marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Nope, tylko nagle mnie wylogowało i nie dało się zalogować. xD
2
@Messibestplayerintheworld Mi już też, dziękować dobry człowieku
0
@Hosh No o Ea App mi chodzi, aczkolwiek dla mnie to zawsze będzie Origin.
0
Działa wam Origin? Próbuje się zalogować na swoje konto i wyskakuje komunikat, że wystąpił problem z moim kontem. :|
5
@4drian0 Toż to chyba nawet ten sam silnik co Skyrim, tylko po lekkim ulepszeniu. xD
no ale to Bethesda, kolejna ich gra którą moderzy będą ratować - standard. :|
0
@Ojciec5tkidzieci Ostatnia wola zmarłego musi być w takich sytuacjach respektowana?
5
@AllBundy Myślę, że jakby wyszło że Pedri ma z tym problem to mogłaby być lekka afera.
Aczkolwiek masz racje, molestowanie czy gwałty na mężczyznach są często bagatelizowane wśród społeczeństwa.
tylko imo problem z tym jest taki, że chłopy po części same doprowadziły do takiej sytuacji bo wiecie hehe, gwałcik to seks niespodzianka.
0
Nieźle się tam bawią w Hiszpanii xD
0
@abram3k a ile kosztuje utrzymanie Polaków?
3
@tristan87 Oj, to tutaj zapewne jakiś srogi fejk poszedł, dzięki za linka
3
@TheNekro94 To tylko kolejny raz pokazuje priorytety jakimi kieruje się władza. 800 plus, miliardy na reżimówkę a ty matko kombinuj na lekarstwa.
42
Widze polityka "urodziłaś to wypierdala*" idzie pelna geba.
1
@MesQueUnClub96 a widziales kiedys, zeby zmieniali wynik meczu po nieprawidłowym zastosowaniu varu?
ja jednak powaznie musze sie zastanowic nad glosem w ankiecie Kohela, moze Enkor faktycznie jest wiekszym ekspertem. :|
2
@SteuerFreiMoney hymn konfederacji? xD
1
@Donnie_Darko oni tam maja swój świat i swoje kredki ale po cholere tam wchodzić i czytać te wysrywy to nie mam pojęcia xd
1
No to Lewus dzisiaj pokaże tym śmiesznym rozgrywającym jak się to powinno robić
2
@mekston kiepsko to mało powiedziane. xD
41
te jego podania sa powalone, jak on go tam wypatrzył. :o
2
@cris27 Teraz jak patrzę na przebieg karier Ronaldo i Messiego od razu przypomina mi się jakiś wylew tutaj, że Ronaldo dużo lepiej poprowadził swoją karierę. xD
1
@macio_944 U mnie to już 3 burza ale w dzień to była tylko namiastka. Teraz co sekundę praktycznie nawalają grzmoty. :D
8
Burza w nocy to przepiękne zjawisko
2
@TheNekro94 Widać, że generał inspiruje się ścisłym topem trenerskim
0
@Ojciec5tkidzieci Od sytuacji na Nowym Świecie podchodzę z dystansem do informacji o narodowości potencjalnych napastników.
I jak widać słusznie
0
@Transu96 o, moje ulubione
0
@vangoor przy burzy która się wozi od 11 to ciężko coś wykminic xd
0
Uwielbiam życie na wiosce, trochę gorsza pogoda i już internet działa jak gunwno największe xD
4
@Crystal37 ciekawe czemu ofiary gwałtu często się nie bronią, co nie?
10
@DonAndrzejos Uwielbiam te wasze sinusoidy w opiniach xD dzieciak w kilka miesięcy zdążył być jednym z najlepszych talentów żeby w kilka miesięcy zaliczyć zjazd do placka.
2
@Kgorecki2500 jak sobie czlowiek przypomni kto byl doradca tuska to punch taki slaby
0
@Striker dla księdza to 14 lat maks