marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a co z podatkami ogromnej grupy Ukraińców, którzy leganie pracują i odprowadzają podatki? Też mają iść tylko i wyłącznie na zachcianki Polaków? :D
1
@Bartula to się wszystko zgadza
10
@misterio nie wierzyć, jak każdemu politykowi.
To jest banda kłamców i populistów, od lewej do prawej.
4
@draxidox ale tam mowa o seksie, vegeciak to ewentualnie mógłby na ręcznym jechać
1
@Medium taktyk na pozniej
15
@macio_944 I takie inicjatywy to ja szanuje
17
i to jest normalna nauka, a nie jakaś edukacja seksualna i lgbt
0
Ciekawe czy taki boost do wymagań przełoży się na jakość czy Widmo Wolności będzie kolejnym odcinkiem "wpieprzcie sobie DLSS, bo nam się nie chce optymalizować" :|
7
@Commandement jest za dużo dobrych gierek do ogrania, żeby poświęcić chociaż minutę na tego gniota od ea xd
2
Kto miał zarobić ten zarobił i cyk, filmik że jesteśmy przeciwko
Ah, no i oczywiście wina Brukseli. :D
16
Jak tam w głowie taki pustostan musi być, że masakra xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dobre plotki z obozu Bioware, nowy ME ma nie mieć otwartego świata. :D
Jeszcze niech gra będzie chociaż w połowie tak dobra jak oryginalna trylogia komandora Sheparda i jestem w niebie.
3
@AlexDark00 Użyłem tylko jednej z twoich tez, które praktycznie zawsze wymieniasz w dyskusjach tego typu.
Zresztą "drużyna pokryłaby brak Lewandowskiego MOŻE" też jest w strefie Twoich gdybań, nie jest to rzeczowy argument.
Nigdy nie stosujesz rzeczowych argumentów a wymagasz tego od innych. Jak ktoś Ci rzuci argument, który w normalnej dyskusji należałoby skontrować kontr-argumentem żeby obronić swoja tezę to Ty próbujesz to zrobić swoim zdaniem, którego nie jesteś w stanie poprzeć argumentami.
Jesteś elementarnym przykładem jak NIE dyskutować.
4
@AlexDark00 A po co Ci jakiekolwiek argumenty, skoro na żaden nie jesteś w stanie merytorycznie odpowiedzieć?
Tak, twoje gdybanie ze Auba dalby tyle samo etc etc nigdy nie stało nawet obok argumentu a jest tylko i wyłącznie twoim urojeniem, które nigdy nie wyjdzie poza strefę gdybania
2
@Pawci023x nie bo ta gra nie ma nic wspólnego z sportem, który nieudolnie imituje
0
@AlexDark00 swój świat, swoje kredki :|
3
Nieironicznie nie wiem czy podziwiać czy zacząć się obawiać o zdrowie psychiczne ludzi, którzy wchodzą z @AlexDark00 w dyskusje na argumenty o Lewandowskim.
5
@AlexDark00 Przecież Ty jesteś takim samym odklejencem, tylko po drugiej stronie barykady.
1
@Mario96w No kapkę się ostremu ulało xd ciekawe czy to jakieś problemy zdrowotne czy po prostu jest leniwa bulwa
3
Jak to jest, że jak ktoś Cię zaczepi to płacz że młody chłopak zaczepia starszego i hehe, moglbym byc jego starym
ale jak ostry nawijał o waginie young leosi ktora moglaby byc jego corka to wszystko w porzadku, dobry przekaz leci xD
0
@Matheu12 Ale kto się jara Michniewiczem? xD
0
Ciekawe kto zwolnił Brzęczka? xDD
2
@barcanawieki Lewy mógłby w końcu poprawić swoja dyspozycje. :|
0
@PatrychoO no to już wina Lewego, że znudziło mu się pod koniec kariery coś w czym był topowym zawodnikiem
0
@PatrychoO Pomijając fakt, ze Lewy ma obecnie słabą formę to wy się budzicie ze snu zimowego? Chłop cała karierę stał w polu karnym i słynął z zabójczego instynktu a Ćwiąkała będzie wymieniał takie statystyki jak kluczowe podania i dryblingi. xD
1
@tristan87 może czas kupić fakt, że jesteśmy zwykłymi dziadami i jeżeli chodzi o reprezentację to tu wszystko leży, zaczynając od pzpnu, przechodząc przez szkolenia piłkarskie na różnych szczeblach wieku i kończąc na obecnej kadrze
2
@MesQueUnClub96 bo mogą go śledzić, proste :|
1
@Emhyr To jest bezdomny pies, który przyszedł za @Gwyn do jego domu.
0
@MesQueUnClub96 Cieszy mnie, ze czasami to Ty możesz mieć z kogoś bekę a nie na odwrót. :|