marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Ja pierwszy raz również ogrywałem na PS4 i strasznie odrzuciło mnie sterowanie, otwieranie zamków na padzie w początkowej fazie to była istna katorga. xD Dopiero na pececie w pełni cieszyłem się z gierki
2
Zamiast wersji na switcha mogliby powiedzieć w końcu coś o drugiej części.
8
Notki od ludzi na TT to złoto w najczystszej postaci xD
25
https://x.com/HollowM82972715/status/1731676649844810133
Nie ma to jak szczęśliwa rodzinka. :|
9
https://www.ppe.pl/news/331666/gta-6-powinno-byc-zbanowane-niektorym-graczom-nie-podoba-sie-seksualizacja-dzieci.html
Najlepsze przy kolejnym GTA jest to, ze tona idiotów wychodzi z jaskiń xDD
2
@bartekvisca Wyjdzie ale później
jak każda gra Rockstara
1
Widziałem trailer nowego Mad Maxa i wali po oczach tandetnym CGI, cały budżet ewidentnie na aktorów poszedł. :D Dodatkowo złe zabawy światłem, skąd wrażenie że aktorzy są wklejeni na green screena, strasznie plastikowo to wygląda. :c
I co najważniejsze, co to za Mad Max bez Maxa?
10
@macio_944 wykopki jak zwykle, swój świat i swoje kredki xd
8
Cyberpunk w końcu taki jaki miał być. :D Na steam aktualizacja ponad 40gb
7
@Rl9k1nG proporcje się trochę pomieszały ale ogólnie to się zgadzam, GTA 6 to prawdopodobnie kolejna gierka Rockstara która popcha trochę branże do przodu i cenowo miałaby stać jak każdy tasiemiec od Ubi czy EA? :D
10
@Lionel_Messi10 nie złapiesz nutki sarkazmu nawet jak uderzy Cię w twarz, co? :|
50
@macio_944 silne samce alfa nie byndo grać jakąś kobietą w gierce komputerowej uga buga
7
https://x.com/PolkownikKS/status/1731936530652930273
Tymczasem GTA San Andreas:
https://i.ytimg.com/vi/yFnDF3MKozo/maxresdefault.jpg
3
@macio_944 Ja nie wiem jak ślepym trzeba być żeby uważać, że ten trailer wygląda jak zmodowana 5 xD
30
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408275538_1405912046703430_7140280446100097100_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p180x540&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=1kGoIfblIjAAX_0VGnq&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfAkEverbU7EwUpwYY8wmGFfu0Y4HLYWDxWbydRLOJVruw&oe=65740385
Ale tam będą detale, o panie. :D
4
@Deviler remastery trylogii 3d :p
4
@Nazio_87 szybki wniosek o grafice xd
1
@cules100pro ale co ty się do mnie rzucasz? xD
0
Tomasz dzielnie walczy z transportem brudnych materacy. xD
5
@Luciano99 Kobieta na bramce to najmniejszy problem przy Jowicie, nie wiem jak się ma sprawa z tym, że zasłoniłaby cała bramkę
2
https://x.com/lncmpltemission/status/1731471305898393899
wzorowa postawa obywatelska, powinszować xD
0
O, nasi żołnierze zabili kolejne dwa żubry.
Chłopaki zaczynają stanowić ewidentne zagrożenie dla polskiej przyrody
2
@hayek Myślę, że takie cebulactwo znajdzie się w absolutnie każdym kraju. :D
1
@stone80 http://wymianaciepla.pl/
chociażby tu
6
Przefajny pomysł, który w Polsce również się sprawdził ale musze wbić szpilkę w rodaków bo się uduszę. :|
2
@macio_944 a tu cyk, Rockstar robi trololo i zapowiada jakąś mobilke xD
1
@Pawel13sz Ale z czapy porównanie xDD
0
https://x.com/akcabz_/status/1731596032700830078
Kolejne dobre przeniesienie gierki na ekran?
5
https://x.com/crazyclips_/status/1731402929091891235
Kolejne wycieki z nowego GTA.
3
@Destroyer_of_Worlds Xavi z Laporta? Zapomniałeś już jaka piłkę grała Barcelona Valverde? A miał nieporównywalnie lepszy sklad.