marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sensej wypisanie sie z walki o majstra w listopadzie xD
Niektore opinie ktore tutaj widze sa rownie beznadziejne co nasza obecna gra
27
Jakim cudem tam nie było karnego to ja nie wiem. xD
a potem wyjdzie taki madryciok z jaskini muniaka i będzie coś pieprzył o lidze Negreiry
0
@kamilop Nope, ale gdyby nie oni prawdopodobnie mielibyśmy dzisiaj komplet puntów.
0
@Heros11 tam jest ciężki uraz na psychice, najlepiej nie wchodzić w dyskusje i zostawić go w spokoju
2
@MesQueUnClub96 I cyk, kolejne pęknięcie tylnej części ciała u Dodiego wywołane przez sympatycznego Norwega.
4
Oni tak na poważnie? Nieźle musi im się pod tyłkami palić. xD
3
@Criss18Barca "zasługują na nasze wsparcie" xDD
Pol dobry żartowniś
2
Błąd techniczny. XD
2
Wiedzieliście, ze książki stały się popularne przez Rodzinę Monet? I to całkiem niedawno zyskały na popularności. :|
3
@Rewolucja123 Policjanci chyba w szoku byli xD
1
@Tasde Czyli bez twardych dowodów i tak dostał jakiś wyrok (zakładając, że faktycznie jedynymi dowodami w tej sprawie są zeznania świadków)
Czy w takiej sytuacji nie powinien zostać całkowicie uniewinniony?
0
@ObiwanKenobi z tego samego powodu przez który ja, jako osoba która gardzi kościołem (lekko mowiac) w jakimś stopniu go sponsoruje.
Więc skoro ja płacę na coś totalnie sprzecznego z moimi poglądami to z jakiej racji was to ma ominąć?
Też bym chciał żeby każdy mógł sobie wybrać jakie instytucje czy inicjatywy mają być sponsorowane z moich pieniędzy ale to niestety tak nie działa xD
0
https://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/ginekolog-z-wroclawia-dal-zastrzyk-i-rozpial-rozporek/x52v47l
Prawdopodobnie wielokrotne molestowanie, gwalt i tylko 2 lata w zawiasach? Jakim cudem?
4
https://x.com/Ewa0909Ewa/status/1727447781281775691
Pomijając fakt, że to osobiste zdanie Dudy to jakie znaczenie ma zdanie kościoła w tej kwestii? Przecież nikt na siłę nie będzie zapładniał wierzących. ^^
3
@Deviler z cyklu glupi i głupszy?
1
@barcelonaLM ale to bardziej globalny problem, nie tylko u nas :p
3
Też mnie to zawsze zastanawiało, czemu te dzieciaki żadnych bluz nie dostają?
2
@michal26 Szanuje za nazwę. :D
2
Masakra jaka jest przepaść w służbie zdrowia w kwestii podejścia do pacjenta, jeżeli idziesz do państwówki a prywatnie. Gdybym tylko spał na pieniądzach to w tym pierwszym w życiu nie zobaczyliby mojej osoby. xD
1
@Essos jakbym miał pracować tylko na nocki to sztos
Ale w systemie 3 zmianowym nocna zmiana to mordęga
7
Kto sie miał dorobił na dzieciakach to się dorobił to można blokować. ^^
1
@Piernik widzę wleciała generator randomowych ludzi xd
0
@Culers Wiadomo, ze tak jest xD nawet jak między piłkarzami jest jakieś spięcie to najczęściej powstaje i kończy się ono na boisku
No a kibice to kibice, tygodniami potrafią przeżywać jakieś bzdety
3
Madryciok jaką klasę pokazał. :D
2
@DragonxNF Nikt nie prosił, nikt nie potrzebował a i tak kupi to w uj ludzi xd
5
I teraz znając życie powtorzy się historia Fatiego, ciężkie jest życie kibica.
0
@Cochise Dziwne, ziomek również skusił się na wersje ps5 i na większe błędy nie trafił przy podejściu na 150h xD
1
Nie ma to jak konsekwentne podejście do tematu xD
0
Może naszych chłopaków trza wysłać do dziewczyn na lekcje gry w piłkę?
1
@Odcinkowy Obecny rekordzista to 3540 metrów więc rekord ładnie wyśrubowany
@barteq Chyba na każdej misji czy wojnie takie rzeczy są sprawdzane xD