8

@TheCule Kwestia wychowania i podejścia do zwierzaka. Osobiście uważam, że wyraz "zdechł" ma zbyt negatywny wydźwięk żeby go używać w stosunku do mniejszego towarzysza, który spędził z nami X czasu.

A Ty opie się trzymaj, śmierć zwierzaka to paskudna sprawa

1

@Essos Zależy od okoliczności. :D

3

@TR3YWAY Gdyby nie odpowiedział na pytanie dziennikarza to tym bardziej nazwałbyś go bucem xD

2

@Emhyr Kazal mu pewnie uważniej patrzeć bo może przypadkiem z kimś piątki nie zbic

1

@Arys Zobaczymy w jakim miejscu będzie Kane w wieku Lewusa

29

@AlexDark00 Drugi post o Lewym w ciągu dwóch dni, Alex ewidentnie odstawił leki i obsesja wróciła.

8

@BorzyKrzys Już mieliśmy nazistów nie wiadomo skąd to teraz jeszcze dla kompletu mamy Habsburgów. xD

0

@maroon I znajac zycie angil tez po kilku miesiacach kopalby sie po czole xD

6

@AlexDark00 No jako kibic Barcelony czekam z nutka wiary zeby nasza 9 się odblokowała

Ty za to jako kibic Barcy cieszysz się gdy Lewy kopie sie po czole xD

3



Uwielbiam te filmiki z treningów, pewnie cały tydzień siedzieli żeby zrobić 30 sekundową sklejkę. xD

5

@AlexDark00 Dawno nie było, dziękuje że nie zawalasz nas swoimi mądrościami z taką częstotliwością jak kiedyś, chociaż między jednym postem a drugim musisz wyglądać tak
https://i.imgflip.com/ymfx2.jpg?a472104

1



Jeszcze większa mapa, jeszcze więcej pytajników i generycznych questów. :D
Ciężko być fanem assassyna

1

@AFA90 Prosty pomysł na nowego BF'a? remake lub nawet remaster 4 z nowymi mapami, usprawnieniami i jakimiś dodatkami typu bronie.
Sposób na sukces podany na tacy to Ci bez pomysłu na serie wydają takiego potworka jak 2042 xD

2



Baldursy zaczynają zgarnianie statuetek, elegancko

3



To ten chłopaczek, który dostał wpierdziel od 17 latka. xD
Wiadomo, ze nic nie usprawiedliwia przemocy ale widać, że to też patus

24

Najlepsze jest to, ze Borek ma w internecie taka reputacje ze nikogo nie dziwi co Stano o nim mowi. xD

0



ale ten Gaben kusi :D

1

@michal26 Jeszcze lepiej byłoby gdyby jutub promował wartościowe treści, bo w morzu tego co jest trendy do szukania czegoś ciekawego nieraz trzeba mocno się "wkopać" w wyszukiwarkę. xD

7

W kwestii burgerów i tak nigdzie nie znajdziecie lepszego niż ten z budki przy dworcu - nostalgia, smak dzieciństwa wlewa się wręcz do mordy.

3

"Nowa" Twierdza za 6 dyszek na Steamie :D
Za takie pieniądze warto sobie przypomnieć grę dzieciństwa. :D

6

@macio_944

Incredible ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@AlwaysBlaugrana Klimacik jak z "4" i będę zadowolony.

7

@Oskar00 Bale w prime wciaga noskiem obie ofensywy xD

10

Oddać jeden celny strzał na bramkę mocno przeciętnego Szachtara to wstyd jak jasny wuj

1

1

@Ojciec5tkidzieci Jeszcze jak szpanuja przed kamera. :D

1

W kontrze dla beznadziejnej fify, po raz pierwszy w życiu zdecydowałem się na FM'a. :D Mam nadzieje, ze takie zarządzanie druzynka bardziej siądzie bo w fifie menadżer nudził mi się po sezonie, dwóch. xD

1

@ViscaelBarca2007 Trza było jeszcze urywki z ery Pepa wyciągnąć xD

1

@Mario96w Jestes chyba jedyna osoba ktora przy tym porownaniu przypomina roznice wieku jaka dzieli Lewusa i Kane. xD
Winszuje

0

@tristan87 Dobry świr. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?