La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1004 Culés

0

Kiedy zrozumiecie ze Messiego nie ma w Barcelonie nie dlatego ze Barca nie mogła go zarejestrować, tylko dlatego ze nie było ja na niego stać nawet gdyby mogła to zrobić i Laporta go po prostu nie chciał już w Barcelonie. Barcelona miala pieniadze żeby go zatrzymać ale ani Laporta go nie chciał, ani Messi nie chciał zostać. Pogódźcie się z tym ze cała historia o tym ze nie było możliwości jego pozostania jest wyssana z palca i Leo już dawno był spakowany do Paryża. To czy Griezmann odszedł by teraz czy wtedy nie ma znaczenia bo Leo nie chciał już tu być i czas sobie to uświadomić, ze mimo ze Laporta nam mydlił oczy to sam GOAT nie planował zostać w tym tonącym okręcie.

0

@Janas11224 jak to wyglada naprawdę zza kulis to się nigdy nie dowiemy

0

@marcin62 nie dowiemy ale każdy kto umie samodzielnie myśleć wie ze Leo sam chciał odejść z Barcy. Chciał iść do PSG żeby zarabiać kupę siana i wygrywać trofea a nie koniec kariery spędzić w rozpadającej się Barcelonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?