marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chada A pielmieni nie jest przypadkiem rodzajem pieroga? Bo jak nie to ja też za wuja nie rozróżnię. xD
Ale uważam, że to jest właśnie jeden z elementów który tak przyciąga do nich widownie - nie grają ekspertów od żarcia tylko oceniają okiem laików jak ja xD
0
@BorzyKrzys Maczfit nie jest od Gessler
@Chada Daj przykład, bo często oglądam do obiadu i nie wyłapałem za wiele takich głupot xd
0
Profesjonalny ten catering od Gesslerowej
0
@Lionel_Messi10 a kylian miał go tak nie lubić. XD
0
@kuz panie, tylko solidny single player. Żadnych multikow. :p
5
Ale klimacik. :o
0
@Allbi urwy nie ludzie
1
@Kgorecki2500 Właśnie dlatego istnieje taka tabletka. Jednak istnieje ryzyko, że tradycyjne środki antykoncepcyjne zawiodą.
1
@macio_944 Ja go traktuje jak profil komediowy, czasami można się uśmiechnąć do głupot które wypisuje. :|
5
Pamiętajcie drogie dzieci, seks ma jedynie służyć reprodukcji xD
7
@626 od razu pogrążyć się w głębokiej depresji i nie wychodzić z łóżka
0
@LM10GOAT Ah, no tak. Pewnie jeszcze kilka miesięcy temu nazywałeś go jednym z najlepszych obrońców na świecie znając życie, co? :D
Ma gigantyczny spadek formy (zresztą kto u nas takiego spadku nie zaliczył?) ale to nie powód żeby go oddawać za frajer
1
@LM10GOAT za 30 milionow to teraz bierzesz jakiegoś placka a ty na tyle sobie wyceniłeś perspektywicznego SO z papierami na topowe granie xD
1
@Tarins Z tego co wiem kupiliśmy tylko jednego z wymienionych przez Ciebie piłkarzy. :p
@norbi77 To tylko gdybanie, nie wiem jak rzeczywiście wyglądają nasze finanse ale wątpię żeby było nas stać na odprawienie Xaviego i jego ziomeczków + zatrudnienie trenera i nowego sztabu z światowej półki
0
@FCKubanczyk89 Spoiler: nic nie zmieni. :|
3
Zmiana trenera ale na kogo? Patrząc na nasze śmieszne finanse to i tak nikogo z TOPu nie zgarniemy.
0
@tomek8756 stare baby wiadomo czym
7
https://x.com/jager_majster/status/1746470459749576865
ale to trza miec rozjechana psychike zeby z powodu monsterka robic sobie powazne problemy xD Coraz bardziej popieram ten zakaz
2
Ponad 600k ludzi ogląda Budde, powalone chłop zasięgi robi
0
@Danny Gaucho https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13988405#comment-13988405
Od rana było chyba z 10 dyskusji czy te statystyki odnośnie opuszczonych meczów są prawdziwe xd
1
@Danny Gaucho
Niech w końcu @Danny Gaucho zweryfikuje te opuszczone mecze przez Dembele bo od rana czytamy 10 taka sama dyskusje xd
3
@Kgorecki2500 Rozwiązywanie problemów klimatycznych jest dla Ciebie robaczku, nie dla pana z milionami na koncie
4
@draxidox Widzę typo z twitta dosyć odważną tezę postawił XD
15
Błachowicz wie co dobre :D
2
@Kgorecki2500 szkaluja:(
0
@Chada Wszystko jest zrozumiałe, zwykły zabieg który ma naciąć na cenę zabieganych, niedowidzących i starszych ludzi
2
@maroon lepiej późno niż wcale xd
11
Najwyższa pora
0
@Wittgenstein Nic tylko się cieszyć xD
1
@sevs Po trzech dniach dał się pogłaskać, przychodzi już jakiś tydzień - może półtorej.
Ja nie jestem typem, który traktuje zwierzęta jako zabawki. Jak się dziadyga w 100% przełamie do mojej osoby to spróbuje go wziąć na chatę bo maluch kozak jest. :D