marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Nope, jeszcze kilka lat temu byłoby nie do pomyślenia żeby na serwerach w codzie były jakieś fikuśne skiny.
Nie miałbym z tym problemu gdyby te skiny dało się wyłączyć jak w darmowym world of warships które żyje tylko z skinów, ale jak widać pazerność twórców w grze AAA za jakieś 300 złotych jest zbyt duża. :v
5
Kolejny marsz i znowu to samo, jedna strona zawyża wyniki, druga zmniejsza a tłum ciężko debatuje. :D
0
@draxidox Tendencja do zwiększania ilości ludzi na tych wszystkich marszach to chyba cecha wszystkich tych matołów. :D
0
@RobiS Jeden z moich ulubionych eksow jeszcze za czasów ps4, szkoda że prawdopodobnie nie będzie 2 części
1
@tristan87 i cyk, do gabloty
1
>bądź laikiem fpsow
>nabierz sie na "realny" klimat ktory byl w trailerach i pierwszych miesiacach gry
>wroc do gry po kilku miesiacach i zobacz dioboły na serwerach
nie wiem kto bardziej pijani, activision z blizzardem czy gracze ktorzy to lykaja. ;v
16
@Jakchcesz grafika grafiką ale widać, że SI policji jeszcze trochę kuleje
1
@bartekvisca Szok i niedowierzenie, ze ziomek którego widzisz tylko zza monitora nie okazał się delikatnym płatkiem śniegu i ma swoje za uszami. :|
4
@tristan87 to jest ta słynna teczka @Transu96 na elementa?
3
@QQL5 ja to po kawie bez problemu mógłbym sobie drzemkę strzelić. xD
1
@Crystal37 My sie sami przekręciliśmy jak graliśmy z Live, co ty za kocopoły gadasz? xD
0
@PawkoFCB
Jak to w końcu jest? 10-15 czy DO 8 lat?
0
@Katalończyk 99 Tymczasem Gavi po dotknięciu rywala w pierwszych 10 minutach meczu:
Żółta kartka. :|
1
Kiedy myślałem, że w Polsce nie da się bardziej zeszmacic "dyskusji politycznej" na scenę wbił Skiba. :|
0
a przypadkiem stary tego typa nie jest byłym policjantem, a wujek szefem łódzkiej drogówki? xD
Jeszcze jak zablokowali możliwość komentowania. XD
7
@LM10GOAT Piękna kariera, wątpię żebym za swojego życia zobaczył drugiego Polaka, który tak wejdzie z buta w europejska piłkę
0
A taka fajna ta Sevilla się wydawała, dzień dobry na klatce zawsze mówiła
0
Redzi strasznie lubią sobie robić pod górkę. xD
5
@Danny Gaucho dokładnie tak :v
9
@AlexDark00 Trochę hipokryzja, patrząc na to co sądzisz o napastniku który strzela bramki dla klubu któremu kibicujesz xd
20
@MarcepanowyKsiaze Jadę szybko ale bezpiecznie
https://i.pinimg.com/736x/0c/5f/f6/0c5ff60d5d8498db4dd281254bc03449.jpg
10
@Hosh Oczywiście, że tak ale jak widać mamy bardzo fikuśne prawo odnośnie "wypadków"
11
Czyli czysto teoretycznie jeżeli zaplanuje morderstwo i zabije swoją ofiarę poprzez wypadek na drodze, wszyscy w to uwierzą to dostanę maksymalny wyrok kary 8 lat? :D
1
@Criss18Barca Fifa idealna? fifacze niczym fani bethesdy, zero wymagań. xD
11
Nielegalna imigracja fuj chyba że, kupisz nasza wizę za X pieniędzy. :D
3
@DLFCB No nie wpasowują się chłopaki w tradycyjny model rodziny rodem z polskiej prawicy, gdzie każdy każdego wali po rogach (patrz. ordo luris.) :D
7
https://pbs.twimg.com/media/F7Hh3OIXkAAxDvQ?format=jpg&name=large
Ciężkie życie wyborcy konfederacji. xDD
0
@koksik2700 Wiadomo, to tylko moje subiektywne spojrzenie na takie związki.
Chociaż często nie wygląda to tak kolorowo w takich relacjach bo dzieciak najczęściej jest zwyczajnie manipulowany przez starszego faceta. Wiadomo, że nie zawsze ale mam wrażenie, że sporo tych relacji tak wygląda
0
Macie ponad X lat, ogarniacie prace, mieszkanie inne jakieś obowiązki a wasza druga połówka siedzi sobie w szkółce.
Ciężko mi to sobie wyobrazić. xD
1
@macio_944 No po aktualizacji 2.0 pierwszy raz w życiu wypłaszczył mi się Cyberpunk, mam nadzieję że to było jednorazowe. :D
Ogólnie dziwna sytuacja, fpsy spadły gdzieś do 40-50 w jednej lokacji, gierka się wyłączyła - włączam grę i wchodzę do tej samej lokacji gdzie poprzednio cyberpunk się wywalił i co? Trzyma 60 klatek bez mrugnięcia. xD