0

@Messibestplayerintheworld Nope, tylko nagle mnie wylogowało i nie dało się zalogować. xD

2

@Messibestplayerintheworld Mi już też, dziękować dobry człowieku

0

@Hosh No o Ea App mi chodzi, aczkolwiek dla mnie to zawsze będzie Origin.

0

Działa wam Origin? Próbuje się zalogować na swoje konto i wyskakuje komunikat, że wystąpił problem z moim kontem. :|

5

@4drian0 Toż to chyba nawet ten sam silnik co Skyrim, tylko po lekkim ulepszeniu. xD

no ale to Bethesda, kolejna ich gra którą moderzy będą ratować - standard. :|

0

@Ojciec5tkidzieci Ostatnia wola zmarłego musi być w takich sytuacjach respektowana?

5

@AllBundy Myślę, że jakby wyszło że Pedri ma z tym problem to mogłaby być lekka afera.

Aczkolwiek masz racje, molestowanie czy gwałty na mężczyznach są często bagatelizowane wśród społeczeństwa.
tylko imo problem z tym jest taki, że chłopy po części same doprowadziły do takiej sytuacji bo wiecie hehe, gwałcik to seks niespodzianka.


0

Nieźle się tam bawią w Hiszpanii xD

0

@abram3k a ile kosztuje utrzymanie Polaków?

3

@tristan87 Oj, to tutaj zapewne jakiś srogi fejk poszedł, dzięki za linka

3

@TheNekro94 To tylko kolejny raz pokazuje priorytety jakimi kieruje się władza. 800 plus, miliardy na reżimówkę a ty matko kombinuj na lekarstwa.

42



Widze polityka "urodziłaś to wypierdala*" idzie pelna geba.

1

@MesQueUnClub96 a widziales kiedys, zeby zmieniali wynik meczu po nieprawidłowym zastosowaniu varu?
ja jednak powaznie musze sie zastanowic nad glosem w ankiecie Kohela, moze Enkor faktycznie jest wiekszym ekspertem. :|

2

@SteuerFreiMoney hymn konfederacji? xD

1

@Donnie_Darko oni tam maja swój świat i swoje kredki ale po cholere tam wchodzić i czytać te wysrywy to nie mam pojęcia xd

1

No to Lewus dzisiaj pokaże tym śmiesznym rozgrywającym jak się to powinno robić

2

@mekston kiepsko to mało powiedziane. xD

41



te jego podania sa powalone, jak on go tam wypatrzył. :o

2

@cris27 Teraz jak patrzę na przebieg karier Ronaldo i Messiego od razu przypomina mi się jakiś wylew tutaj, że Ronaldo dużo lepiej poprowadził swoją karierę. xD

1

@macio_944 U mnie to już 3 burza ale w dzień to była tylko namiastka. Teraz co sekundę praktycznie nawalają grzmoty. :D

8

Burza w nocy to przepiękne zjawisko

2

@TheNekro94 Widać, że generał inspiruje się ścisłym topem trenerskim

0

@Ojciec5tkidzieci Od sytuacji na Nowym Świecie podchodzę z dystansem do informacji o narodowości potencjalnych napastników.
I jak widać słusznie

0

@Transu96 o, moje ulubione

0

@vangoor przy burzy która się wozi od 11 to ciężko coś wykminic xd

0

Uwielbiam życie na wiosce, trochę gorsza pogoda i już internet działa jak gunwno największe xD

4

@Crystal37 ciekawe czemu ofiary gwałtu często się nie bronią, co nie?

10

@DonAndrzejos Uwielbiam te wasze sinusoidy w opiniach xD dzieciak w kilka miesięcy zdążył być jednym z najlepszych talentów żeby w kilka miesięcy zaliczyć zjazd do placka.

2

@Kgorecki2500 jak sobie czlowiek przypomni kto byl doradca tuska to punch taki slaby

0

@Striker dla księdza to 14 lat maks

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?