0

@MesQueUnClub_87 Ja pierwszy raz również ogrywałem na PS4 i strasznie odrzuciło mnie sterowanie, otwieranie zamków na padzie w początkowej fazie to była istna katorga. xD Dopiero na pececie w pełni cieszyłem się z gierki

2



Zamiast wersji na switcha mogliby powiedzieć w końcu coś o drugiej części.

8


Notki od ludzi na TT to złoto w najczystszej postaci xD

25

https://x.com/HollowM82972715/status/1731676649844810133

Nie ma to jak szczęśliwa rodzinka. :|

9

https://www.ppe.pl/news/331666/gta-6-powinno-byc-zbanowane-niektorym-graczom-nie-podoba-sie-seksualizacja-dzieci.html

Najlepsze przy kolejnym GTA jest to, ze tona idiotów wychodzi z jaskiń xDD

2

@bartekvisca Wyjdzie ale później

jak każda gra Rockstara

1

Widziałem trailer nowego Mad Maxa i wali po oczach tandetnym CGI, cały budżet ewidentnie na aktorów poszedł. :D Dodatkowo złe zabawy światłem, skąd wrażenie że aktorzy są wklejeni na green screena, strasznie plastikowo to wygląda. :c

I co najważniejsze, co to za Mad Max bez Maxa?

10

@macio_944 wykopki jak zwykle, swój świat i swoje kredki xd

8



Cyberpunk w końcu taki jaki miał być. :D Na steam aktualizacja ponad 40gb

- a tutaj totalnie przerobiona walka z Smasherem, dobrze że za to też się Redzi wzięli bo w starszych wersjach chłop nie był żadnym wyzwaniem

7

@Rl9k1nG proporcje się trochę pomieszały ale ogólnie to się zgadzam, GTA 6 to prawdopodobnie kolejna gierka Rockstara która popcha trochę branże do przodu i cenowo miałaby stać jak każdy tasiemiec od Ubi czy EA? :D

10

@Lionel_Messi10 nie złapiesz nutki sarkazmu nawet jak uderzy Cię w twarz, co? :|

50

@macio_944 silne samce alfa nie byndo grać jakąś kobietą w gierce komputerowej uga buga

3

@macio_944 Ja nie wiem jak ślepym trzeba być żeby uważać, że ten trailer wygląda jak zmodowana 5 xD

4

@Deviler remastery trylogii 3d :p

4

@Nazio_87 szybki wniosek o grafice xd

1

@cules100pro ale co ty się do mnie rzucasz? xD

0



Tomasz dzielnie walczy z transportem brudnych materacy. xD

5

@Luciano99 Kobieta na bramce to najmniejszy problem przy Jowicie, nie wiem jak się ma sprawa z tym, że zasłoniłaby cała bramkę

2

https://x.com/lncmpltemission/status/1731471305898393899

wzorowa postawa obywatelska, powinszować xD

0

O, nasi żołnierze zabili kolejne dwa żubry.
Chłopaki zaczynają stanowić ewidentne zagrożenie dla polskiej przyrody

2

@hayek Myślę, że takie cebulactwo znajdzie się w absolutnie każdym kraju. :D

1

6



Przefajny pomysł, który w Polsce również się sprawdził ale musze wbić szpilkę w rodaków bo się uduszę. :|

2

@macio_944 a tu cyk, Rockstar robi trololo i zapowiada jakąś mobilke xD

1

@Pawel13sz Ale z czapy porównanie xDD

0

https://x.com/akcabz_/status/1731596032700830078

Kolejne dobre przeniesienie gierki na ekran?

5

3

@Destroyer_of_Worlds Xavi z Laporta? Zapomniałeś już jaka piłkę grała Barcelona Valverde? A miał nieporównywalnie lepszy sklad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?