0

@Janas11224 przecież remaster to z definicji lekkie podbicie teksturek, rozdziałki i przystosowanie starej gierki do nowych urządzeń.

0

@Nicko Prędzej czy później wyjdzie

28

Po wielu przemyśleniach chyba skuszę się i oddam głos na Trzecia Drogę
Na plus na pewno brak skrajności w porównaniu z taką konfederacją czy lewicą i to, że pół internetu nie huczy po kolejnych wypowiedziach bardziej radykalnych jednostek z partii. Chyba obecnie najbardziej wyważona opcja polityczna w Polsce.

0

@BorzyKrzys Monika z rozumem i godnoscia czlowieka, nie to co te oszołomy

6



ale KS dostał rykoszetem xDD

0

@VegetaPolska kim ty jesteś żeby twierdzić kto na co może marudzić. xD

Takiemu piłkarzowi wypadałoby w zależności od sławy zrobić pewnie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset zdjęć tygodniowo żeby żaden kibic nie poczuł się urażony, czasami odmówi bo jest tylko człowiekiem a nie waszym prywatnym pupilem, dostępnym na każde zawołanie.

7



Po sytuacji z Warga ludzie będą wyrzucać każdy bezbek który pojawił się na KS.

I słusznie.

25

@Dankho94isback To nic tylko współczuć kobietom w twoim otoczeniu

28

@Dankho94isback Ciekawe czy powiedziałbyś to samo, gdyby bliska Ci osoba musiala urodzić dziecko z gwaltu pomimo, że nie chce.

1

@takisobiektos Dobrze, ze moim idolem z dzieciństwa byli Tivolt i Rojo, który jedyna drame jaka miał to, że nasikał kiedyś do śmietnika po pijaku. xD

0

O cie panie, folder konopa na tych wszystkich glabow ma ponad 100gb xD

1

@MesQueUnClub96 a jakby w United odpalił to byś pitolił, że beznadziejny zarząd sprzedał młodego, utalentowanego skrzydłowego.

Tyle to wasze gadanie, które dopasowujecie do obecnie istniejącej sytuacji jest warte.

15

@MesQueUnClub96



To tylko pokazuje jaki tam jest burdel xD
Memcen po kilku browarkach nie ogarnia już co się dzieje wokół jego partii

0

@AlexDark00 no nie mnie oceniać jakie zachowania są normalne a które nie, od tego są lekarze, którzy w tych dziedzinach siedzą nieraz całe życie xD Jeżeli nikt nikomu nie robi krzywdy to lata mi to koło wacława

0

@AlexDark00 To chyba lekarze z odpowiednimi kwalifikacjami decydują kto ląduje w pokoju bez klamek a nie jakiś jasiek z la bamby

4



Coraz grubsze plotki w tym naszym patologicznym świecie

0

@Czawi Czawi pijany bo nie moze wydac 100 baniek na pomocnika

3

0

@michal26 Problem w ignorowaniu Korwina polega na tym, że wy go zignorujecie ale pół internetu będzie trąbić o jego wypowiedziach. :D I konfederacja zostaje w takiej "kropce" bo ani nie potępia wypowiedzi Korwina ani nie popiera a wtedy imo bardzo łatwo można założyć, że skoro jedna z głównych twarzy partii tak mówi to tak zwyczajnie to wygląda.

0

@michal26 Właśnie ja osobiście mam wrażenie, że ludzie z środowiska Korwina (nie wszyscy oczywiście, ale spora część) już zaakceptowali tego obleśnego dziada i po kolejnej jego skandalicznej wypowiedzi mają podejście jak Jeremy Clarkson z Top Gear. Zamiast bojkotować szkodliwa społecznie postać Korwina to wpuszczają wszystko jednym uchem, a wypuszczają drugim a potem naśmiewają się jak ktoś z lewicy palnie głupotę

Mi to osobiście na rękę bo Korwin to taki wewnętrzny sabotażysta - jeden z wielu zresztą - który utrudnia życie w Konfederacji

0

@TR3YWAY Mi już nawet nie chodzi o wybory ale o jakiś bojkot z środowiska kuców w stosunku do Korwina a Ci już chyba zaakceptowali (albo nawet sie z nim zgadzaja, pieron wie) ze jeden z liderów partii na która głosują jest jaki jest. xD


4



Jak to jest, że kuce przymykają oczy na takie wypowiedzi swojego odklejonego guru i nic się nie dzieje, a dwójkę chłopaków idących za rękę przez miasto uważają za największych zboczeńców świata których trzeba piętnować na każdym kroku?

0

@kynio302 w naszym kraju wciąż jest taka kultura chlania, że to nawet nie jest promocja - to standard.

5



jeszcze z 3 takie spotkania i Memcen zamiast wywracać stolik będzie na nim kimał xD

0

@Emhyr ESPN tak podaje
zresztą nawet jak to były przyśpiewki ot tak, w stronę kibiców to też mocno nie na miejscu xD

1

@Emhyr akurat dobra decyzja - w pilce noznej juz i tak za duzo prymitywizmu występuje żeby jeszcze pozwolić na obraźliwe przyśpiewki w stronę rywala.

9

@KrwawiaceoczyVEB Dokładnie, trzeba docenić fakt, że chłop potrafi osłabić swoją drużynę nie tylko marnymi występami na boisku.

3

@Kgorecki2500 czuje vibe dark soulsow, kiedyś jeszcze musze z nimi powalczyć. :D

0

@Tasde Wykopki jak płatki śniegu, które tak zawzięcie szkalują. :D

0

@Tasde Onet niech lepiej zostawi temat gierek w spokoju, bo ładnie się skompromitowali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?