marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@football123 No mowie o bardziej aktualnych artystach, ale masz rację
Poza tym Chopin poza skala, bo on 5 baniek wykręcił ;p
2
@DonAndrzejos tede ma "tylko" 363k
@Bykunn No imo przeciętny, nie trafia kompletnie w moj gust ale cieszę sie, że polski artysta robi takie cyferki
9
Mata wbil 2 miliony słuchaczy na spotifaju, jako pierwszy artysta w PL - jego liczby robią coraz większe wrażenie
1
@Kengo to jakiś absurd, ze jeszcze pojawiają się plotki o Brazylijczyku
2
@KapiFCB uwazaj, bo zaraz przyjdzie grono i zarzuca Ci rasizm
1
W sumie to co Ci Brazylijczycy za covidowa popisowke odwalili xD przecież piłkarze Argentyny musieli tam siedzieć od kilku dni, nie dało się tego wcześniej ogarnac, a nie kilka minut po rozpoczęciu meczu? XD żenada mocno
18
To musi być niezapomniane przeżycie, gdy jesteś zawodnikiem pół-amatorskiej drużyny i możesz sobie zagrać na jednym boisku choćby z takim Lewandowskim....
Dla zawodników z San Marino to pewnie też niezła frajda.
0
@baartekk97 powiadomienia bez dwóch zdań, niestety :(
0
@Woland10 Czyli kogo? xD
0
@Woland10 i tak przegramy lol
1
@koksik2700 topowe bijatyko skradanki, jeżeli nie odstrasza cie gorsza juz grafika to ograj bo warto
3
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/241087133_4550319081677602_2296606749370305130_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=QDnTMdD0LGgAX_ngGXE&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=6fca0493249328e4519856265f022619&oe=615C6832
I temu fandom Wieśka >>> fandom Tolkiena
1
@PatrychoO nie ale zapowiada sie ciekawie, dam szanse
1
@Encore obejrzane praktycznie zaraz po premierze xD
0
co tam na netflixie patrzycie? zainspirujcie mnie, bo ciezko mi tam znaleźć serial dla siebie ;x
0
@baartekk97 to był żarcik, węglarczyk zachował się jak zwykły cham i prostak
5
@masq kazda partia która dalej zamierza iść tym systemem emerytalnym prędzej czy później podniesie wiek emerytalny, czy to po czy pis
0
@baartekk97 Poczucie humoru wyższych lotów, polaczki nie gotowe ;v
29
"Michał klnie w swoich artystycznych wystąpieniach, ale jak je z nami obiad, mówi kulturalnie. Znam Mateusza, który publicznie mówi bardzo ładnie, a klnie jak szewc, kiedy je obiad. Myślę, że Michał jest lepiej wychowany od Mateusza "
Tata maty zlomuje morawieckiego xDD
2
Za każdym razem kiedy na La bambie spopularyzuje się jakiś niszowy sport to pojawiają się głosy typu "ale jak można się tym interesować, przecież to nudne"
Polecam wam wyjść z własnej banki i skumacie, że wasze pasje i zainteresowania nie są jedynymi słusznymi na świecie:p
6
@Uukasz_93 jak ktoś może lubic coś czego ja nie lubie :p
9
@FC1899Barca bebech wymyśliliście wy, la bambowicze
3
@AlexDark00 Boli Cie, że obecnie najlepsza 9 na świecie jest Polak?
3
https://www.donald.pl/artykuly/8KBem7Lf/wlasciciel-restauracji-rozslawil-ja-obrazajac-klientow-dostawal-piany-takze-wobec-recenzji-w-internecie-jakby-byl-odwrotna-magda-gessler
Chlop co jedzie z klientami XDD
2
@clyde i fajne, walić ekskluzywność gier. ;v
0
Takie wywiady to są na propsie, a nie jacyś tam celebryci
7
27 zwycięstw
8 remisów
0 porażek
88 goli strzelonych
12 goli straconych
Tak wygląda potężna Itala w ostatnich 35 meczach, dzisiaj mogą zostać samodzielnym liderem serii meczów bez porażki.
6
@Avada Kedavra Przez avatar myslałem, ze ktos inny wrocil i juz bylo przykro, ze bedzie trzeba czytac jego wypociny ;x
0
@marcin000019 Sadze, ze niektórzy nie biorą pod uwagę magii perspektywy i nutki szczęścia przy zrobieniu zdjęcia, ewentualnym wyciągnięciu klatki z filmiku.
3
@Sulimo Lepsza imersja z lektorem? Imo właśnie lektor zabija duża cześć imersji xD