2

@tristan87 Niejako potwierdzenie tezy, że piłka nożna to gra momentów

imo bardziej kontrowersyjna jest "niska" pozycja naszego bramkarza

0

@Jakchcesz Jeszcze jakieś jedzonko to może, może bo nieraz ktoś dojeżdża X kilometrów na cmentarz ale jakieś zabawki czy inne pierdoły to już komercja na pełnej i kapkę się dziwie, ze ludzie którzy tak hejtuja Halloween (które nawet nie wyklucza WŚ) praktycznie nie odzywają się w kwestii zwykłego skomercjalizowania święta

@BorzyKrzys Mysle, ze skoro takie sytuacje dzieją się już w większych miastach to kwestią czasu jest przejście tego do mniejszych miejscowości

3

@Barcasub Jak zamierzasz dyskutować używając argumentów typu "święto diabła" i omijać cały sens mojego posta to lepiej nie dyskutuj

1

https://x.com/JO_1916/status/1719818642454380671

Dużo wiary ględzi o Hallowen przy Wszystkich Świętych(kiedy to dwie różne rzeczy, odbywające się w innych dniach) a zupełnie nie widzą, ze powoli ludzie z Wszystkich Świętych zaczynają robić totalna tandetę i komerche. xD

Ale jak mniemam to nie jest taki problem, jak te dzieciaki które dzień przed świętem przebierają się i zbierają cuksy

1

@partymaker Widmo Wolności, Alan Wake
jak masz plejaka to Spiderman 2

14

@hayek Typ jak jeszcze popatrzył czy wszystko wzięli, gardze fest xD

1

@bartas97 I pewnie cena w tym roku zakręci się w okolicach 30 ziko, podziękuje :D

7

@Cule1234 tier 1 według tego kopiuj wklej xD

0

@maroon Czyli już nie można oceniać wyborów innych, bo sami nie mamy upoważnienia do głosowania? xD

0

@Jarek92Barca Historyjka historyjka ale teza jaka on stawia jest mocno niepokojaca

6

2

@Rastafarnianin Ale wiesz, ze halloween był wczoraj?

8



Nie ma to jak przeżyć ponad 90 lat i zginąć w taki sposób. xDD

1

@Deviler i tak o jakieś 300 złotych za drogo

0

@4drian0 Najlepsze jest to, ze graficznie zapewne nie bedzie takiego kopa który uzasadniłby obecność FSR czy DLSS w wymaganiach xD

14

"Nie konkuruje z nim - to po prostu zawodnik, który gra w tym samym czasie co ja. Obaj po pięć razy zostaliśmy wybrani piłkarzem roku na świecie. Czy nasza rywalizacja jest zakończona? Nie - ona się dopiero zaczyna"

Ciekawe czy CR7 w momencie wypowiedzenia tych słów chociaż w małym procencie spodziewał się, ze Leo mu tak odskoczy w złotych piłkach. xDD

1



Już za trzy dni Robocop wlatuje! Oby tylko nie spieprzyli bo po zacnym Terminatorze (btw, polecam bo nawet kawal dobrej gry im wyszedł, a jak ktoś jest jeszcze fanem marki to w ogóle powinien być zadowolony) Teyon powolutku wbija się do świadomości graczy i kto wie, może w przyszłości będą stać obok Redow. :D

1

@Popitek12 Zaliczyć szona na imprezie (ta osoba, która jest w związku) to nie sztuka

10

@Culers Gavi zaatakował głową rękę męczennika z Brazylii, ewidentne zawieszenie na 5 meczów

44

@Emhyr Umniejszać muszę, bo się uduszę

1

@MichuZ44 potezny uliczny wojownik xdd

1

@karolup Mimo niepowodzeń nie rezygnowałbym z korzystania pomocy od psychologa/psychiatry

2

@Prorokk Hehe, randomy z sieci wydaja pieniadze w bloto, beka fest

0

@Dawidfcb1998 zejdź na ziemie xd

0

Jude osobiscie swoja gra mnie nie zachwyca ale trzeba przyznac, ze ma niesamowity ciag na bramke.

0

@Natenczas Za miesiąc, dwa znowu będziemy czytać że potrafi tylko faulować. :D

1

@hayek Otóż to, przeciętny Janusz który idzie na zakupy z rodzina nie weźmie ze sobą pistoletu xD
A prawdopodobieństwo, ze jakis debil z złymi zamiarami juz go wezmie jednak kapke sie zwieksza poprzez zwiekszony dostep do broni

1



Jak to szło? Legitny dostęp do broni ograniczy takie sytuacje, bo ktoś zdąży napastnika odstrzelić?

3



Branza giereczkowa 2023.

0

@XxArab_ek Jesteś pewny, że to wina płytki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?