2

@sensej wypisanie sie z walki o majstra w listopadzie xD
Niektore opinie ktore tutaj widze sa rownie beznadziejne co nasza obecna gra

27



Jakim cudem tam nie było karnego to ja nie wiem. xD
a potem wyjdzie taki madryciok z jaskini muniaka i będzie coś pieprzył o lidze Negreiry

0

@kamilop Nope, ale gdyby nie oni prawdopodobnie mielibyśmy dzisiaj komplet puntów.

0

@Heros11 tam jest ciężki uraz na psychice, najlepiej nie wchodzić w dyskusje i zostawić go w spokoju

2

@MesQueUnClub96 I cyk, kolejne pęknięcie tylnej części ciała u Dodiego wywołane przez sympatycznego Norwega.

4



Oni tak na poważnie? Nieźle musi im się pod tyłkami palić. xD

3

@Criss18Barca "zasługują na nasze wsparcie" xDD
Pol dobry żartowniś

2



Błąd techniczny. XD

2



Wiedzieliście, ze książki stały się popularne przez Rodzinę Monet? I to całkiem niedawno zyskały na popularności. :|

3

@Rewolucja123 Policjanci chyba w szoku byli xD

1

@Tasde Czyli bez twardych dowodów i tak dostał jakiś wyrok (zakładając, że faktycznie jedynymi dowodami w tej sprawie są zeznania świadków)

Czy w takiej sytuacji nie powinien zostać całkowicie uniewinniony?

0

@ObiwanKenobi z tego samego powodu przez który ja, jako osoba która gardzi kościołem (lekko mowiac) w jakimś stopniu go sponsoruje.

Więc skoro ja płacę na coś totalnie sprzecznego z moimi poglądami to z jakiej racji was to ma ominąć?

Też bym chciał żeby każdy mógł sobie wybrać jakie instytucje czy inicjatywy mają być sponsorowane z moich pieniędzy ale to niestety tak nie działa xD

0

https://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/ginekolog-z-wroclawia-dal-zastrzyk-i-rozpial-rozporek/x52v47l
Prawdopodobnie wielokrotne molestowanie, gwalt i tylko 2 lata w zawiasach? Jakim cudem?

4

https://x.com/Ewa0909Ewa/status/1727447781281775691

Pomijając fakt, że to osobiste zdanie Dudy to jakie znaczenie ma zdanie kościoła w tej kwestii? Przecież nikt na siłę nie będzie zapładniał wierzących. ^^

3

@Deviler z cyklu glupi i głupszy?

1

@barcelonaLM ale to bardziej globalny problem, nie tylko u nas :p

3



Też mnie to zawsze zastanawiało, czemu te dzieciaki żadnych bluz nie dostają?

2

@michal26 Szanuje za nazwę. :D

2

Masakra jaka jest przepaść w służbie zdrowia w kwestii podejścia do pacjenta, jeżeli idziesz do państwówki a prywatnie. Gdybym tylko spał na pieniądzach to w tym pierwszym w życiu nie zobaczyliby mojej osoby. xD

1

@Essos jakbym miał pracować tylko na nocki to sztos
Ale w systemie 3 zmianowym nocna zmiana to mordęga

7



Kto sie miał dorobił na dzieciakach to się dorobił to można blokować. ^^

1

@Piernik widzę wleciała generator randomowych ludzi xd

0

@Culers Wiadomo, ze tak jest xD nawet jak między piłkarzami jest jakieś spięcie to najczęściej powstaje i kończy się ono na boisku
No a kibice to kibice, tygodniami potrafią przeżywać jakieś bzdety

3



Madryciok jaką klasę pokazał. :D

2

@DragonxNF Nikt nie prosił, nikt nie potrzebował a i tak kupi to w uj ludzi xd

5

I teraz znając życie powtorzy się historia Fatiego, ciężkie jest życie kibica.

0

@Cochise Dziwne, ziomek również skusił się na wersje ps5 i na większe błędy nie trafił przy podejściu na 150h xD

1



Nie ma to jak konsekwentne podejście do tematu xD

0

Może naszych chłopaków trza wysłać do dziewczyn na lekcje gry w piłkę?

1

@Odcinkowy Obecny rekordzista to 3540 metrów więc rekord ładnie wyśrubowany
@barteq Chyba na każdej misji czy wojnie takie rzeczy są sprawdzane xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?