2

Ten uczuc kiedy gra porponuje ci zmianę poziomu na łatwy a ty tylko... wykladasz się jak ostatni frajer w sekwencji skradankowej :x

0

@Encore chłop co samobója chciał strzelić XD

0

@Uukasz_93 a po co, jeszcze kilka lat temu mógłby iść ale juz teraz bardziej prestiżowe dla niego jest bicie rekordów w Bundeslidze

2

@RR kilka sztuczek, lol

I w sumie 3-4 sezony to podobnie jak Pogba, który w United jest chimeryczny i często kopie się po czole.

0

@skubi99 A co zrobimy? Odwróceni formalnie od Unii, pokłóceni z większością sąsiadów? XDD Zaliczmy wzrost gospodarczy? I nigdzie nie napisałem, że jest to tylko podpisanie papierka, ale wyjście z unii jest możliwe.

0

@tadzik447 To już trzeba umieć się spaść, żeby jednocześnie było widać bebzol i mieśnie xD

0

@skubi99 No niczym Wielka Brytania, skoro tak jakiemuś państwu Unia przeszkadza to tam brexit róbta i wtedy skubi i mu podobni przekonają się, że bez unii to takie państewko jak Polska się zesra pod siebie.

1

/photo/1

Gerwancy również z brzuszkiem. xD

0

@skubi99 Zawsze może się wypisać z Unii, albo nie godzić się na wszystko i dostawać mniej pieniędzy. Na świecie nawet w mordę najczęściej za darmo nie dostaniesz, a mówimy o miliardowych transakcjach.
@korolocik Na obecną chwilę ta wyimaginowana wspólnota zrobiła więcej dla mojego kraju, niż większość polityków od X lat.

1

@Criss18Barca alez zacne kopiowanie wybranej definicji z Google żeby pasowało tylko jakoś pod narracje XD

0

@skubi99 Nijak się to ma do rzeczywistości, bo na obecną chwilę więcej wyciągnęliśmy z Unii, niż do niej wpłaciliśmy. A skoro wybiórczo podchodzimy do repsektowania zasad Unii, to i wybiórczo będziemy dostawać pieniądze albo wcale.

3

@macio_944 Mi tego tłumaczyć nie musisz. ^^

2

@macio_944 2021 i ludzie wciąż myślą, że unia to skarbonka z której można brać ile wlezie, bez żadnych zobowiązań xD

0

@skubi99 No dla mnie to proste jak budowa cepa, należysz do danej wspólnoty więc respektujesz jej zasady, ale widzę że nie tylko da pisiorów unia to skarbonka bez dna, gdzie nie trzeba nic od siebie dać a jak już przyjdzie co do czego to płacz, że tracimy suwerenność. Szczególnie, że te wymogi unii to nic strasznego

no ale lepiej iść na wojne, tracić pieniądze i pr.

1

@tomek8756 "POpaprańcy" i inne takie hasełka, gdzie pisowcy wcisna PO bawią xDD

5



Odnośnie rzekomej "okupacji" Polski przez UE. xDD

0

@ElKamil No i oczywiście masz tutaj rację, bez wyroku nie ma co się yebac

0

@ElKamil No czysto teoretycznie jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację, kiedy sławny i bogaty chlop nie może zdobyć jakieś kobiety wiec dopuszcza się do gwałtu, swiat nie takie historie juz zna

0

@amanter juz wydałeś wyrok? :p
@LS jest taka możliwość, ale szczerze wątpię

18

Daily Mail: Grupa feministek planuje zakłócić dzisiejszy debiut Cristiano Ronaldo w Manchesterze United. Nie jest do końca znane jak chcą to zrobić, ale gazeta podaje, że będą robić wszystko by "zwrócić na siebie uwagę".

Celem feministek jest zwrócenie uwagi na sprawę Kathryn Mayorgi, która oskarżyła Portugalczyka o gwałt.


Co tu się wyrabia xDD

1

@koksik2700 gracze są najgorsi, ten thor to kozak i idealnie pasuje do brudnego, nordyckiego świata. Dużo bardziej martwi, że ta gra wygląda jak spore dlc.

7

@l0Messini Chyba juz spiacy jestem bo przeczytałem czy pobiliście kiedyś kobietę w ciąży xDD

1

@Xwowrak pewnie ma kryminalna przeszłość

2

@barcelonaLM W Barcelonie nawet zarabiając miliony ojro, motywacje do życia spadają i człowiek przestaje o siebie dbać. :V

0

@Mbdf27 nie łykam ludzi, kanibalu ty

0

@clyde Ja tam w ogóle nie popieram exów. Zyskują korpo, tracą gracze więc każde takie "przebicie" - nawet po kilku latach od premiery cieszy.

1

@jeyx77x gorzka herbata to złoto, ewentualnie z nutka cytryny

0



Chamy z sony, jeszcze mi proszę cała trylogię na PC wrzucić, kto to widział ogrywać od 4 części :D

13

@IronSanHybrid Chłop chyba myśli, że jest na egzaminie i musi limit wyrazów zaliczyć. :D

2

"..próbują zabić futbol.." O jak śmiechłem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?