3

@MesQueUnClub_87 Niestety Ubisoft obrał taktykę robienia bezpiecznych gier, opracują jeden schemat to wyciskają z niego tyle ile mogą. Dla mnie ich gry od lat to ładne ale bezwartościowe makiety.

2

Ubisoft w pierwszym patchu do Mirage dodał... Denuvo.
Frajerska zagrywka ze strony francuzów. xD

1

@Wojcio to niezly przereklamowany piłkarz

0

Dobre głośniki do peceta? Budżet gdzieś 300-400 ziko

1

@ranger3120 Może być tak, że zwyczajnie Ci nie pójdzie... bo masz za nowego peceta a starsze gierki często lubią się pokłócić z nowymi systemami, sterownikami etc.

Poszukaj w google czy nie ma jakiegoś patcha od społeczności na windows 10 czy tam 11.

0

@fcbfan1993 jutuberzy, którzy dostaja darmowe kluczyki tez mają średnią wiarygodność. xD


Ogólnie może coś się pchnęło w tej branży (pewnie po Starfieldzie) i zaczęli oceniać gry w Polsce bardziej krytycznie. Przecież oceny BF2042 (7) i Starfielda (8,5) to malutki dramat, ja już od dawna mam wrażenie że recezenci przeszli z skali 1-10 w kwestii oceniania gier do jakiegoś 4-10.

1

@PawkoFCB Podziękuje, ten tasiemiec zmęczył mnie już dobre kilka lat temu

3

@Szklaner ale będzie grilowanko tematu przed wyborami
oczywiście po wyborach cicho sza jak przez 8 ostatnich lat.

0

@MichuZ44 W sumie kogoś zdziwi jeżeli to kółeczko faktycznie przez lata ukrywało te informacje przed światem, bo tak im było wygodniej? :D Przecież Wardega z Boxdelem jeszcze niedawno biznesy prowadzili.

Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do tych informacji, no ale to jest takie środowisko że absolutnie nic mnie nie zdziwi.

0

@Hosh zostaniesz dobity w ciągu tygodnia, luzik

1

/photo/1

Mam nadzieję, że okryliście telefonami foliami?

29

@karci0 jakby dali 14 to byś się zastanawiał czemu nie można od 13 xD po prostu musi być jakiś jasny, prawny wyznacznik

3



warto przypomnieć

2

@_barti Budzisz moje sensory hazardzisty, o co zakładzik? :D

6

Wiecie co jest najlepsze jeżeli chodzi o te afery z naszymi celebrytami? Za miesiąc, góra dwa internauci dostaną sklerozy i nikt nie poniesie żadnych konsekwencji.

12

@gumaz po 95% tych wielkich internetowych gwiazdeczek powinna przyjechać śmieciarka

1

Ale mi się podobają kontrakty w Widmie Wolności, mam wrażenie że są dużo lepiej napisane niż w podstawowej wersji gry + bardzo często kończą się walką z mini-bossem.

1

@macio_944 Kładzie na łopatki i z tego co pograłem w RDR2 na pececie nawet nie trzeba wciskać jakiś DLSSów żeby to działało. :D

1

@Aragorn33 Memcen wleciał na narracje anty-ukraina. Ogolnie nie popiera 800+ ale trzeba jeszcze podkreślić, że dla Ukraińców tez tego nie chca xD

10

@Peciak Dobra, od dzisiaj akceptuje to co wyprawia PIS skoro zostali wybrani w demokratycznych wyborach.
Niech se sypna jeszcze kilka baniek na TVP, a co. :|

1

@kubix05 Już kilku takich co na pewno miało u nas zrobić wielką karierę było, lepiej wstrzymaj konia bo upadek może zaboleć. xD

1

@Medium ten to bardziej odklejony od kaliego jest. xD

2

@MesQueUnClub_87 Obadaj sobie Dooma, szczególnie tego z 2016 jeżeli jakimś cudem Ci umknął, kawał mięsistego fps'a

1



ten co z kilometr twarza po asfalcie przejechal xD

0

@MesQueUnClub96 kiedyś uważałem, że ja mam całkiem dużo komentarzy w zestawieniu z dniami na stronie ale kilku spamerów skutecznie wybiło mi taką myśl z głowy :|

2

@hayek typowy hamerykański gracz coda

2

@Kinginiesta jak łatwo wysoki kontrakt może zmienić pogląd na dana sprawe. ;p

1

1

Ale widać główną zmianę w Cyberku 2.0, po 20h gierka mi się "wypłaszczyła" już z 2 razy więcej niż przy pierwszym podejściu na 100h. :D

6

@macio_944



la bamba analizujaca ile osob faktycznie bylo na marszu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?