1

@Sulimo mocno krytykuje catering od Gesslerowej, nie dość że przepłacony to żarło takie meh



@Encore jeszcze jak, jeden z lepszych jupiterow - idealny do obiadku

1

Książulo podpadł już na jarmarkach świątecznych i teraz Magdzie Gessler, przesrane zaraz chłopak będzie miał. :|

2

https://x.com/LechuCzechu/status/1739318512173134278

A wszystko przez sukces online. :(

7

Nie śmiejcie się z Vegety, nigdy nie pisaliście po pijaku w internetach?

Problemem jest częstotliwość pisania po pijaku, @VegetaPolska masz jakieś problemy z alkoholem?

17

@takisobiektos z m jak miłość do ojca chrzestnego xd

29

@VegetaPolska Brak tolerancji dla krzywdy drugiej osoby to dobra cecha ale tekściki w stylu "..zabawił w moja gierkę" "nie byłby w stanie mnie dotknąć" lekko zalatuje żenada xd

51

@VegetaPolska tys chyba gta przedawkował

132

@VegetaPolska w twoja gierkę? xD

7

@zodiak_10 widać, że Pan nie na bieżąco

1

@Gaz a potem następuje rzeczywistość i większość tych rzekomych talentów kopie się po czole. :p

2

@Luciano99 przecież to jest robione pod dzbanow co masowo kupują te fifa pointsy

4

@cules100pro Z drugiej strony ludzie chwalą się ile to nie wychlali i gdzie to nie zgonowali, dwie różne strony - tak samo atencyjne. :|


8



Gdybym ja wtedy wiedział, że email zostanie ze mną na resztę życia. :|

1

@PatrykBarca Przecież nikt wam picia nie zabrania, wtf. xD

19

@Tollusiek Tylko Lewy lądował bramkę za bramka kiedy my narzekaliśmy, że Suarez potyka się o własne nogi.
Lewy dłużej utrzymał się na tym topowym poziomie

1

@Rust_Cohle ledwo wrócił i już poddymia

1

https://www.gry-online.pl/newsroom/tworca-starfielda-odpiera-krytyke-gry-nie-oszukuj-sie-ze-wiesz-dl/zf27a4a

Ale ta Bethesda się ora ostatnio xD

Kupujcie spalony chleb, bo nie wiecie jak on powstawał. :|

9



fajnie, że PIS zadbał o samotnych emerytów i zorganizował im wigilie

1

@Barcasub aż takiej prywaty nie będę wyciągał. :p

1

@Stinger_ no właśnie narzekam, mogliby w końcu zaskoczyć czymś innym xD

9

Uwielbiam święta w rodzinnym domu. Co roku ten sam cykl, dzielenie się opłatkiem z serdecznymi życzeniami, następnie alkohol i cyk, dymy do rana. Wesołych świąt. :P

4

@AdiKingu96 Im starsi jesteśmy tym gorzej z tą magią świąt. :P

Dziadziejemy

3

@pt9 lepiej nie wrzucać tinderowych memów kiedy Vegeciak grasuje xD

0

Z ciekawości muszę w końcu rozwiać swoje wątpliwości. :D
Dlaczego kościół wciąż uwaza, że ryba "nie jest mięsem" i dopuszcza je w post. Rozumiem, że kiedyś kiedy posty były dłuższe a ludzie biedniejsi miało to jakiś sens bo zwyczajnie zaczęliby głodować ale teraz?

1

@clyde gierka wbiła się z buta do mojej topki gier, pomimo że nic na to nie wskazywało bo praktycznie cale życie omijałem izometryczne rpgi. :p

4

@Mario96w Jak dla mnie to już wykracza poza granice dobrego smaku i przeradza się w zwykle pitolenie dla pitolenia. Oceniajmy to co jest teraz a nie gdybajmy co może być za rok czy dwa. :p

29

Widzę teraz szybciutka zmiana narracji z "manipulują tak samo jak za PIS" na "poczekajcie, kiedyś na pewno będą manipulować jak za PIS" xDD

1

@koksik2700 No ja preferuje oceniać na podstawię tego co widzę obecnie a nie tego co może zobaczę w przyszłości, ale jak kto woli

11

@macio_944 Niby fajnie, ale stracić tak potężną kopalnie memów i śmieszków to już nie fajnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?