic wodeczke, a za zielone beda Cie prawnie pietnowac
2
@Joe_Pesci A to my ich oddaliśmy za darmo? xD
1
@clyde Cóż za polonistyczne złomowanko :v
0
@paweldunajecfcb Nawet przyjemny akcyjniak, ale nic ambitnego to nie jest. Przyjemnie sie ogląda
3
@Fenyx Skąd takie wnioski? :p
po prostu nie zabija sie kury która znosi złote jajka, a taka kura jest uniwersum wiedzmina, cyberek pewnie tez bedzie rozwijany ;p
0
@Gwyn Ojejku, straszne rzeczy ;p
1
@marcin000019 ty to szukaj gdzieś na reżimówce
1
@LeoMessiah wiecie gdzie obejrzeć 2 odcinek 5 sezonu domu z papieru????
0
@CuleNaZawsze1899 Zwierzątka lubię, bo są miłe puszyste i super
Inne z kolei to są przepyszne z ketchupem