marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 Zero umiaru xD
1
kolor skóry całkowicie przypadkowy
1
21 października a tutaj o 20 godzinie spokojnie można wyjść w krótkim podkoszulki i gatkach, dziwna pogoda xD
1
@Deviler ale sie patologicznie w tej branzy zrobilo, masakra
1
@michal26 w Bielsku tez okolice 20 stopni xD
7
Masakra.
1
@Kazragore w Baldursach jestem zakochany ale widac, ze nie zdążyli zoptymalizować miasta na premierę bo klatki tam momentami skakaly jak szalone.
pojedyncze wyjatki sie zdarzaja ale nieoptymalizowanie gier na premiere robi sie trendem
2
@Deviler DLSS mógł popchać branże chociaż trochę pod względem technologicznym do przodu to leniwi twórcy zastąpili nim optymalizację xD
2
https://www.gry-online.pl/newsroom/malo-ktory-pc-poradzi-sobie-z-cities-skylines-2-ponizej-20-klatek/z22707b
Twórcy gier w 2023:
Optymalizacja? A co to? komu to potrzebne?
0
@AFA90 jak chcesz oglądać postacie z Diablo w strzelance, która kreowała się na realna to śmiało :D
7
@tomek8756 Korwin widze forma mutant po wyborach
1
Gra od Rosjanina, wydawana przez Polskie wydawnictwo i część zysku zostanie przekazana na pomoc Ukrainie? Złoto. :D
6
@OBSERWATOR2021 Matko boska, ile wy jeszcze będziecie klepać te same kocopoły o tym referendum? Mam wrażenie, ze to ciągle jedna osoba pisze. xD
1
@Encore A tak wszyscy krytykowaliśmy Milan, ze pozbywa się świetnego grajka który chce dla nich grać. :D
4
https://www.ppe.pl/news/328569/tworcy-cities-skylines-2-ostrzegaja-przed-problemami-gry-tytul-nie-spelnia-oczekiwanych-standardow.html
Osiągnęliśmy ten punkt w branży growej, gdzie tworcy wprost mowia że będzie kijowa optymalizacja na premierę. xDD
3
@Barca1992 A moze pojdzie to w dobra strone i 14 latki nie beda latac z brzuchami ciazowymi xD
3
@Emhyr Czasami lubię przesiadywać na FB, ale to co tam ludzie często piszą to jakaś masakra xD jeszcze jakieś grupki to git, trzymają ludzie jakiś poziom ale na takich zwykłych stronkach to rak pogania raka
10
Nieźle się tam zaczynają bawić xDD
8
@kondzix2115 A mi się to podoba, teoretycznie będą musieli wypracować jakiś kompromis i tyle, a nie jedna partia i hulaj dusza xD
11
@norbi77 Zachowując odpowiednie proporcje to tak samo to wyglądało u nas w klubie xD Ludzie jechali po Laporcie bo w kilka miesięcy nie naprawił syfu po Bartomeu
0
@DonMatteo901
szukanie kompromisów bo ktoś się musi dogadać>praktycznie reżimowe rządy jednej partii xD
2
@Seba_89_ "po blokowaniu ich mediów przez abw"
Co jest xd
0
@DonMatteo901 Koledzy z partii mu nie powiedzieli, ze juz po wyborach i nie musi sabotować? xD
0
@require ty pewnie z tych co obwiniaja Laporte, ze nie naprawil gnoju po Bartomeu w ciagu 2 miesiecy
6
Ale trzeba być fanatykiem Korwina, żeby płakać nad dziadkiem, który sabotuje partie na która głosujesz. XD
0
@Hosh najbardziej zadziwijaca statystka xd
0
@okiemtypera_lucaxx95 akurat nie tylko Korwin odpowiada za to, że konfederacja wywaliła się na ryj, Mentzen jak szybko zaczal punktować u ludzi tak szybko zaczął tracić
2
Konfederacja ostro walczyła z stolikiem, ale ostatecznie się o niego potknęła, bywa. xD
0
@kamilos1214 Nope, ja z Śląska.
Słówko podłapałem od znajomego :D
2
Około 12% więcej wiary niż w 2019, robi wrażenie.