marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo mocno krytykuje catering od Gesslerowej, nie dość że przepłacony to żarło takie meh
@Encore jeszcze jak, jeden z lepszych jupiterow - idealny do obiadku
1
Książulo podpadł już na jarmarkach świątecznych i teraz Magdzie Gessler, przesrane zaraz chłopak będzie miał. :|
2
https://x.com/LechuCzechu/status/1739318512173134278
A wszystko przez sukces online. :(
7
Nie śmiejcie się z Vegety, nigdy nie pisaliście po pijaku w internetach?
Problemem jest częstotliwość pisania po pijaku, @VegetaPolska masz jakieś problemy z alkoholem?
17
@takisobiektos z m jak miłość do ojca chrzestnego xd
29
@VegetaPolska Brak tolerancji dla krzywdy drugiej osoby to dobra cecha ale tekściki w stylu "..zabawił w moja gierkę" "nie byłby w stanie mnie dotknąć" lekko zalatuje żenada xd
51
@VegetaPolska tys chyba gta przedawkował
132
@VegetaPolska w twoja gierkę? xD
7
@zodiak_10 widać, że Pan nie na bieżąco
1
@Gaz a potem następuje rzeczywistość i większość tych rzekomych talentów kopie się po czole. :p
2
@Luciano99 przecież to jest robione pod dzbanow co masowo kupują te fifa pointsy
4
@cules100pro Z drugiej strony ludzie chwalą się ile to nie wychlali i gdzie to nie zgonowali, dwie różne strony - tak samo atencyjne. :|
8
Gdybym ja wtedy wiedział, że email zostanie ze mną na resztę życia. :|
1
@PatrykBarca Przecież nikt wam picia nie zabrania, wtf. xD
19
@Tollusiek Tylko Lewy lądował bramkę za bramka kiedy my narzekaliśmy, że Suarez potyka się o własne nogi.
Lewy dłużej utrzymał się na tym topowym poziomie
1
@Rust_Cohle ledwo wrócił i już poddymia
1
https://www.gry-online.pl/newsroom/tworca-starfielda-odpiera-krytyke-gry-nie-oszukuj-sie-ze-wiesz-dl/zf27a4a
Ale ta Bethesda się ora ostatnio xD
Kupujcie spalony chleb, bo nie wiecie jak on powstawał. :|
9
fajnie, że PIS zadbał o samotnych emerytów i zorganizował im wigilie
1
@Barcasub aż takiej prywaty nie będę wyciągał. :p
1
@Stinger_ no właśnie narzekam, mogliby w końcu zaskoczyć czymś innym xD
9
Uwielbiam święta w rodzinnym domu. Co roku ten sam cykl, dzielenie się opłatkiem z serdecznymi życzeniami, następnie alkohol i cyk, dymy do rana. Wesołych świąt. :P
4
@AdiKingu96 Im starsi jesteśmy tym gorzej z tą magią świąt. :P
Dziadziejemy
3
@pt9 lepiej nie wrzucać tinderowych memów kiedy Vegeciak grasuje xD
0
Z ciekawości muszę w końcu rozwiać swoje wątpliwości. :D
Dlaczego kościół wciąż uwaza, że ryba "nie jest mięsem" i dopuszcza je w post. Rozumiem, że kiedyś kiedy posty były dłuższe a ludzie biedniejsi miało to jakiś sens bo zwyczajnie zaczęliby głodować ale teraz?
1
@clyde gierka wbiła się z buta do mojej topki gier, pomimo że nic na to nie wskazywało bo praktycznie cale życie omijałem izometryczne rpgi. :p
4
@Mario96w Jak dla mnie to już wykracza poza granice dobrego smaku i przeradza się w zwykle pitolenie dla pitolenia. Oceniajmy to co jest teraz a nie gdybajmy co może być za rok czy dwa. :p
29
Widzę teraz szybciutka zmiana narracji z "manipulują tak samo jak za PIS" na "poczekajcie, kiedyś na pewno będą manipulować jak za PIS" xDD
1
@koksik2700 No ja preferuje oceniać na podstawię tego co widzę obecnie a nie tego co może zobaczę w przyszłości, ale jak kto woli
11
@macio_944 Niby fajnie, ale stracić tak potężną kopalnie memów i śmieszków to już nie fajnie
17
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1738629827211436417
Ale jak to, przecież mieli manipulować na rzecz PO.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Cee7ja4tAmyyEva3rTi5OAzcJMBtelaa,w400.jpg