marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Z ciekawości sprawdzilem co tam w nowej Fifie i widze paczki za kilka tysięcy fifa pointsow w... grudniu. XDD
Ale ja się cieszę, że w końcu uwolniłem się od tej zrytej gierki
2
O kruca, nie sądziłem że dożyje czasów kiedy wyjdzie coś oficjalnego z GTA 6
1
@tbas policjanci byli zajęci nagrywaniem małej reklamy z zatrzymania patologicznego gówniarza kawiaqa, nie mogą się rozdwoić w końcu
0
@Kazragore Niestety ścieżka Minthry jest mi (jeszcze) obca, czekam aż Lariany trochę ją naprawią, bo z tego co słyszałem jej wątek jest mocno wykastrowany i pobugowany, trzeba liczyć że Lariany się za to wezmą jeszcze
2
Ale Lariany przekopia pliki Baldursów xD
Nie ukrywam, kusi mnie 3 podejście xD
0
@ranger3120 tym na co ich stać
0
@pluszek Możesz winić tylko siebie, następnym razem korzystaj z firm kurierskich które wlazły w 21 wiek. :v
1
@MOLESTA Suarez
1
@macio_944 Ludzie z prawicy to chyba najlepszy target jeżeli chodzi o trollowanie xD
21
Jak Mentzena nie lubię tak muszę przyznać, że wzorowo pisowi pocisnął, chapeau bas :D
14
@Emhyr >płać całe życie podatki na służbę zdrowia
>kopnij w kalendarz bo wezwani ratownicy totalnie Cię zlewają.
Mnie nawet średnio dziwi, że taka historia rozegrała się w Polsce.
3
Przemówienie Mentzena? TOP.
2
https://zapodaj.net/images/9cc8b1055f0ef.jpg
Chyba najbardziej klimatyczne menu jakie widziałem w swoim giereczkowym życiu. Jeszcze ten przepiękny soundtrack. :D
7
@Rust_Cohle Nic tylko kibicować żeby przerwał dominacje Bayernu, najwyższy czas żeby ktoś inny w Bundeslidze majstra zgarnął
4
rozkład jazdy znany
27
@Lionel_Messi10 Bo może, pozdrawiam
4
@LeoFan10 Mnie nawet nie dziwi kolejna wpadka w wykonaniu konfereracji, panowie wyglądają jak amatorzy którzy poszli grać w pierwszej lidze (i to ekstraklasie, bo poziom reszty również taki meh) xD
26
ale pisiory wyją :D Miód na serduszko
0
@Danny Gaucho On nigdy nawet nie próbował filtrować informacji, leci z kopiowaniem jak leci
0
@Barcasub Gratuluję osiągnięcia, możesz sobie dopisać do CV
6
Swietne informacje. :D
1
@RomanHoffer no ale zwykły, lekko humorystyczny komentarz o pudelku to nie jest żadne odpalenie się xD
8
https://x.com/FCBarcelona_es/status/1728717394565087384
Oni tam wstydu nie mają, jeszcze to na twittera wrzucili xDD
2
@RomanHoffer chyba bardzo osobiście odebrałeś mój komentarz, skoro zarzucasz mi pospinanie. xD
Pełen luz, reaguje tylko na głupoty rodem z portali plotkowych. :D
10
@RomanHoffer Idz pan lepiej na odwyk od pudelka
2
@macio_944 Klasyka gatunku. xD
0
@MesQueUnClub_87 Myślę, że zmiana formuły w "głównej serii" była konieczna patrząc na uwielbienie Capcomu do rimejków. Mógłby być delikatny przesyt materiału gdyby jeszcze nowe Residenty były robione w takim stylu. :D
4
@YeastMoss Matko boska, trzeba jak najszybciej uzupełnić kolekcję książek dopóki ich nikt nie zepsuł. :|
0
@VegetaPolska 2 miesiąc gry a Ci już wyzyskują z graczy xD
Wyjątkowo szybko poszło przy tej edycji
1
@MesQueUnClub96
reszta bez podjazdu