3



Branza giereczkowa 2023.

0

@XxArab_ek Jesteś pewny, że to wina płytki?

8



Typowy zwolennik wolnego rynku kiedy wolny rynek.. działa. :D

1



Patusy, klauny - teraz dzieci. Kto następny będzie walczył na tych galach?

10

@TR3YWAY Wiadomo, w polskich szkołach mają uczyć że lgbt to totalny margines społeczny i można rysować siusiaki im na szafkach a nie równe tobie ziomeczki. xD


Imo jeżeli tęczowe piątki zachowają pewne normy może wyjść fajna inicjatywa, nawet potrzebna polskiemu społeczeństwu

0

@Pressinho Ja DLSS nigdy nie będę uważał za coś, co powinno się uwzględniać w takich kwestiach, interesuje mnie tylko czysta moc kart bez żadnych sztuczek.
Szczególnie teraz kiedy twórcy wychodzą z założenia, że DLSS=optymalizacja

2

@hayek No ja się trochę obawiam o ten remake, ale też czekam z wypiekami na twarzy :D

6



Ale nostalgia. :D Człowiek trochę tęskni za czasami płytek i instrukcji, które się czytało na kibelku.

A sam Wiedźmin pierwszy top, imo najlepszy klimat jeżeli chodzi o Wieśmaki.

2

@Kgorecki2500 Obecnie ogrywam jedynkę, ganiam się z głównym antagonista po jakieś rezydencji, Seba sobie biega truchcikiem a gnój się teleportuje i ściąga mnie na strzała. :D
Nie ukrywam, psycha siada.

3

@DragonxNF Jeszcze potem gadaja, ze konsole hamuja rozwój branży kiedy takie potworki ma niewielki procent graczy pecetowych a spora część ludzi siedzi jeszcze na 1080p z kartami pokroju 1650 xD

6

https://x.com/LechuCzechu/status/1717579089060499697

Kiedy Twoj PC z 4090 i i I7 za ponad 10k(?) ma lepsza graficzkę niż konsola za jakieś 2,3 k xD

0

https://cdaction.pl/newsy/spotify-nadciagaja-zmiany-w-kwestii-tantiem-dla-artystow

Nie ma to jak wspieranie mniejszych zasięgowo artystów. Duże marki dostaną jakieś drobne, których nawet nie zauważą a mniejsi stracą dochód który mógłby w jakiś stopniu pozwolić im się rozwijać. xD

0

@Pedri16Future Przecież ten ziomek wygląda jak 90% nastolatków. :|

2

Od premiery oceny CS2 na Steam wzrosły o około 20%
Gracze chyba serio lubią jak twórcy na nich plują. xD

3

@Tasde Najlepsze jest to, że już chyba nikogo nie dziwi kolejna gra w tym roku, która ma spieprzona optymalizacje?

4

@macio_944 Szkoda, że takie kwiatki odpala po wyborach.
Moze konfa spadłaby pod próg. xDD

0

@Barcasub A jak Pedri wróci to na odwrót
Ta wadzą sinusoida jest zadziwiająca. :D

31

Przewalona sprawa być takim Yamalem w Barcelonie, jedyne co można zrobić to totalnie się wyłączyć jeżeli chodzi o media społecznościowe z tematyką piłkarska żeby nie słuchać pitolenia na swój temat. xD

Wam też się trochę w dupach poprzewracało skoro masowo zaczynacie marudzić na grę 16 latka.

1

@abram3k co mnie podkusiło żeby tutaj wchodzić podczas meczu to ja nie wiem xd

3



I cyk, kto zarobił na aferze to zarobił, lecimy dalej xD

2

@Criss18Barca a rodzice dalej beda mieli wywalone co oglądają w internecie ich pociechy

0

@esem91 Artykuł pewnie gotowy od miesiąca i czekali tylko żeby go wrzucić. xD

0

@Gaz Akurat Pedri praktycznie od razu po powrocie wchodzi na minimum przyzwoity poziom na boisku

aczkolwiek teraz to imo po ptakach, nie ma co ryzykować

3

Cities Skylines 2 debiutuje na rynku i zgarnia oszałamiające... 29% pozytywnych recenzji na Steam. :D

Dobrze, że twórcy nauczyli mnie żeby nie ulegać chęci zagrania na premierę bo teraz musiałbym się bawić w zwroty. :D

1



Wandalizm obowiązkiem księdza?^^

0

@Rust_Cohle ja wiem jak to działa
po prostu lubię narzekać :|
@Janas11224 Klasyka jeżeli chodzi o oferty związane z telefonami czy netem xDD

12



W punkt, nikt nie dba żeby zachować starych klientów. Siedzisz tu już 5 lat? To kij Ci w oko, bo i tak jest wysokie prawdopodobieństwo że zostaniesz. xD

0

@Kgorecki2500 Zawsze mnie ten wątek irytował, jeszcze w starszych częściach jeszcze go tolerowałem ale po zakończeniu historii Desmonda stał się taki nijaki, że to masakra.

0

@gumaz Biznes to biznes. ^^

0

@PaPo za obecną promocje na sztimie warto się postrzelać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?