marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone chyba się skończy właśnie na serwisie
Ale jedno mnie zastanawia, komputer jest wyłączony, a klawiatura się świeci xD tak samo jak mogę podłączyć przez USB telefon i go podładować co jest bezsensu bo pecet jest wyłączony xD
A na takiej myszcze dioda już się nie świeci
0
@Firestone czyszcze regularnie, pasta zmieniana co kilka miesięcy
Temperatury cały czas w normie miałem xD
Teraz gnoja wyłączyłem i cały czas działa mi RGB na klawiaturze xD
0
@Firestone nie no, podpięty pod kartę jest xD ogólnie wczoraj jeszcze normalnie śmigał, nic się x nim nie bawiłem i kaplica dzisiaj
0
@Firestone działają normalnie, nie na pełnych obrotach i nic się nie resetuje
0
Panny, informatycy potrzebna pomoc bo mi pecet poswirowal xD
Dioda przy przycisku zasilania się świeci ale zmienia kolory, wentylatory normalnie chodzą ale za cholere pecet nie chce dać żadnego obrazu
2
@D10SLEO Bo pieniądze też trzeba umieć wydawać. My wydaliśmy ponad 400 milionów na 3 graczy i gdzie nas to zaprowadziło?
5
@Crystal37 Kto dba o bezpieczeństwo?
9
Chłopak chciał zrobić coś dobrego, to wywołał zamieszki na pół dzielnicy. xD
1
@Crystal37 origin, teraz ea app ma tylko gry spod szyldu ea
0
@Crystal37 Z tego co wiem GTA5 jest dostępne tylko na Steamie, Epicu i launcherze Rockstara - z tych platform tylko epic rozdawał gta za darmo więc ewidentnie coś pomieszałeś
0
To się nazywa kreatywność. xD
0
@Crystal37 to nie mam pojecia, mi sie tylko epic z darmowym gta 5 kojarzy
0
@Crystal37 Z platform to tylko epic z tego co pamiętam
0
@Bruti No tu już trzeba mieć strasznego pecha. :|
0
@Bruti Nie lepiej po prostu pofatygować się do mechanika?
7
@BartqRKO Ja rozumiem, że ktoś może być zaślepiony na jednego piłkarza ale używanie argumentu w takiej dyskusji, że inni mieli po kilkaset bramek w karierze kiedy Haaland dopiero wchodzi z buta w kariere to zwyczajny idiotyzm. :D
1
@Kgorecki2500 Mam nadzieję, że Andrzej podtrzyma poziom z opowiadań i nowa książka jednak nie będzie zwykłym odcięciem kuponu
2
@Crystal37 Odważna teza przy ocenie 23-latka który z buta wjeżdża w pl i bije rekordy. xD
"Kanał sportowy robił takie top 10 - byli tam zawodnicy którzy mieli po 500 - 800 goli w karierze, daleko do tego wyniku HaalanDZIKOWI"
co to w ogóle za argument? xDD
10
@Faro Czy ty właśnie stwierdziłeś kto powinien grać w podstawie na SO po jednym meczu - pierwszym sparingu, gdzie nasi wyszli po problemach z wirusem? Nieźle xD
36
>Zbuduj potężna defensywę
>wpłynęła oferta za kluczowego zawodnika, ludzie chcą sprzedaży
>defensywa traci na jakości, tracimy więcej bramek
>ludzie zaczynają narzekać, że sprzedaliśmy Christensena
Tak to widzę
4
@Jakchcesz przeciętnego kibica średnio obchodzi defensywa jednak, licza się strzelone brameczki
8
Telenowela z transferem Bernardo zaraz zacznie przypominać sagę z powrotem Neymara, co okienko to samo. xD
4
@Jakchcesz Stópki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Kgorecki2500 Oddajcie mnie bingo orzechowe :|
3
https://pbs.twimg.com/media/F2lcm2aXoAA8-2B?format=jpg&name=small
I jak tu uczciwie żyć xd
0
280k ludzi nawala w nowego Baldursa xD nieźle jak na staroszkolnego rpga
2
@tbas i cyk, psg rezygnuje z transferu xd
0
Ludzie z słabszymi łączami niech szykują się na nocne pobieranie.
Baldurs Gate 3 będzie zasysał 120gb danych po premierze, a twórcy zalecają wywalić z dysku wczesny dostęp i usunąć wszystkie zapisy
1
@Hosh Wszystkie dodatki do EU4 w cenie standardowej to ponad 2000 złotych xD
1
@bartas97 Człowiek chciałby się kiedyś nauczyć grać w gry Paradoxu, ale samozaparcia brak, po 5h w EU4 spasowałem. xD