marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 przecież remaster to z definicji lekkie podbicie teksturek, rozdziałki i przystosowanie starej gierki do nowych urządzeń.
0
@Nicko Prędzej czy później wyjdzie
28
Po wielu przemyśleniach chyba skuszę się i oddam głos na Trzecia Drogę
Na plus na pewno brak skrajności w porównaniu z taką konfederacją czy lewicą i to, że pół internetu nie huczy po kolejnych wypowiedziach bardziej radykalnych jednostek z partii. Chyba obecnie najbardziej wyważona opcja polityczna w Polsce.
0
@BorzyKrzys Monika z rozumem i godnoscia czlowieka, nie to co te oszołomy
6
ale KS dostał rykoszetem xDD
0
@VegetaPolska kim ty jesteś żeby twierdzić kto na co może marudzić. xD
Takiemu piłkarzowi wypadałoby w zależności od sławy zrobić pewnie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset zdjęć tygodniowo żeby żaden kibic nie poczuł się urażony, czasami odmówi bo jest tylko człowiekiem a nie waszym prywatnym pupilem, dostępnym na każde zawołanie.
7
Po sytuacji z Warga ludzie będą wyrzucać każdy bezbek który pojawił się na KS.
I słusznie.
25
@Dankho94isback To nic tylko współczuć kobietom w twoim otoczeniu
28
@Dankho94isback Ciekawe czy powiedziałbyś to samo, gdyby bliska Ci osoba musiala urodzić dziecko z gwaltu pomimo, że nie chce.
1
@takisobiektos Dobrze, ze moim idolem z dzieciństwa byli Tivolt i Rojo, który jedyna drame jaka miał to, że nasikał kiedyś do śmietnika po pijaku. xD
0
O cie panie, folder konopa na tych wszystkich glabow ma ponad 100gb xD
1
@MesQueUnClub96 a jakby w United odpalił to byś pitolił, że beznadziejny zarząd sprzedał młodego, utalentowanego skrzydłowego.
Tyle to wasze gadanie, które dopasowujecie do obecnie istniejącej sytuacji jest warte.
15
@MesQueUnClub96
To tylko pokazuje jaki tam jest burdel xD
Memcen po kilku browarkach nie ogarnia już co się dzieje wokół jego partii
0
@AlexDark00 no nie mnie oceniać jakie zachowania są normalne a które nie, od tego są lekarze, którzy w tych dziedzinach siedzą nieraz całe życie xD Jeżeli nikt nikomu nie robi krzywdy to lata mi to koło wacława
0
@AlexDark00 To chyba lekarze z odpowiednimi kwalifikacjami decydują kto ląduje w pokoju bez klamek a nie jakiś jasiek z la bamby
4
Coraz grubsze plotki w tym naszym patologicznym świecie
0
@Czawi Czawi pijany bo nie moze wydac 100 baniek na pomocnika
3
https://x.com/burdelu/status/1710682773197815843
nic dodać, nic ująć.
0
@michal26 Problem w ignorowaniu Korwina polega na tym, że wy go zignorujecie ale pół internetu będzie trąbić o jego wypowiedziach. :D I konfederacja zostaje w takiej "kropce" bo ani nie potępia wypowiedzi Korwina ani nie popiera a wtedy imo bardzo łatwo można założyć, że skoro jedna z głównych twarzy partii tak mówi to tak zwyczajnie to wygląda.
0
@michal26 Właśnie ja osobiście mam wrażenie, że ludzie z środowiska Korwina (nie wszyscy oczywiście, ale spora część) już zaakceptowali tego obleśnego dziada i po kolejnej jego skandalicznej wypowiedzi mają podejście jak Jeremy Clarkson z Top Gear. Zamiast bojkotować szkodliwa społecznie postać Korwina to wpuszczają wszystko jednym uchem, a wypuszczają drugim a potem naśmiewają się jak ktoś z lewicy palnie głupotę
Mi to osobiście na rękę bo Korwin to taki wewnętrzny sabotażysta - jeden z wielu zresztą - który utrudnia życie w Konfederacji
0
@TR3YWAY Mi już nawet nie chodzi o wybory ale o jakiś bojkot z środowiska kuców w stosunku do Korwina a Ci już chyba zaakceptowali (albo nawet sie z nim zgadzaja, pieron wie) ze jeden z liderów partii na która głosują jest jaki jest. xD
4
Jak to jest, że kuce przymykają oczy na takie wypowiedzi swojego odklejonego guru i nic się nie dzieje, a dwójkę chłopaków idących za rękę przez miasto uważają za największych zboczeńców świata których trzeba piętnować na każdym kroku?
0
@kynio302 w naszym kraju wciąż jest taka kultura chlania, że to nawet nie jest promocja - to standard.
5
jeszcze z 3 takie spotkania i Memcen zamiast wywracać stolik będzie na nim kimał xD
0
@Emhyr ESPN tak podaje
zresztą nawet jak to były przyśpiewki ot tak, w stronę kibiców to też mocno nie na miejscu xD
1
@Emhyr akurat dobra decyzja - w pilce noznej juz i tak za duzo prymitywizmu występuje żeby jeszcze pozwolić na obraźliwe przyśpiewki w stronę rywala.
9
@KrwawiaceoczyVEB Dokładnie, trzeba docenić fakt, że chłop potrafi osłabić swoją drużynę nie tylko marnymi występami na boisku.
3
@Kgorecki2500 czuje vibe dark soulsow, kiedyś jeszcze musze z nimi powalczyć. :D
0
@Tasde Wykopki jak płatki śniegu, które tak zawzięcie szkalują. :D
0
@Tasde Onet niech lepiej zostawi temat gierek w spokoju, bo ładnie się skompromitowali xD