3

Z ciekawości sprawdzilem co tam w nowej Fifie i widze paczki za kilka tysięcy fifa pointsow w... grudniu. XDD

Ale ja się cieszę, że w końcu uwolniłem się od tej zrytej gierki

2

O kruca, nie sądziłem że dożyje czasów kiedy wyjdzie coś oficjalnego z GTA 6


1

@tbas policjanci byli zajęci nagrywaniem małej reklamy z zatrzymania patologicznego gówniarza kawiaqa, nie mogą się rozdwoić w końcu

0

@Kazragore Niestety ścieżka Minthry jest mi (jeszcze) obca, czekam aż Lariany trochę ją naprawią, bo z tego co słyszałem jej wątek jest mocno wykastrowany i pobugowany, trzeba liczyć że Lariany się za to wezmą jeszcze

2



Ale Lariany przekopia pliki Baldursów xD
Nie ukrywam, kusi mnie 3 podejście xD

0

@ranger3120 tym na co ich stać

0

@pluszek Możesz winić tylko siebie, następnym razem korzystaj z firm kurierskich które wlazły w 21 wiek. :v

1

@MOLESTA Suarez

1

@macio_944 Ludzie z prawicy to chyba najlepszy target jeżeli chodzi o trollowanie xD

21



Jak Mentzena nie lubię tak muszę przyznać, że wzorowo pisowi pocisnął, chapeau bas :D

14

@Emhyr >płać całe życie podatki na służbę zdrowia
>kopnij w kalendarz bo wezwani ratownicy totalnie Cię zlewają.

Mnie nawet średnio dziwi, że taka historia rozegrała się w Polsce.

3

Przemówienie Mentzena? TOP.

2

https://zapodaj.net/images/9cc8b1055f0ef.jpg

Chyba najbardziej klimatyczne menu jakie widziałem w swoim giereczkowym życiu. Jeszcze ten przepiękny soundtrack. :D

7

@Rust_Cohle Nic tylko kibicować żeby przerwał dominacje Bayernu, najwyższy czas żeby ktoś inny w Bundeslidze majstra zgarnął

4



rozkład jazdy znany

27

@Lionel_Messi10 Bo może, pozdrawiam

4

@LeoFan10 Mnie nawet nie dziwi kolejna wpadka w wykonaniu konfereracji, panowie wyglądają jak amatorzy którzy poszli grać w pierwszej lidze (i to ekstraklasie, bo poziom reszty również taki meh) xD

26



ale pisiory wyją :D Miód na serduszko

0

@Danny Gaucho On nigdy nawet nie próbował filtrować informacji, leci z kopiowaniem jak leci

0

@Barcasub Gratuluję osiągnięcia, możesz sobie dopisać do CV

6



Swietne informacje. :D

1

@RomanHoffer no ale zwykły, lekko humorystyczny komentarz o pudelku to nie jest żadne odpalenie się xD

8

https://x.com/FCBarcelona_es/status/1728717394565087384

Oni tam wstydu nie mają, jeszcze to na twittera wrzucili xDD

2

@RomanHoffer chyba bardzo osobiście odebrałeś mój komentarz, skoro zarzucasz mi pospinanie. xD

Pełen luz, reaguje tylko na głupoty rodem z portali plotkowych. :D

10

@RomanHoffer Idz pan lepiej na odwyk od pudelka

2

@macio_944 Klasyka gatunku. xD

0

@MesQueUnClub_87 Myślę, że zmiana formuły w "głównej serii" była konieczna patrząc na uwielbienie Capcomu do rimejków. Mógłby być delikatny przesyt materiału gdyby jeszcze nowe Residenty były robione w takim stylu. :D

4

@YeastMoss Matko boska, trzeba jak najszybciej uzupełnić kolekcję książek dopóki ich nikt nie zepsuł. :|

0

@VegetaPolska 2 miesiąc gry a Ci już wyzyskują z graczy xD
Wyjątkowo szybko poszło przy tej edycji

1

@MesQueUnClub96



reszta bez podjazdu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?