3



Lewica nie chce być gorsza od Konfederacji i wypuściła swojego Korwina z szafy.

3

@tomek8756 pomyśleć, że jeszcze niedawno spora grupa z naszej społeczności chciała jego sprzedaży xd

1

@Arkadio90 no tak, patrząc na jego potencjał to zmarnował sobie karierę piłkarska
To że ustawil swoją rodzinę finansowo na kilka pokoleń również w tym kontekście nie ma znaczenia

0

@Peciak z podpunktem o smierdzeniu można się nie zgodzić, szczególnie jak się wejdzie w gorące dyskusje.
Najczęściej to wali tam na kilometr

2

Czyli 31 letni Neymar, któremu ambicji wystarczyło na ciągnięcie pieniędzy od szejka miał być filarem naszej ofensywy według la bamby, brzmi potężnie xD

5


Ale mi maczek zaimponował w tym momencie xD

4



Chłop chyba gorzej nie mogl trafić jeżeli chodzi o żonę, przewalona sprawa

15

Człowiek tyle czasu czeka na start ligi i sędziowie już w pierwszej kolejce skutecznie obrzydzaja ligę, masakra

0

@AlexDark00 co mają pieniądze Realu do beznadziejnego poziomu sędziowania w la lidze?

0

Widzę, że Kylian znowu się oddala od Realu xD Madrycioki mają z nim istna sinusoidę, od miłości do nienawiści i tak w kółko co okienko xD

11

@draxidox pomijając już jej bucowate ego to trzeba być kretynem żeby odpalic peta przed złożeniem zamówienia, jakby księżniczka nie mogła poczekać tych kilku minut

2



Biedactwa, boja się ze gracze będą bardziej wymagający. xD

3

@esem91 oryginalna wersja ma tyle wad, że pomijając aspekt emocjonalny wśród graczy bardzo łatwo ja przebić

No ale wiadomo
https://zapodaj.net/images/2a7c81b6767da.jpg

0

@BordowyPtak szkoła uczy życia? :|

0



Pep wymagający xD Haaland pod okiem Guardioli wejdzie na jeszcze wyższy poziom imo

1

@Dieselzor skok jakościowy dostępny również przez jakieś 50% sezonu xd

1

Ale będzie heca jak Kane okaże się typowym anglikiem poza wyspami i będzie się kopał po czole. :D

0

W sumie nie dziwi mnie rozbieżność Xaviego i Laporty w kwestii Neymara - z jednej strony głośne nazwisko, które może delikatnie dźwignąć marketing
a z drugiej to Neymar który pół sezonu spędza w szpitalu, ciężko liczyć na takiego zawodnika i on już prędzej do jakiegoś mls powinien się wybrać xD

Jeszcze z trzeciej strony Xavi mega ufał rownie szklanemu zawodnikowi, Dembele którego też nękały kontuzje i jedyne co za nim przemawiało to wiek.

1

@DaPidejpi to może w ogóle zakażemy jakiś eventow społecznych na których się ludzie bawią bo wszędzie może się zdarzyć patologia kek

1

@LS Dziwne, że go tam od lat nie ściągają bo z tego co pamiętam to w książkach też srogo potrafił wyjaśnić rosyjska mentalność.

1

@QuaReL Ale po co robić screeny jak nie sprzedajemy Lewego i nie kupujemy Alvareza?

13

@MesQueUnClub96 Jakim pacanem musi być Kowal, że nawet Dodi go wyjaśnia? xD

3

@kynio302 Jak słysze o typowym, stereotypowym polaku to od razu mam przed oczami Kowala. Wieczne biadolenie i pitolenie

0

@abram3k Powiedział abram3k o 20 wychowanku na przestrzeni ostatnich lat. :D

Fajnie, że chłopak się pokazuje ale to sztuczne budowanie go na niewiadomo kogo jest śmieszne, bo równie dobrze może się powtórzyć sytuacja z Fatim i za 4 lata będziecie chcieli się go pozbyć.

1

Czyli era Lewandowskiego się kończy a Ronaldo który kopie u szejków dalej ma swoja ere. xD
Oczywiście z teza, ze czas Lewandowskiego sie kończy cieżko się nie zgodzić bo wieku człowiek nie oszuka ale wymienienie tam Ronaldo to abstrakcja. xD

1

@Nazio_87 Nie ma to jak mądrze wprowadzać 16 latka do pierwszej drużyny, nie? xD

1

@Deviler zasłużone, kawal solidnego rpga zrobili

9




Niezły styl życia xD Ogólnie Bog chętnie ugości w sektorze niebo patusa który chciał bić ludzi za inny szalik klubowy ale przez przypadek wykitował. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 Genialny napastnik, dodatkowo z PL - nie ma co się dziwić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?