marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Widzę rywalizacja p.t "kto jest lepszym piłkarzem" po odejściu Messiego i CR7 przerodziła się w dyskusje "kto jest większym chamem na boisku" xDD
2
@tristan87 Wykorzystywanie swoich zasięgów do promowania różnych zbiórek to rigcz w najczystszej postaci
1
@ObiwanKenobi Udostępniał zdjęcia jakiś dziewczyn xD
13
Ciekawe, ze hakerzy zazwyczaj atakują w piątki i weekendy.
Ewidentnie pseudonim hakera to 0,7. :|
0
@Transu96 Teraz chyba każdy "poważniejszy fifacz" ma wysoko oceniony skład, bo po prostu tak bzdurnie jest skonstruowana ta gra. xD
0
@NeroTFP1 Kibole to patusy, nienadające się do życia w cywilizowanym społeczeństwie? Nowe, nie znałem. :|
1
@barcanawieki Chcieli go sprowadzić do Polski ale ponoć już fatalny stan zdrowia Wojtka na to nie pozwolił
@wojopancer
Przenosił amunicje artyleryjska
19
Mis Wojtek to jedna z najlepszych "ciekawostek" 2 ws
2
@PatrychoO Jak kupować gry od Ubisoftu to tylko na jakieś promocji 80%
0
@TR3YWAY ja tylko przypomnę koledze, że dopiero zaczął się grudzień xD
4
@Sysia11Widze Sysia nie pierdzieli sie w tancu i od razu oznacza reszte ambasady
0
@A4ron A jakie były opady śniegu w czwartek, a jakie teraz?
13
Zima to piękna pora roku, jeżeli jest biało na zewnątrz
Szkoda tylko, ze jak co roku na święta zrobi się z tego gnój i błoto. :(
1
@macio_944 Fajnie, że Redzi dalej rozwijają Cyberka. Osobiście myślałem, że po aktualizacji 2.0 już tylko drobne hotflixy będą robić
1
@hayek Kupowanie fify co kilka edycji do kanapowego grania z ziomkami to najlepsze co można zrobić xD
3
Z ciekawości sprawdzilem co tam w nowej Fifie i widze paczki za kilka tysięcy fifa pointsow w... grudniu. XDD
Ale ja się cieszę, że w końcu uwolniłem się od tej zrytej gierki
2
O kruca, nie sądziłem że dożyje czasów kiedy wyjdzie coś oficjalnego z GTA 6
1
@tbas policjanci byli zajęci nagrywaniem małej reklamy z zatrzymania patologicznego gówniarza kawiaqa, nie mogą się rozdwoić w końcu
0
@Kazragore Niestety ścieżka Minthry jest mi (jeszcze) obca, czekam aż Lariany trochę ją naprawią, bo z tego co słyszałem jej wątek jest mocno wykastrowany i pobugowany, trzeba liczyć że Lariany się za to wezmą jeszcze
2
Ale Lariany przekopia pliki Baldursów xD
Nie ukrywam, kusi mnie 3 podejście xD
0
@ranger3120 tym na co ich stać
0
@pluszek Możesz winić tylko siebie, następnym razem korzystaj z firm kurierskich które wlazły w 21 wiek. :v
1
@MOLESTA Suarez
1
@macio_944 Ludzie z prawicy to chyba najlepszy target jeżeli chodzi o trollowanie xD
21
Jak Mentzena nie lubię tak muszę przyznać, że wzorowo pisowi pocisnął, chapeau bas :D
14
@Emhyr >płać całe życie podatki na służbę zdrowia
>kopnij w kalendarz bo wezwani ratownicy totalnie Cię zlewają.
Mnie nawet średnio dziwi, że taka historia rozegrała się w Polsce.
3
Przemówienie Mentzena? TOP.
2
https://zapodaj.net/images/9cc8b1055f0ef.jpg
Chyba najbardziej klimatyczne menu jakie widziałem w swoim giereczkowym życiu. Jeszcze ten przepiękny soundtrack. :D
7
@Rust_Cohle Nic tylko kibicować żeby przerwał dominacje Bayernu, najwyższy czas żeby ktoś inny w Bundeslidze majstra zgarnął
4
rozkład jazdy znany