1



a co z podatkami ogromnej grupy Ukraińców, którzy leganie pracują i odprowadzają podatki? Też mają iść tylko i wyłącznie na zachcianki Polaków? :D

1

@Bartula to się wszystko zgadza

10

@misterio nie wierzyć, jak każdemu politykowi.
To jest banda kłamców i populistów, od lewej do prawej.

4

@draxidox ale tam mowa o seksie, vegeciak to ewentualnie mógłby na ręcznym jechać

1

@Medium taktyk na pozniej

15

@macio_944 I takie inicjatywy to ja szanuje

17



i to jest normalna nauka, a nie jakaś edukacja seksualna i lgbt

0



Ciekawe czy taki boost do wymagań przełoży się na jakość czy Widmo Wolności będzie kolejnym odcinkiem "wpieprzcie sobie DLSS, bo nam się nie chce optymalizować" :|

7

@Commandement jest za dużo dobrych gierek do ogrania, żeby poświęcić chociaż minutę na tego gniota od ea xd

2



Kto miał zarobić ten zarobił i cyk, filmik że jesteśmy przeciwko
Ah, no i oczywiście wina Brukseli. :D

16



Jak tam w głowie taki pustostan musi być, że masakra xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dobre plotki z obozu Bioware, nowy ME ma nie mieć otwartego świata. :D
Jeszcze niech gra będzie chociaż w połowie tak dobra jak oryginalna trylogia komandora Sheparda i jestem w niebie.

3

@AlexDark00 Użyłem tylko jednej z twoich tez, które praktycznie zawsze wymieniasz w dyskusjach tego typu.

Zresztą "drużyna pokryłaby brak Lewandowskiego MOŻE" też jest w strefie Twoich gdybań, nie jest to rzeczowy argument.

Nigdy nie stosujesz rzeczowych argumentów a wymagasz tego od innych. Jak ktoś Ci rzuci argument, który w normalnej dyskusji należałoby skontrować kontr-argumentem żeby obronić swoja tezę to Ty próbujesz to zrobić swoim zdaniem, którego nie jesteś w stanie poprzeć argumentami.
Jesteś elementarnym przykładem jak NIE dyskutować.

4

@AlexDark00 A po co Ci jakiekolwiek argumenty, skoro na żaden nie jesteś w stanie merytorycznie odpowiedzieć?

Tak, twoje gdybanie ze Auba dalby tyle samo etc etc nigdy nie stało nawet obok argumentu a jest tylko i wyłącznie twoim urojeniem, które nigdy nie wyjdzie poza strefę gdybania

2

@Pawci023x nie bo ta gra nie ma nic wspólnego z sportem, który nieudolnie imituje

0

@AlexDark00 swój świat, swoje kredki :|

3

Nieironicznie nie wiem czy podziwiać czy zacząć się obawiać o zdrowie psychiczne ludzi, którzy wchodzą z @AlexDark00 w dyskusje na argumenty o Lewandowskim.

5

@AlexDark00 Przecież Ty jesteś takim samym odklejencem, tylko po drugiej stronie barykady.

1

@Mario96w No kapkę się ostremu ulało xd ciekawe czy to jakieś problemy zdrowotne czy po prostu jest leniwa bulwa

3



Jak to jest, że jak ktoś Cię zaczepi to płacz że młody chłopak zaczepia starszego i hehe, moglbym byc jego starym

ale jak ostry nawijał o waginie young leosi ktora moglaby byc jego corka to wszystko w porzadku, dobry przekaz leci xD

0

@Matheu12 Ale kto się jara Michniewiczem? xD

0



Ciekawe kto zwolnił Brzęczka? xDD

2

@barcanawieki Lewy mógłby w końcu poprawić swoja dyspozycje. :|

0

@PatrychoO no to już wina Lewego, że znudziło mu się pod koniec kariery coś w czym był topowym zawodnikiem

0

@PatrychoO Pomijając fakt, ze Lewy ma obecnie słabą formę to wy się budzicie ze snu zimowego? Chłop cała karierę stał w polu karnym i słynął z zabójczego instynktu a Ćwiąkała będzie wymieniał takie statystyki jak kluczowe podania i dryblingi. xD

1

@tristan87 może czas kupić fakt, że jesteśmy zwykłymi dziadami i jeżeli chodzi o reprezentację to tu wszystko leży, zaczynając od pzpnu, przechodząc przez szkolenia piłkarskie na różnych szczeblach wieku i kończąc na obecnej kadrze

2

@MesQueUnClub96 bo mogą go śledzić, proste :|

1

@Emhyr To jest bezdomny pies, który przyszedł za @Gwyn do jego domu.

0

@MesQueUnClub96 Cieszy mnie, ze czasami to Ty możesz mieć z kogoś bekę a nie na odwrót. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?