0

@4drian0 Nope, jeszcze kilka lat temu byłoby nie do pomyślenia żeby na serwerach w codzie były jakieś fikuśne skiny.
Nie miałbym z tym problemu gdyby te skiny dało się wyłączyć jak w darmowym world of warships które żyje tylko z skinów, ale jak widać pazerność twórców w grze AAA za jakieś 300 złotych jest zbyt duża. :v

5

Kolejny marsz i znowu to samo, jedna strona zawyża wyniki, druga zmniejsza a tłum ciężko debatuje. :D

0

@draxidox Tendencja do zwiększania ilości ludzi na tych wszystkich marszach to chyba cecha wszystkich tych matołów. :D

0

@RobiS Jeden z moich ulubionych eksow jeszcze za czasów ps4, szkoda że prawdopodobnie nie będzie 2 części

1

@tristan87 i cyk, do gabloty

1


>bądź laikiem fpsow
>nabierz sie na "realny" klimat ktory byl w trailerach i pierwszych miesiacach gry
>wroc do gry po kilku miesiacach i zobacz dioboły na serwerach

nie wiem kto bardziej pijani, activision z blizzardem czy gracze ktorzy to lykaja. ;v


16

@Jakchcesz grafika grafiką ale widać, że SI policji jeszcze trochę kuleje

1

@bartekvisca Szok i niedowierzenie, ze ziomek którego widzisz tylko zza monitora nie okazał się delikatnym płatkiem śniegu i ma swoje za uszami. :|

4

@tristan87 to jest ta słynna teczka @Transu96 na elementa?

3

@QQL5 ja to po kawie bez problemu mógłbym sobie drzemkę strzelić. xD

1

@Crystal37 My sie sami przekręciliśmy jak graliśmy z Live, co ty za kocopoły gadasz? xD

0

@PawkoFCB



Jak to w końcu jest? 10-15 czy DO 8 lat?

0

@Katalończyk 99 Tymczasem Gavi po dotknięciu rywala w pierwszych 10 minutach meczu:
Żółta kartka. :|

1



Kiedy myślałem, że w Polsce nie da się bardziej zeszmacic "dyskusji politycznej" na scenę wbił Skiba. :|

0



a przypadkiem stary tego typa nie jest byłym policjantem, a wujek szefem łódzkiej drogówki? xD

Jeszcze jak zablokowali możliwość komentowania. XD

7

@LM10GOAT Piękna kariera, wątpię żebym za swojego życia zobaczył drugiego Polaka, który tak wejdzie z buta w europejska piłkę

0

A taka fajna ta Sevilla się wydawała, dzień dobry na klatce zawsze mówiła

0



Redzi strasznie lubią sobie robić pod górkę. xD

5

@Danny Gaucho dokładnie tak :v

9

@AlexDark00 Trochę hipokryzja, patrząc na to co sądzisz o napastniku który strzela bramki dla klubu któremu kibicujesz xd

10

@Hosh Oczywiście, że tak ale jak widać mamy bardzo fikuśne prawo odnośnie "wypadków"

11



Czyli czysto teoretycznie jeżeli zaplanuje morderstwo i zabije swoją ofiarę poprzez wypadek na drodze, wszyscy w to uwierzą to dostanę maksymalny wyrok kary 8 lat? :D

1

@Criss18Barca Fifa idealna? fifacze niczym fani bethesdy, zero wymagań. xD

11



Nielegalna imigracja fuj chyba że, kupisz nasza wizę za X pieniędzy. :D

3

@DLFCB No nie wpasowują się chłopaki w tradycyjny model rodziny rodem z polskiej prawicy, gdzie każdy każdego wali po rogach (patrz. ordo luris.) :D

7

https://pbs.twimg.com/media/F7Hh3OIXkAAxDvQ?format=jpg&name=large

Ciężkie życie wyborcy konfederacji. xDD

0

@koksik2700 Wiadomo, to tylko moje subiektywne spojrzenie na takie związki.
Chociaż często nie wygląda to tak kolorowo w takich relacjach bo dzieciak najczęściej jest zwyczajnie manipulowany przez starszego faceta. Wiadomo, że nie zawsze ale mam wrażenie, że sporo tych relacji tak wygląda

0



Macie ponad X lat, ogarniacie prace, mieszkanie inne jakieś obowiązki a wasza druga połówka siedzi sobie w szkółce.
Ciężko mi to sobie wyobrazić. xD

1

@macio_944 No po aktualizacji 2.0 pierwszy raz w życiu wypłaszczył mi się Cyberpunk, mam nadzieję że to było jednorazowe. :D

Ogólnie dziwna sytuacja, fpsy spadły gdzieś do 40-50 w jednej lokacji, gierka się wyłączyła - włączam grę i wchodzę do tej samej lokacji gdzie poprzednio cyberpunk się wywalił i co? Trzyma 60 klatek bez mrugnięcia. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?