marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,30230445,planuje-ochrzcic-dziecko-bez-zgody-meza-to-ja-jako-matka.htmlTYw90rKho
Te wszystkie portale o kobietach z tymi pięknymi nagłówkami to złoto. :D
Imo, jedyne słuszne rozwiązane to przesunięcie wszystkich eventow kościelnych w czasie i zrobienie chrztu gdzieś od 16 roku życia, kiedy dziecko mogłoby samo stwierdzić czy chce należeć do wspólnoty kościoła.
0
@MesQueUnClub96 poprawa takich rzeczy jak strzelanie, movement i skyboxy nie są poważnymi zmianami w strzelance esportowej?
Dodi jak zwykle, nie znam się ale się wypowiem bo się uduszę
3
@Danny Gaucho Wiadomo, ze wyszła z gargamela mega hipokryzja aczkolwiek post karolka wygląda, jakby chłop poczuł się nagle usprawiedliwiony. xD
4
@macio_944 Tak to będzie wyglądać dopóki Bethesda nie zmieni tego silnika który pamięta jeszcze dinozaury
Coś czuje, że gdyby to Redzi wypuścili Starfielda w internecie byłoby taka sama rzeźnia co przy Cyberpunku. Niesamowicie niskie mają oczekiwania i wymagania fani Bethesdy. :|
16
W punkt, rzeczowe filmy gargamela nie straciły na wartości, po prostu sam dołączył do grona które cisnął. xD
1
@Rust_Cohle palcami jak na cywilizowanego czlowieka przystalo
0
@Rewolucja123 Ale w bf4 jeszcze grają ludzie :p
4
Ale się stęskniłem za Night City - Cyberek ma swoje wady ale Redzi stworzyli najlepsze miasto jakie widziałem w grach komputerowych.
21
@draxidox chyba juz wole pracować w januszexie niz robić karierę jako pato celebryta. :|
0
@ObiwanKenobi Szok i niedowierzenie, że w wielkiej grupie trafiają się czarne owce. :|
1
@MesQueUnClub96 no nie ma co ukrywać, liga mistrzów to nie była mocna strona grubego
0
@clyde Głównie gry Bethesdy z naciskiem na Skyrima, drętwe dialogi, nudna fabuła i miałkie charaktery npctów strasznie mnie odrzucaja w ich grach. Dodatkowo żeby komfortowo grać w ich gry na pececie trzeba na start wrzucić moda zmieniającego menusy. xD
1
@Rastafarnianin nie tyka sie legendy
3
@Ojciec5tkidzieci po prostu ludzie czasami potrzebuja prymitywnej, prostej rozrywki.
Tyle i az tyle :P
1
@macio_944 miałem poczekać z kupnem dodatku no ale się nie da. :|
3
Paris z rigczem, obecnie jest to jedyny tryb do gry online w fifie ktory moze sprawic frajde z samej gry
0
@Medium wiadomo, wywiesić i elo, sprzątanie tego nas nie obchodzi
0
@AllBundy tylko w aspektach zdrowotnych, chociaż u Dembele lepiej pod tym względem chyba, może u Pedriego tez się ogarnie
10
najgorszy okres przed wyborami, wszedzie trzeba ogladac mordy tych politykow. :c
3
@mekston Auba miałby już 5 bramek
5
Alex z rozdartym sercem, niby ratuje punkty ale to wciąż Lewus
2
@Rl9k1nG https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380438507_645280847734565_976912881085907709_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=YDt2GP4iUVUAX8w_MsA&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfAKZCrnxNOwGTsOL9E60ewS0-BarEI-R532tDB4TB7KOg&oe=65143846
plkd 3 przed premiera tej wersji ultimate trafil na taki sklad, piekna to bedzie fifa. xD
0
@Ojciec5tkidzieci Jesien, jeżeli pogoda dopisze to najpiękniejsza pora roku.
0
@Zdobywca "Jest różnica między pobieraniem należnego hajsu ze zwykłej pracy od zwykłego pracodawcy którego nie darzymy zbytnim uczuciem a między pobieraniem pieniędzy od kogoś kogo się kocha "
Dla mnie to trochę fikołek logiczny xD
I nie, nie pobierałbym pieniędzy od rodziców - ale od Barcelony, gdzie w grze jest kontrakt na wiele milionów? Jeszcze jak.
2
@Zdobywca Porównanie sytuacji finansowej przeciętnego Janusza do Messiego jest fuj, ale miłość do klubu już można zrównać z miłością do rodziców czy partnera? Ciekawe, ciekawe xD
11
@Zdobywca Trzeba mieć chyba mentalnie z 13 lat, żeby w imię platonicznej miłości do klubu zrezygnować z pieniędzy, które komuś się należą.
0
@Nazio_87 tam gameplay się będzie zmieniał co aktualizacje, nie przyzwyczajaj się zD
6
@SenseiFCB Alex, przeloguj się
0
@Kgorecki2500 Miałem ograć, ale spore powiązania twórców z ruskimi wybiło mi ten pomysł z głowy. :|
1
Grał ktoś już w Cyberka po aktualizacji? Jak wrażenia?