1



A wy już macie ogarnięty bigos na uspokojenie?

3



Nie wiem czy SI coraz bardziej mi imponuje czy przeraża

5

@MESSIah16 Jedyne co jest straszne w tym konflikcie to, że ludzie bardzo łatwo obierają jedną z stron kiedy tak naprawdę Izrael ma takie same, jak nie większe grzeszki od Palestyny na koncie.

0

@tomek8756 ten typo akurat nigdy zbyt bystry nie był, nie dziwi mnie to xD

1

@TheNekro94 Podziwiam, ja wysiadłem z tego tasiemca mniej więcej kiedy pojawił się Negan xD

2



Widzę, że do pomocy policji przyjechała ekipa filmowa. Co przy następnych wyborach? Porwanie prezesa i pościg po mieście? :D

2

@Kgorecki2500 Nic mnie bardziej nie odrzuca od gier Paradoxu niż ich polityka co do dlc xD

4

Jedyne w sumie co się wydarzyło to ten niedoszły "zamachowiec" przypomniał mi jak ten pomnik jest paskudny.
Ten kto zaklepał projekt pomnika w kształcie schodów jakiś niepoważny jest xD

0

@BordowyPtak bardzo dotkliwa kara patrzac na to jaki zawsze jest syf po wyborach

35

Cisza wyborcza to nie powinien być tylko czas na zakaz agitacji politycznej ale też czas na posprzątanie miast z tych paskudnych plakatów, gdzie nieraz na 2 metrach kwadratowych trzeba oglądać z trzy plakaty tego samego typa. xD
Jak jakiś polityk nie zdąży posprzątać to elo, wywalany jest z wyborów

3

Cisza wyborcza = cisza przed burzą :D

ale tutaj się będzie działo

0

@Emhyr Myślę, że jak ktoś idzie do maczka to ostatnie co będzie robił to będzie liczył kalorie xd

0

@Janas11224 przecież remaster to z definicji lekkie podbicie teksturek, rozdziałki i przystosowanie starej gierki do nowych urządzeń.

0

@Nicko Prędzej czy później wyjdzie

28

Po wielu przemyśleniach chyba skuszę się i oddam głos na Trzecia Drogę
Na plus na pewno brak skrajności w porównaniu z taką konfederacją czy lewicą i to, że pół internetu nie huczy po kolejnych wypowiedziach bardziej radykalnych jednostek z partii. Chyba obecnie najbardziej wyważona opcja polityczna w Polsce.

0

@BorzyKrzys Monika z rozumem i godnoscia czlowieka, nie to co te oszołomy

6



ale KS dostał rykoszetem xDD

0

@VegetaPolska kim ty jesteś żeby twierdzić kto na co może marudzić. xD

Takiemu piłkarzowi wypadałoby w zależności od sławy zrobić pewnie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset zdjęć tygodniowo żeby żaden kibic nie poczuł się urażony, czasami odmówi bo jest tylko człowiekiem a nie waszym prywatnym pupilem, dostępnym na każde zawołanie.

7



Po sytuacji z Warga ludzie będą wyrzucać każdy bezbek który pojawił się na KS.

I słusznie.

25

@Dankho94isback To nic tylko współczuć kobietom w twoim otoczeniu

28

@Dankho94isback Ciekawe czy powiedziałbyś to samo, gdyby bliska Ci osoba musiala urodzić dziecko z gwaltu pomimo, że nie chce.

1

@takisobiektos Dobrze, ze moim idolem z dzieciństwa byli Tivolt i Rojo, który jedyna drame jaka miał to, że nasikał kiedyś do śmietnika po pijaku. xD

0

O cie panie, folder konopa na tych wszystkich glabow ma ponad 100gb xD

1

@MesQueUnClub96 a jakby w United odpalił to byś pitolił, że beznadziejny zarząd sprzedał młodego, utalentowanego skrzydłowego.

Tyle to wasze gadanie, które dopasowujecie do obecnie istniejącej sytuacji jest warte.

15

@MesQueUnClub96



To tylko pokazuje jaki tam jest burdel xD
Memcen po kilku browarkach nie ogarnia już co się dzieje wokół jego partii

0

@AlexDark00 no nie mnie oceniać jakie zachowania są normalne a które nie, od tego są lekarze, którzy w tych dziedzinach siedzą nieraz całe życie xD Jeżeli nikt nikomu nie robi krzywdy to lata mi to koło wacława

0

@AlexDark00 To chyba lekarze z odpowiednimi kwalifikacjami decydują kto ląduje w pokoju bez klamek a nie jakiś jasiek z la bamby

4



Coraz grubsze plotki w tym naszym patologicznym świecie

0

@Czawi Czawi pijany bo nie moze wydac 100 baniek na pomocnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?