La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

4

Za co zapamiętacie Bombele? Dla mnie (wiadomo) kontuzje, ale też setka z Liverpoolem i prezentacja xD

0

@vangoor Ja go zapamiętam głównie z tego, że zazwyczaj pod koniec sezonu orientowałem się, że mamy w kadrze takiego zawodnika bo przy takich nieobecnościach można zapomnieć o istnieniu piłkarza.

0

@vangoor Zapamiętam go z kwotę transferu i wieczne kontuzje, niestety Dembele nie dal solidnych argumentów na boisku żeby go zapamiętać za grę

0

@vangoor
Kontuzje ale najbardziej Za to jak wydymał Barcę wraz z Agencikiem najpierw chciał odejść ale go nikt nie chciał " Lapcio chciał go wysłać na trybuny to Xavi w niego uwierzył następnie sie odbudował i teraz spier.... do P$G za $$$$$ tak się odwdzięczył Xaviemu i Klubowi który go trzymał przez tyle sezonów z kontuzjami a jeszcze pamiętam jak coś się wypowiadał na temat miłość do klubu ale tam gdzie $$$$ tam nie ma sentymentów
Ogólnie niech idzie do złotej klatki jak mu takie coś odpowiada proszę bardzo!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?