marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Donnie_Darko oni tam maja swój świat i swoje kredki ale po cholere tam wchodzić i czytać te wysrywy to nie mam pojęcia xd
1
No to Lewus dzisiaj pokaże tym śmiesznym rozgrywającym jak się to powinno robić
2
@mekston kiepsko to mało powiedziane. xD
41
te jego podania sa powalone, jak on go tam wypatrzył. :o
2
@cris27 Teraz jak patrzę na przebieg karier Ronaldo i Messiego od razu przypomina mi się jakiś wylew tutaj, że Ronaldo dużo lepiej poprowadził swoją karierę. xD
1
@macio_944 U mnie to już 3 burza ale w dzień to była tylko namiastka. Teraz co sekundę praktycznie nawalają grzmoty. :D
8
Burza w nocy to przepiękne zjawisko
2
@TheNekro94 Widać, że generał inspiruje się ścisłym topem trenerskim
0
@Ojciec5tkidzieci Od sytuacji na Nowym Świecie podchodzę z dystansem do informacji o narodowości potencjalnych napastników.
I jak widać słusznie
0
@Transu96 o, moje ulubione
0
@vangoor przy burzy która się wozi od 11 to ciężko coś wykminic xd
0
Uwielbiam życie na wiosce, trochę gorsza pogoda i już internet działa jak gunwno największe xD
4
@Crystal37 ciekawe czemu ofiary gwałtu często się nie bronią, co nie?
10
@DonAndrzejos Uwielbiam te wasze sinusoidy w opiniach xD dzieciak w kilka miesięcy zdążył być jednym z najlepszych talentów żeby w kilka miesięcy zaliczyć zjazd do placka.
2
@Kgorecki2500 jak sobie czlowiek przypomni kto byl doradca tuska to punch taki slaby
0
@Striker dla księdza to 14 lat maks
10
Co jakiś ksiądz spiął się do Ewy Swobody, ze ma tatuaże. xD
Ogólnie rozumiem, że tatuaże mogą się komuś nie podobać ale po kiego wyciągać takie opinie publicznie? Jakby nikogo nie obchodzą czyjeś preferencje co do wyglądu kobiet. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@draxidox Bruh, prawie jak w gimnazjum. Jeden typ to gwiazdor na tiktoku, kolejni docinają sobie na twitterze jak dzieciaki w szkołach, jeszcze inni żyją w swojej odklejonej bańce, masakra - zaraz wybory a im bliżej tym bardziej nie wiem na kogo głosować bo to jest zwykle siedlisko mądrych inaczej ludzi. :|
13
@Firestone Zły feminizm, nie pozwala mi molestować kobiet chlip chlip
0
@DaPidejpi a 80 letnim korwinie, ktory wygaduje bzdety na twitterze to juz problemu nie widzi? xD
7
@KrychaFCB Nie wiem co musiałoby mi się w łeb stać, żeby chociaż złotówkę przelać jakiejkolwiek partii. :D
0
@FCBMati10 A może chce połączyć duże zarobki z mieszkaniem w Europie? Obecny kontrakt w Barcelonie mu to umożliwia. xD
0
@Culer_1906 z starym na treningu
0
@Ukasz no jak nie będziesz czytał co kupujesz to na pewno nie będziesz wiedział
https://robakizpaki.pl/environment/cache/images/500_500_productGfx_988/Maka-ze-swierszczy-500-g---sproszkowane-swierszcze.webp
1
@Ojciec5tkidzieci Nie zdziwiłoby mnie to, ale tak jak mówisz - wciąż pozostaje to w strefie gdybania
1
Ostatnio jest afera z konfederacja i stwierdzeniem jednego z członków, że mięso to mięso (z czym osobiście się zgadzam, ale psa czy kota osobiście bym nie zjadł bo jednak zostałem wychowany, ze psiur to członek rodziny aczkolwiek rozumiem inne kultury gdzie pies normalnie wjeżdża w niedziele z ziemniaczkami na obiad)
i myślę, że warto przypomnieć stanowisko konfederacji co do wprowadzenia robaków przez UE na polski rynek
https://pbs.twimg.com/media/FpFWYlfX0AEd4rF?format=png&name=small
Pomijam już fakt, że konfederacja w tym przypadku zwyczajnie kłamała, bo nikt PRZYMUSU stosowania takiej mąki nie zastosował, ma to być tylko alternatywa dla zwyczajnej mąki.
2
@betonito Psa bym nie zjadł, pomimo iż uważam, że mięso to mięso - ale przy tej aferze przypomniało mi się jak konfederacja wojowała z prawem UE, które chciało wprowadzić mąkę z świerszczy (nie zamiast zwykłej mąki, a dodatkowo) między innymi na polski rynek.
Podwójne standardy?
0
@WisniaKala Bruh, już lepiej grać w czystego Gothica po raz 10 niż w te gothicopodobne twory
1
@LaLigaPD Klimacik zony pięknie zachowany, aż będzie trzeba kiedyś Stalkery odświeżyć