marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Branza giereczkowa 2023.
0
@XxArab_ek Jesteś pewny, że to wina płytki?
8
Typowy zwolennik wolnego rynku kiedy wolny rynek.. działa. :D
1
Patusy, klauny - teraz dzieci. Kto następny będzie walczył na tych galach?
10
@TR3YWAY Wiadomo, w polskich szkołach mają uczyć że lgbt to totalny margines społeczny i można rysować siusiaki im na szafkach a nie równe tobie ziomeczki. xD
Imo jeżeli tęczowe piątki zachowają pewne normy może wyjść fajna inicjatywa, nawet potrzebna polskiemu społeczeństwu
0
@Pressinho Ja DLSS nigdy nie będę uważał za coś, co powinno się uwzględniać w takich kwestiach, interesuje mnie tylko czysta moc kart bez żadnych sztuczek.
Szczególnie teraz kiedy twórcy wychodzą z założenia, że DLSS=optymalizacja
2
@hayek No ja się trochę obawiam o ten remake, ale też czekam z wypiekami na twarzy :D
6
Ale nostalgia. :D Człowiek trochę tęskni za czasami płytek i instrukcji, które się czytało na kibelku.
A sam Wiedźmin pierwszy top, imo najlepszy klimat jeżeli chodzi o Wieśmaki.
2
@Kgorecki2500 Obecnie ogrywam jedynkę, ganiam się z głównym antagonista po jakieś rezydencji, Seba sobie biega truchcikiem a gnój się teleportuje i ściąga mnie na strzała. :D
Nie ukrywam, psycha siada.
3
@DragonxNF Jeszcze potem gadaja, ze konsole hamuja rozwój branży kiedy takie potworki ma niewielki procent graczy pecetowych a spora część ludzi siedzi jeszcze na 1080p z kartami pokroju 1650 xD
6
https://x.com/LechuCzechu/status/1717579089060499697
Kiedy Twoj PC z 4090 i i I7 za ponad 10k(?) ma lepsza graficzkę niż konsola za jakieś 2,3 k xD
0
https://cdaction.pl/newsy/spotify-nadciagaja-zmiany-w-kwestii-tantiem-dla-artystow
Nie ma to jak wspieranie mniejszych zasięgowo artystów. Duże marki dostaną jakieś drobne, których nawet nie zauważą a mniejsi stracą dochód który mógłby w jakiś stopniu pozwolić im się rozwijać. xD
0
@Pedri16Future Przecież ten ziomek wygląda jak 90% nastolatków. :|
2
Od premiery oceny CS2 na Steam wzrosły o około 20%
Gracze chyba serio lubią jak twórcy na nich plują. xD
3
@Tasde Najlepsze jest to, że już chyba nikogo nie dziwi kolejna gra w tym roku, która ma spieprzona optymalizacje?
4
@macio_944 Szkoda, że takie kwiatki odpala po wyborach.
Moze konfa spadłaby pod próg. xDD
0
@Barcasub A jak Pedri wróci to na odwrót
Ta wadzą sinusoida jest zadziwiająca. :D
31
Przewalona sprawa być takim Yamalem w Barcelonie, jedyne co można zrobić to totalnie się wyłączyć jeżeli chodzi o media społecznościowe z tematyką piłkarska żeby nie słuchać pitolenia na swój temat. xD
Wam też się trochę w dupach poprzewracało skoro masowo zaczynacie marudzić na grę 16 latka.
1
@abram3k co mnie podkusiło żeby tutaj wchodzić podczas meczu to ja nie wiem xd
3
I cyk, kto zarobił na aferze to zarobił, lecimy dalej xD
2
@Criss18Barca a rodzice dalej beda mieli wywalone co oglądają w internecie ich pociechy
0
@esem91 Artykuł pewnie gotowy od miesiąca i czekali tylko żeby go wrzucić. xD
0
@Gaz Akurat Pedri praktycznie od razu po powrocie wchodzi na minimum przyzwoity poziom na boisku
aczkolwiek teraz to imo po ptakach, nie ma co ryzykować
3
Cities Skylines 2 debiutuje na rynku i zgarnia oszałamiające... 29% pozytywnych recenzji na Steam. :D
Dobrze, że twórcy nauczyli mnie żeby nie ulegać chęci zagrania na premierę bo teraz musiałbym się bawić w zwroty. :D
1
Wandalizm obowiązkiem księdza?^^
0
@Rust_Cohle ja wiem jak to działa
po prostu lubię narzekać :|
@Janas11224 Klasyka jeżeli chodzi o oferty związane z telefonami czy netem xDD
12
W punkt, nikt nie dba żeby zachować starych klientów. Siedzisz tu już 5 lat? To kij Ci w oko, bo i tak jest wysokie prawdopodobieństwo że zostaniesz. xD
0
@Kgorecki2500 Zawsze mnie ten wątek irytował, jeszcze w starszych częściach jeszcze go tolerowałem ale po zakończeniu historii Desmonda stał się taki nijaki, że to masakra.
0
@gumaz Biznes to biznes. ^^
0
@PaPo za obecną promocje na sztimie warto się postrzelać