9



Widzę rywalizacja p.t "kto jest lepszym piłkarzem" po odejściu Messiego i CR7 przerodziła się w dyskusje "kto jest większym chamem na boisku" xDD

2

@tristan87 Wykorzystywanie swoich zasięgów do promowania różnych zbiórek to rigcz w najczystszej postaci

1

@ObiwanKenobi Udostępniał zdjęcia jakiś dziewczyn xD

13



Ciekawe, ze hakerzy zazwyczaj atakują w piątki i weekendy.
Ewidentnie pseudonim hakera to 0,7. :|

0

@Transu96 Teraz chyba każdy "poważniejszy fifacz" ma wysoko oceniony skład, bo po prostu tak bzdurnie jest skonstruowana ta gra. xD

0

@NeroTFP1 Kibole to patusy, nienadające się do życia w cywilizowanym społeczeństwie? Nowe, nie znałem. :|

1

@barcanawieki Chcieli go sprowadzić do Polski ale ponoć już fatalny stan zdrowia Wojtka na to nie pozwolił
@wojopancer
Przenosił amunicje artyleryjska

19



Mis Wojtek to jedna z najlepszych "ciekawostek" 2 ws

2

@PatrychoO Jak kupować gry od Ubisoftu to tylko na jakieś promocji 80%

0

@TR3YWAY ja tylko przypomnę koledze, że dopiero zaczął się grudzień xD

4

@Sysia11Widze Sysia nie pierdzieli sie w tancu i od razu oznacza reszte ambasady

0

@A4ron A jakie były opady śniegu w czwartek, a jakie teraz?

13

Zima to piękna pora roku, jeżeli jest biało na zewnątrz

Szkoda tylko, ze jak co roku na święta zrobi się z tego gnój i błoto. :(

1

@macio_944 Fajnie, że Redzi dalej rozwijają Cyberka. Osobiście myślałem, że po aktualizacji 2.0 już tylko drobne hotflixy będą robić

1

@hayek Kupowanie fify co kilka edycji do kanapowego grania z ziomkami to najlepsze co można zrobić xD

3

Z ciekawości sprawdzilem co tam w nowej Fifie i widze paczki za kilka tysięcy fifa pointsow w... grudniu. XDD

Ale ja się cieszę, że w końcu uwolniłem się od tej zrytej gierki

2

O kruca, nie sądziłem że dożyje czasów kiedy wyjdzie coś oficjalnego z GTA 6


1

@tbas policjanci byli zajęci nagrywaniem małej reklamy z zatrzymania patologicznego gówniarza kawiaqa, nie mogą się rozdwoić w końcu

0

@Kazragore Niestety ścieżka Minthry jest mi (jeszcze) obca, czekam aż Lariany trochę ją naprawią, bo z tego co słyszałem jej wątek jest mocno wykastrowany i pobugowany, trzeba liczyć że Lariany się za to wezmą jeszcze

2



Ale Lariany przekopia pliki Baldursów xD
Nie ukrywam, kusi mnie 3 podejście xD

0

@ranger3120 tym na co ich stać

0

@pluszek Możesz winić tylko siebie, następnym razem korzystaj z firm kurierskich które wlazły w 21 wiek. :v

1

@MOLESTA Suarez

1

@macio_944 Ludzie z prawicy to chyba najlepszy target jeżeli chodzi o trollowanie xD

21



Jak Mentzena nie lubię tak muszę przyznać, że wzorowo pisowi pocisnął, chapeau bas :D

14

@Emhyr >płać całe życie podatki na służbę zdrowia
>kopnij w kalendarz bo wezwani ratownicy totalnie Cię zlewają.

Mnie nawet średnio dziwi, że taka historia rozegrała się w Polsce.

3

Przemówienie Mentzena? TOP.

2

https://zapodaj.net/images/9cc8b1055f0ef.jpg

Chyba najbardziej klimatyczne menu jakie widziałem w swoim giereczkowym życiu. Jeszcze ten przepiękny soundtrack. :D

7

@Rust_Cohle Nic tylko kibicować żeby przerwał dominacje Bayernu, najwyższy czas żeby ktoś inny w Bundeslidze majstra zgarnął

4



rozkład jazdy znany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?