marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr musza dbać o samopoczucie swojej gwiazdy xd
0
@tristan87 Moje poglądy maja guzik do tego, że ktoś w obrzydliwy sposób manifestuje światu swoje spojrzenie na aborcję xD
5
O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że aborcja to temat do debaty publicznej tak za takie "banery" karałbym mandatami.
Prawica dwóch chłopaków trzymających się za rękę nie chcę oglądać publicznie ale już martwe płody na banerach promujących zakaz aborcji? jak najbardziej.
16
@Jakchcesz Pamięć kibica ogranicza się do ostatniego meczu? Nowe, nie znałem. xD
8
Potężni aktywiści chroniący zwierzeta.
7
@HighestInTheRoom To mi wyszło prowo, nie ma co. :D
@MesQueUnClub96 Najlepszy napastnik 21 wieku? Przecież dyskusja nie dotyczy Suareza
2
@HighestInTheRoom Quebo>Taco i tyle
3
@Compadre nie no, Korwin to akurat od lat ma opinie idioty xD
3
https://x.com/__CryptoAlex__/status/1691948157649719382
Ja chyba za glupi jestem, Rosja która nie toleruje lgbt nagle okazała się krajem lgbt, a Ukraina ostają białego człowieka.
Chyba, że to Ukraina wywołała wojnę i jest na odwrót. xD
Coraz ciekawsze to uniwersum Korwina
0
@tristan87 Ci przestępcy są serio coraz głupsi xD
1
@Kuba_1 kto by chcial ogladac mls kiedy potezny ronaldo robi siuuu u szejka
0
@Katalończyk 99 Dokładnie xD szok i niedowierzenie, politycy kłamia. :o
0
Czasy kiedy gracze skumają, że głosują portfelami a nie dyskusjami na Twitterze i łapkami w dół na jutubie będą pięknymi czasami dla gier xD
0
@Toretto Wciągnął jak cholera, dawno w takiego rpga nie nawalałem. :D
systemu walki również się obawiałem, przy BG3 miałem pierwsza powazna styczność z turowa walka i ostatecznie stwierdzam, że jest świetny, ilość możliwości jaki oferuje system turowy od Lariana jest przerażający, zabawa otoczeniem etc i dużo problemów można rozwiązać dialogami, nie wszystko musi się kończyć walka.
W poprzednie części również nie grałem, odrzuciły mnie swoja archaicznością
0
@norbi77 bandyta
1
@FioletoweOczy Burza to rzadkie zjawisko u mnie, moze gdzies miesiac temu pogrzmiało trochę i tyle. xD
3
Będzie pozew dla Lariana, po tygodniu ostrego nerdzenia w BG3 padła mi karta graficzna. RIP dla mojego kochanego GTX 1660S. :c
0
@talizmo patrząc na to ilu zawodników z w.w krajów czy wyznania się sprawdziło a ilu się nie sprawdziło stwowrdzam, że Twoja teza to bzdura
0
@DonMatteo901 Każdego przestępcę należy piętnować, szczególnie pedofila
I wszystko się zgadza
2
@VegetaPolska Nope, czas zagłosować portfelem. Poczekam na jakąś przecenę i to sroga
Oczywiście dopiero jak wyjdzie wersja na peceta xd
3
@HighestInTheRoom nie namawiaj ludzi do złego
1
@MOLESTA a ten felix czym się wyróżnia, że nazywasz go "prawdziwym" piłkarzem?
1
@Kgorecki2500 Ja na całe szczęście mam niezależne stanowisko i jeżeli odpowiednio sobie zorganizuje prace to sam sobie mogę robić przerwę na fajeczkę. :|
Ale jak jest kijowa produkcja i już jest gorzej z czasem to sobie takiej przerwy nie jestem w stanie zorganizować, nikt mnie nie wymienia, więc nie pale i żyje ^^
0
@Faro Błędem było danie Dembele 6 lat na odpalenie, a nie niepozwolenie na takie zasiedzenie się kolejnemu piłkarzowi.
Aczkolwiek osobiście uważam, że ten sezon jeszcze powinien zostać ale nie dłużej jak dalej będzie się kopał po czole
1
@Sulimo to już Lewy dostał więcej za podrapanie się w nos xD
3
Lewica nie chce być gorsza od Konfederacji i wypuściła swojego Korwina z szafy.
3
@tomek8756 pomyśleć, że jeszcze niedawno spora grupa z naszej społeczności chciała jego sprzedaży xd
1
@Arkadio90 no tak, patrząc na jego potencjał to zmarnował sobie karierę piłkarska
To że ustawil swoją rodzinę finansowo na kilka pokoleń również w tym kontekście nie ma znaczenia
0
@Peciak z podpunktem o smierdzeniu można się nie zgodzić, szczególnie jak się wejdzie w gorące dyskusje.
Najczęściej to wali tam na kilometr
2
Czyli 31 letni Neymar, któremu ambicji wystarczyło na ciągnięcie pieniędzy od szejka miał być filarem naszej ofensywy według la bamby, brzmi potężnie xD