marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@xavi890 to niezły pocisk
0
Ale co Ansu zawalił z laczka to jego, ciekawe czy chłopak dźwignie się w tym sezonie
0
@Gall Baldursy, a co? :D
1
@Deviler Zależy, takiego BG3 kupiłem nawet przed premierą i już jestem zadowolony. :D
1
@sokot jest polska wersja
0
Jeden z powodów dlaczego nie rozumiem kobiet głosujących na konfederację xd
14
@DragonxNF Tylko w papierowej wersji
+zapach nowej książki to sztos. :D
7
Jeżeli informacje o klauzuli Dembele są prawdziwe to istny bezsens z strony PSG, że czekali do ostatniej chwili.
Z całego serca im życzę, zeby nie zdązyli go podpisać a klauzula zawędrowała do tych 100 milionów. xD
0
@vangoor Zapamiętam go z kwotę transferu i wieczne kontuzje, niestety Dembele nie dal solidnych argumentów na boisku żeby go zapamiętać za grę
1
@Kgorecki2500 Szczerze wątpię żeby książkowy Geralt sprzymierzył się z elfim terrorysta zamiast z ziomeczkiem co pomógł mu uciec z więzienia i poszukuje z nim mordercy króla:|
0
@Danny Gaucho Ja rozumiem, że pamięc kibica jest cieniutka ale żeby chociaż nie zweryfikować takich informacji? :|
12
@takisobiektos No co ty, tylko Real grał brudna gre xD
3
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1685577528797184001
To niezłe bezpieczne granice. xD Dobrze chociaż, że jesteśmy tylko przystankiem w drodze do zachodnich krajów.
8
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/364007478_1764386373994428_4646071441149197387_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=PV9tBlXdiN4AX_tGis2&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfD1AhYUqvdhdsIy2aDAU3U3j9PK1g1NCR02W7Dbbwf8tg&oe=64CB1B35
Piłka nożna to piękny sport xD
ale podziwiam ludzi którzy na podstawie tych sparingów wyciągają jakieś poważniejsze wnioski, szybko. :|
2
@Damian11 Pod koniec zeszłego sezonu do Fati wracał do łaski kibiców, a Ferran był na wylocie, wy na przestrzeni sezonu jeszcze 10 razy będziecie się kiwać na wietrze w kierunku jednego albo drugiego xD
7
@KamQiX Otóż to, mi nie chodzi o samo zapomnienie badań bo to każdemu może się zdarzyć (pomijając fakt, że w konfederacji bardzo często czegoś zapominają) ale o chamski atak na dziennikarza, który pokazał bucowaty charakter Mentzena.
12
@BorzyKrzys Polska piękny kraj, tylko ludzie wiadomo co xd
56
Argumentację to Mentzen ma potężna xD
0
@AlexDark00 No, a teraz ma 26 i praktycznie nie poczynił żadnego progresu.
Ja jebie, ten zas o lewandowskim. XDD
2
Stanowski dzisiaj wrzucił 3-godzinny film o tej aktorce, której nikt nie znał przed promocją Stanowskiego, a ja w sumie dalej nie wiem kto to jest. xD
A o aferkach w kts weszlo dalej cisza.
0
@Yoshi94 z tymi asystami to uciekaj na jakies forum "oglądam mecze na flashscore" bo każdy kto ogląda mecze widzi, że Pedri lekko powinien mieć więcej asysyt i jego wpływ na grę jest nieoceniony.
+plus zaczynał grę jako dzieciak, Dembele tu już siedzi 6 lat. xD
0
@Emhyr Reprezentacyjna kariera Dembele mało mnie obchodzi jeżeli rozmawiamy o jego karierze w Barcelonie.
@Yoshi94 Gdyby Dembele prezentował taki poziom na skrzydle jak Pedri w środku pola, kiedy są zdrowi to Dembele byłby w top skrzydłowych na świecie. Niestety kiedy już pogra dłużej to widzimy problem z ustabilizowaniem formy i ostatecznie gra zwyczajnie w kratkę - niestety z mocną przewagą tej gorszej formy.
0
@Emhyr Większym plackiem
7
Problem z Dembele jest taki, że to placek - dodatkowo nękany przez kontuzje ale reszta naszych skrzydłowych jest jeszcze większymi plackami. xD
50 baniek za niego to sporo, patrząc na jego karierę i w.w problemy ale wątpie żebyśmy za taką kwotę kupili kogoś kto odmieni naszą ofensywę.
3
Dawajta mnie już to. :D
0
Sędzia robił co mógł ale nawet to nie pomogło na poziom Legii. xD
0
@HighestInTheRoom Jak madryciaki, po golu ze spalonego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
ilu ludzi tutaj ogląda polskie kluby w europejskich zmaganiach, widać że barca zachartowała wam psyche swoimi występami w lidze mistrzów. xD
3
na całe szczęście potomkowie sebków są coraz głupsi i dostarczają na siebie dowody.
Chwała za ten "trend"
5
https://x.com/narodowylublin/status/1684448192794857472
Twarde dowody na pobicie dzieciaka przez ukraińców? Filmik jak kilku ludzi dyskutuje tak naprawdę niewiadomo o czym i... post na facebooku. xD
https://pbs.twimg.com/media/F2CdweJWEAEYSog?format=jpg&name=medium
Aż przypomina się sytuacja z Nowego Świata gdzie wszyscy twierdzili, ze zabójstwa dokonał ukrainiec, przekonani na 100% a ostatecznie okazało się, że dokonał tego polak. xD
zaczyna mnie dziwić że ludzie tak łatwo wierza w to co chcą wierzyć, zero weryfikacji i czekania na oficjalne stanowisko. Jebut, odrazu wyrok.