1

@Explode Dla mnie to już przesada, rozumiem jakby to była gra od jakiegoś mniejszego studia które ma ograniczony budżet ale to jest gra aaa za ponad 300 złotych od studia które ma jakieś 30 lat doświadczenia. :D

0



Oj coś czuję, że Starfield to będzie kolejna gra gdzie ocena pomiędzy zwykłymi graczami a profesjonalnymi redaktorami będzie rozjechana pieron wie co xD

0

@Barcasub A jak działa? Jeżeli mam prywatna firmę, to mogę odmówić wykonania tortu dla homoseksualisty i to jest w porządku, wolny rynek

Ale jeżeli np. mam swój portal to banowanie ludzi za łamanie regulaminu nie jest wolnym rynkiem. xD
Zresztą idąc tym tokiem rozumowania, skoro to jest moja prywatna firma to regulamin regulaminem, ale mógłbym sobie banować ludzi za pisanie innych poglądów niż te które ja wyznaje, prawda? Czy wolny rynek działa tylko wtedy, jak kucom jest wygodnie?

0

@Ojciec5tkidzieci Ja tam nie oceniam czy ban zasłużony, od tego jest instagram i algorytmy które się tym zajmują. :|

Btw, jaki jest powód? Bo konfederacja się nie chwali za co ten ban jest? xD

9



where problem, dostali bana od prywatnej firmy w końcu. Chyba tak działa wolny rynek, co nie? xD

https://pbs.twimg.com/media/F5NnstNWMAAUc-E?format=png&name=small w punkt xd

7



Teraz wyobraźcie sobie jak szybka byłaby reakcja banku gdyby chłop dostał przez pomyłkę 2 bańki. xD

2

@Emhyr Jak tutaj gruby ma więcej asyst niż na transfermarkt, który wywalczone karne zalicza sobie do statystyk.
Coś tu jest mocno nie halo xd

0

Niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem Starfield ma aż 88 punktów na Metacritic? xD

13



To jest jeden z tych elementów przez które pokochałem grę Leo, bardzo rzadko (o ile w ogóle) symuluje a nawet jak coś było stricte na faul to ten od razu wstaje, zero turlania się i pajacowania.

10



Nawet niedźwiedzie stamtąd uciekaja xD

0



Jakby ktoś się zastanawiał nad zakupem Starfielda to polecam obejrzeć.
Nawet ciekawe spojrzenie na gierkę z perspektywy "fana" gier Bethesdy

7

@Barca1922 Kroos z rigczem. Ciężko chłopa nie lubić

0

@Marcelinho99 jakie wy tutaj wnioski potraficie wyciągać po kilku meczach to ja nie wiem xd

2

@Barca1922 ale wiesz, że w związku na dłuższą metę liczą się kapkę inne cechy niż wygląd?

0

Cholera, nawet ladne to TLOU na pececie.

0

@kamilos1214 My mieliśmy gorzej, to inni też mają mieć gorzej. xD

0

@Cotutajsiedzieje Komuś tu się chyba przygody zachciało. :|

1

@Nazio_87


klasykiem to moze byc rip a nie jakiś cywil

0

@draxidox ty to umiesz dyskusje o dzieciakach rozkręcić xd

0

@AlwaysBlaugrana Oczywiście zwróciłeś opiekunowi uwagę? xD

0

@Janas11224 Strzelanie w grach, gdzie jest ograniczone ammo na padzie bez wspomagania brzmi jak istna katorga. Nie wiem czy teraz potrafiłbym się z gryzonia przestawić. xD

1

@Comfortable_ no jak przez 24h przechodzisz przez jezdnie to faktycznie, moze cie kark bolec od zerkniecia w lewo czy prawo. :|

2

@escarabajo Imo tutaj nie powinna w grę wchodzić żadna nauka nawet, a po prostu... mózg. :|

2



Ewidentna wina kierowcy bo debil się na czerwonym wpierdzielił ale przeraża mnie ta bezmyślność pieszych czasami. Tyle się mówi o zasadzie ograniczonego zaufania a taki pieszy dalej idzie z klapkami na oczach przed siebie, nie patrząc co się wokół dzieje. :|

7

5

@Ojciec5tkidzieci Czy to jedne z tych osób, gdzie mogę się cieszyć że pierwszy raz o nich słysze? ;p

1

@Kgorecki2500 "coś nie działa? A uj z tym, moderzy ogarną" xD

0

@Esteban_ czy największy to się dopiero okaże:p

1

@Messibestplayerintheworld
Tępić, jest 2023 a duże studio z gigantycznym budżetem olewa takie rzeczy

2

O, kolejny główny bohater z gier jest niemy. Brawo Bethesda xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?