1

@football123 No mowie o bardziej aktualnych artystach, ale masz rację

Poza tym Chopin poza skala, bo on 5 baniek wykręcił ;p

2

@DonAndrzejos tede ma "tylko" 363k
@Bykunn No imo przeciętny, nie trafia kompletnie w moj gust ale cieszę sie, że polski artysta robi takie cyferki

9

Mata wbil 2 miliony słuchaczy na spotifaju, jako pierwszy artysta w PL - jego liczby robią coraz większe wrażenie

1

@Kengo to jakiś absurd, ze jeszcze pojawiają się plotki o Brazylijczyku

2

@KapiFCB uwazaj, bo zaraz przyjdzie grono i zarzuca Ci rasizm

1

W sumie to co Ci Brazylijczycy za covidowa popisowke odwalili xD przecież piłkarze Argentyny musieli tam siedzieć od kilku dni, nie dało się tego wcześniej ogarnac, a nie kilka minut po rozpoczęciu meczu? XD żenada mocno

18

To musi być niezapomniane przeżycie, gdy jesteś zawodnikiem pół-amatorskiej drużyny i możesz sobie zagrać na jednym boisku choćby z takim Lewandowskim....
Dla zawodników z San Marino to pewnie też niezła frajda.

0

@baartekk97 powiadomienia bez dwóch zdań, niestety :(

0

@Woland10 Czyli kogo? xD

0

@Woland10 i tak przegramy lol

1

@koksik2700 topowe bijatyko skradanki, jeżeli nie odstrasza cie gorsza juz grafika to ograj bo warto

1

@PatrychoO nie ale zapowiada sie ciekawie, dam szanse

1

@Encore obejrzane praktycznie zaraz po premierze xD

0

co tam na netflixie patrzycie? zainspirujcie mnie, bo ciezko mi tam znaleźć serial dla siebie ;x

0

@baartekk97 to był żarcik, węglarczyk zachował się jak zwykły cham i prostak

5

@masq kazda partia która dalej zamierza iść tym systemem emerytalnym prędzej czy później podniesie wiek emerytalny, czy to po czy pis

0

@baartekk97 Poczucie humoru wyższych lotów, polaczki nie gotowe ;v

29

"Michał klnie w swoich artystycznych wystąpieniach, ale jak je z nami obiad, mówi kulturalnie. Znam Mateusza, który publicznie mówi bardzo ładnie, a klnie jak szewc, kiedy je obiad. Myślę, że Michał jest lepiej wychowany od Mateusza "

Tata maty zlomuje morawieckiego xDD

2

Za każdym razem kiedy na La bambie spopularyzuje się jakiś niszowy sport to pojawiają się głosy typu "ale jak można się tym interesować, przecież to nudne"

Polecam wam wyjść z własnej banki i skumacie, że wasze pasje i zainteresowania nie są jedynymi słusznymi na świecie:p

6

@Uukasz_93 jak ktoś może lubic coś czego ja nie lubie :p

9

@FC1899Barca bebech wymyśliliście wy, la bambowicze

3

@AlexDark00 Boli Cie, że obecnie najlepsza 9 na świecie jest Polak?

2

@clyde i fajne, walić ekskluzywność gier. ;v

0



Takie wywiady to są na propsie, a nie jacyś tam celebryci

7

27 zwycięstw
8 remisów
0 porażek
88 goli strzelonych
12 goli straconych

Tak wygląda potężna Itala w ostatnich 35 meczach, dzisiaj mogą zostać samodzielnym liderem serii meczów bez porażki.

6

@Avada Kedavra Przez avatar myslałem, ze ktos inny wrocil i juz bylo przykro, ze bedzie trzeba czytac jego wypociny ;x

0

@marcin000019 Sadze, ze niektórzy nie biorą pod uwagę magii perspektywy i nutki szczęścia przy zrobieniu zdjęcia, ewentualnym wyciągnięciu klatki z filmiku.

3

@Sulimo Lepsza imersja z lektorem? Imo właśnie lektor zabija duża cześć imersji xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?