marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@TheCule Kwestia wychowania i podejścia do zwierzaka. Osobiście uważam, że wyraz "zdechł" ma zbyt negatywny wydźwięk żeby go używać w stosunku do mniejszego towarzysza, który spędził z nami X czasu.
A Ty opie się trzymaj, śmierć zwierzaka to paskudna sprawa
1
@Essos Zależy od okoliczności. :D
3
@TR3YWAY Gdyby nie odpowiedział na pytanie dziennikarza to tym bardziej nazwałbyś go bucem xD
2
@Emhyr Kazal mu pewnie uważniej patrzeć bo może przypadkiem z kimś piątki nie zbic
1
@Arys Zobaczymy w jakim miejscu będzie Kane w wieku Lewusa
29
@AlexDark00 Drugi post o Lewym w ciągu dwóch dni, Alex ewidentnie odstawił leki i obsesja wróciła.
8
@BorzyKrzys Już mieliśmy nazistów nie wiadomo skąd to teraz jeszcze dla kompletu mamy Habsburgów. xD
0
@maroon I znajac zycie angil tez po kilku miesiacach kopalby sie po czole xD
6
@AlexDark00 No jako kibic Barcelony czekam z nutka wiary zeby nasza 9 się odblokowała
Ty za to jako kibic Barcy cieszysz się gdy Lewy kopie sie po czole xD
3
Uwielbiam te filmiki z treningów, pewnie cały tydzień siedzieli żeby zrobić 30 sekundową sklejkę. xD
5
@AlexDark00 Dawno nie było, dziękuje że nie zawalasz nas swoimi mądrościami z taką częstotliwością jak kiedyś, chociaż między jednym postem a drugim musisz wyglądać tak
https://i.imgflip.com/ymfx2.jpg?a472104
1
Jeszcze większa mapa, jeszcze więcej pytajników i generycznych questów. :D
Ciężko być fanem assassyna
1
@AFA90 Prosty pomysł na nowego BF'a? remake lub nawet remaster 4 z nowymi mapami, usprawnieniami i jakimiś dodatkami typu bronie.
Sposób na sukces podany na tacy to Ci bez pomysłu na serie wydają takiego potworka jak 2042 xD
2
Baldursy zaczynają zgarnianie statuetek, elegancko
3
To ten chłopaczek, który dostał wpierdziel od 17 latka. xD
Wiadomo, ze nic nie usprawiedliwia przemocy ale widać, że to też patus
24
Najlepsze jest to, ze Borek ma w internecie taka reputacje ze nikogo nie dziwi co Stano o nim mowi. xD
0
ale ten Gaben kusi :D
1
@michal26 Jeszcze lepiej byłoby gdyby jutub promował wartościowe treści, bo w morzu tego co jest trendy do szukania czegoś ciekawego nieraz trzeba mocno się "wkopać" w wyszukiwarkę. xD
7
W kwestii burgerów i tak nigdzie nie znajdziecie lepszego niż ten z budki przy dworcu - nostalgia, smak dzieciństwa wlewa się wręcz do mordy.
3
"Nowa" Twierdza za 6 dyszek na Steamie :D
Za takie pieniądze warto sobie przypomnieć grę dzieciństwa. :D
6
@macio_944
Incredible ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@AlwaysBlaugrana Klimacik jak z "4" i będę zadowolony.
7
@Oskar00 Bale w prime wciaga noskiem obie ofensywy xD
10
Oddać jeden celny strzał na bramkę mocno przeciętnego Szachtara to wstyd jak jasny wuj
1
https://x.com/Rozglosnia3/status/1721932028713533622
Ale teorie spiskowe wjechały xD
1
@Ojciec5tkidzieci Jeszcze jak szpanuja przed kamera. :D
1
W kontrze dla beznadziejnej fify, po raz pierwszy w życiu zdecydowałem się na FM'a. :D Mam nadzieje, ze takie zarządzanie druzynka bardziej siądzie bo w fifie menadżer nudził mi się po sezonie, dwóch. xD
1
@ViscaelBarca2007 Trza było jeszcze urywki z ery Pepa wyciągnąć xD
1
@Mario96w Jestes chyba jedyna osoba ktora przy tym porownaniu przypomina roznice wieku jaka dzieli Lewusa i Kane. xD
Winszuje
0
@tristan87 Dobry świr. :D