- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1021 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1021 Culés
8
O, już się zaczyna wyzywanie Aguero, hahaha. Znudziło się obrażanie Moriby, to pora na Aguero, któremu Laporta obiecał pozostanie Leo. Chłop na koniec kariery chciał spełnić marzenie i pograć w jednym klubie ze swoim przyjacielem. Z tego tytułu zgodził się na gorsze warunki finansowe. A LR miesza go z błotem, bo teraz jest wściekły i rozważa odejście.
Patrzcie trochę dalej niż na czubek własnego nosa i postawcie się też na jego miejscu. Laporta wydymał bez mydła i nas - kibiców i piłkarzy. W tym także nowe nabytki. Pretensje miejcie do niego, a nie do Kuna.
Mógł jemu powiedzieć wprost: "Słuchaj, nie wiem do końca jak to będzie z Leo. Jeśli jednak chcesz zaryzykować, to śmiało zapraszamy".
6
@LuisSalvano gość chce odejść bo kolega odszedł z drużyny to się nie dzieje naprawde xDDDD
0
@LuisSalvano przecież podobno żaden zawodnik nie jest ponad klubem
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@LuisSalvano Zupełnie się nie dziwie dlaczego akurat Ty rozumiesz takie zachowanie :D Jest uroczo dziecinne
Komentarz usunięty
1
@LuisSalvano Ty to chyba masz jakiś problem personalny do tego Laporty. Kasę pożyczył i nie oddał czy o co chodzi?
0
@FCBMati10 zacznijmy od tego, że on przyszedł do klubu dla tego kolegi
0
@Kgorecki2500 Wręcz przeciwnie. Kibicowałem jemu podczas kampanii. Jak widać - to był błąd. Bardziej już mnie jako kibica skrzywdzić nie mógł.
2
@Abominacja to jeśli tylko dlatego to niech spieprza
1
@LuisSalvano
Spojrz lepiej na Messiego. Jakby tak kochal klub grałby za darmo i taka prawda. Leje na taką legendę
0
@lucca87 Mało zszedł z pensji? Teraz ma grać nagle za darmo, bo Laporta nie widzi różnicy między -200mln a -500mln?
0
@LuisSalvano Zgadzam się i to w stu procentach. Wszyscy wiedzieli, dlaczego Aguero tutaj przychodzi a teraz otwierają gęby zdziwieni, że chłop się czuje oszukany.
0
@LuisSalvano
Jakby chciał grac to grałby i za darmo jak blaszczykowski, zresztą kontrakt mógł przedłużyć dawno
Zreszta co ma strata do limitu plac? Nic
To zwykly najemnik i zdrajca i tyle