0

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,30230445,planuje-ochrzcic-dziecko-bez-zgody-meza-to-ja-jako-matka.htmlTYw90rKho

Te wszystkie portale o kobietach z tymi pięknymi nagłówkami to złoto. :D

Imo, jedyne słuszne rozwiązane to przesunięcie wszystkich eventow kościelnych w czasie i zrobienie chrztu gdzieś od 16 roku życia, kiedy dziecko mogłoby samo stwierdzić czy chce należeć do wspólnoty kościoła.

0

@MesQueUnClub96 poprawa takich rzeczy jak strzelanie, movement i skyboxy nie są poważnymi zmianami w strzelance esportowej?

Dodi jak zwykle, nie znam się ale się wypowiem bo się uduszę


3

@Danny Gaucho Wiadomo, ze wyszła z gargamela mega hipokryzja aczkolwiek post karolka wygląda, jakby chłop poczuł się nagle usprawiedliwiony. xD

4

@macio_944 Tak to będzie wyglądać dopóki Bethesda nie zmieni tego silnika który pamięta jeszcze dinozaury

Coś czuje, że gdyby to Redzi wypuścili Starfielda w internecie byłoby taka sama rzeźnia co przy Cyberpunku. Niesamowicie niskie mają oczekiwania i wymagania fani Bethesdy. :|

16



W punkt, rzeczowe filmy gargamela nie straciły na wartości, po prostu sam dołączył do grona które cisnął. xD

1

@Rust_Cohle palcami jak na cywilizowanego czlowieka przystalo

0

@Rewolucja123 Ale w bf4 jeszcze grają ludzie :p

4

Ale się stęskniłem za Night City - Cyberek ma swoje wady ale Redzi stworzyli najlepsze miasto jakie widziałem w grach komputerowych.

21

@draxidox chyba juz wole pracować w januszexie niz robić karierę jako pato celebryta. :|

0

@ObiwanKenobi Szok i niedowierzenie, że w wielkiej grupie trafiają się czarne owce. :|

1

@MesQueUnClub96 no nie ma co ukrywać, liga mistrzów to nie była mocna strona grubego

0

@clyde Głównie gry Bethesdy z naciskiem na Skyrima, drętwe dialogi, nudna fabuła i miałkie charaktery npctów strasznie mnie odrzucaja w ich grach. Dodatkowo żeby komfortowo grać w ich gry na pececie trzeba na start wrzucić moda zmieniającego menusy. xD

1

@Rastafarnianin nie tyka sie legendy

3

@Ojciec5tkidzieci po prostu ludzie czasami potrzebuja prymitywnej, prostej rozrywki.
Tyle i az tyle :P

1

@macio_944 miałem poczekać z kupnem dodatku no ale się nie da. :|

3



Paris z rigczem, obecnie jest to jedyny tryb do gry online w fifie ktory moze sprawic frajde z samej gry

0

@Medium wiadomo, wywiesić i elo, sprzątanie tego nas nie obchodzi

0

@AllBundy tylko w aspektach zdrowotnych, chociaż u Dembele lepiej pod tym względem chyba, może u Pedriego tez się ogarnie


10



najgorszy okres przed wyborami, wszedzie trzeba ogladac mordy tych politykow. :c

3

@mekston Auba miałby już 5 bramek

5

Alex z rozdartym sercem, niby ratuje punkty ale to wciąż Lewus

0

@Ojciec5tkidzieci Jesien, jeżeli pogoda dopisze to najpiękniejsza pora roku.

0

@Zdobywca "Jest różnica między pobieraniem należnego hajsu ze zwykłej pracy od zwykłego pracodawcy którego nie darzymy zbytnim uczuciem a między pobieraniem pieniędzy od kogoś kogo się kocha "

Dla mnie to trochę fikołek logiczny xD

I nie, nie pobierałbym pieniędzy od rodziców - ale od Barcelony, gdzie w grze jest kontrakt na wiele milionów? Jeszcze jak.


2

@Zdobywca Porównanie sytuacji finansowej przeciętnego Janusza do Messiego jest fuj, ale miłość do klubu już można zrównać z miłością do rodziców czy partnera? Ciekawe, ciekawe xD

11

@Zdobywca Trzeba mieć chyba mentalnie z 13 lat, żeby w imię platonicznej miłości do klubu zrezygnować z pieniędzy, które komuś się należą.

0

@Nazio_87 tam gameplay się będzie zmieniał co aktualizacje, nie przyzwyczajaj się zD

6

@SenseiFCB Alex, przeloguj się

0

@Kgorecki2500 Miałem ograć, ale spore powiązania twórców z ruskimi wybiło mi ten pomysł z głowy. :|

1

Grał ktoś już w Cyberka po aktualizacji? Jak wrażenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?