marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lewica nie chce być gorsza od Konfederacji i wypuściła swojego Korwina z szafy.
3
@tomek8756 pomyśleć, że jeszcze niedawno spora grupa z naszej społeczności chciała jego sprzedaży xd
1
@Arkadio90 no tak, patrząc na jego potencjał to zmarnował sobie karierę piłkarska
To że ustawil swoją rodzinę finansowo na kilka pokoleń również w tym kontekście nie ma znaczenia
0
@Peciak z podpunktem o smierdzeniu można się nie zgodzić, szczególnie jak się wejdzie w gorące dyskusje.
Najczęściej to wali tam na kilometr
2
Czyli 31 letni Neymar, któremu ambicji wystarczyło na ciągnięcie pieniędzy od szejka miał być filarem naszej ofensywy według la bamby, brzmi potężnie xD
5
Ale mi maczek zaimponował w tym momencie xD
4
Chłop chyba gorzej nie mogl trafić jeżeli chodzi o żonę, przewalona sprawa
15
Człowiek tyle czasu czeka na start ligi i sędziowie już w pierwszej kolejce skutecznie obrzydzaja ligę, masakra
0
@AlexDark00 co mają pieniądze Realu do beznadziejnego poziomu sędziowania w la lidze?
0
Widzę, że Kylian znowu się oddala od Realu xD Madrycioki mają z nim istna sinusoidę, od miłości do nienawiści i tak w kółko co okienko xD
11
@draxidox pomijając już jej bucowate ego to trzeba być kretynem żeby odpalic peta przed złożeniem zamówienia, jakby księżniczka nie mogła poczekać tych kilku minut
2
Biedactwa, boja się ze gracze będą bardziej wymagający. xD
3
@esem91 oryginalna wersja ma tyle wad, że pomijając aspekt emocjonalny wśród graczy bardzo łatwo ja przebić
No ale wiadomo
https://zapodaj.net/images/2a7c81b6767da.jpg
0
@BordowyPtak szkoła uczy życia? :|
0
Pep wymagający xD Haaland pod okiem Guardioli wejdzie na jeszcze wyższy poziom imo
1
@Dieselzor skok jakościowy dostępny również przez jakieś 50% sezonu xd
1
Ale będzie heca jak Kane okaże się typowym anglikiem poza wyspami i będzie się kopał po czole. :D
0
W sumie nie dziwi mnie rozbieżność Xaviego i Laporty w kwestii Neymara - z jednej strony głośne nazwisko, które może delikatnie dźwignąć marketing
a z drugiej to Neymar który pół sezonu spędza w szpitalu, ciężko liczyć na takiego zawodnika i on już prędzej do jakiegoś mls powinien się wybrać xD
Jeszcze z trzeciej strony Xavi mega ufał rownie szklanemu zawodnikowi, Dembele którego też nękały kontuzje i jedyne co za nim przemawiało to wiek.
1
@DaPidejpi to może w ogóle zakażemy jakiś eventow społecznych na których się ludzie bawią bo wszędzie może się zdarzyć patologia kek
1
@LS Dziwne, że go tam od lat nie ściągają bo z tego co pamiętam to w książkach też srogo potrafił wyjaśnić rosyjska mentalność.
1
@QuaReL Ale po co robić screeny jak nie sprzedajemy Lewego i nie kupujemy Alvareza?
13
@MesQueUnClub96 Jakim pacanem musi być Kowal, że nawet Dodi go wyjaśnia? xD
3
@kynio302 Jak słysze o typowym, stereotypowym polaku to od razu mam przed oczami Kowala. Wieczne biadolenie i pitolenie
0
@abram3k Powiedział abram3k o 20 wychowanku na przestrzeni ostatnich lat. :D
Fajnie, że chłopak się pokazuje ale to sztuczne budowanie go na niewiadomo kogo jest śmieszne, bo równie dobrze może się powtórzyć sytuacja z Fatim i za 4 lata będziecie chcieli się go pozbyć.
1
Czyli era Lewandowskiego się kończy a Ronaldo który kopie u szejków dalej ma swoja ere. xD
Oczywiście z teza, ze czas Lewandowskiego sie kończy cieżko się nie zgodzić bo wieku człowiek nie oszuka ale wymienienie tam Ronaldo to abstrakcja. xD
1
@Nazio_87 Nie ma to jak mądrze wprowadzać 16 latka do pierwszej drużyny, nie? xD
1
@Deviler zasłużone, kawal solidnego rpga zrobili
9
Niezły styl życia xD Ogólnie Bog chętnie ugości w sektorze niebo patusa który chciał bić ludzi za inny szalik klubowy ale przez przypadek wykitował. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 Genialny napastnik, dodatkowo z PL - nie ma co się dziwić