0

@Chada A pielmieni nie jest przypadkiem rodzajem pieroga? Bo jak nie to ja też za wuja nie rozróżnię. xD

Ale uważam, że to jest właśnie jeden z elementów który tak przyciąga do nich widownie - nie grają ekspertów od żarcia tylko oceniają okiem laików jak ja xD

0

@BorzyKrzys Maczfit nie jest od Gessler
@Chada Daj przykład, bo często oglądam do obiadu i nie wyłapałem za wiele takich głupot xd

0



Profesjonalny ten catering od Gesslerowej

0

@Lionel_Messi10 a kylian miał go tak nie lubić. XD

0

@kuz panie, tylko solidny single player. Żadnych multikow. :p

5



Ale klimacik. :o

0

@Allbi urwy nie ludzie

1

@Kgorecki2500 Właśnie dlatego istnieje taka tabletka. Jednak istnieje ryzyko, że tradycyjne środki antykoncepcyjne zawiodą.

1

@macio_944 Ja go traktuje jak profil komediowy, czasami można się uśmiechnąć do głupot które wypisuje. :|

5



Pamiętajcie drogie dzieci, seks ma jedynie służyć reprodukcji xD

7

@626 od razu pogrążyć się w głębokiej depresji i nie wychodzić z łóżka

0

@LM10GOAT Ah, no tak. Pewnie jeszcze kilka miesięcy temu nazywałeś go jednym z najlepszych obrońców na świecie znając życie, co? :D

Ma gigantyczny spadek formy (zresztą kto u nas takiego spadku nie zaliczył?) ale to nie powód żeby go oddawać za frajer

1

@LM10GOAT za 30 milionow to teraz bierzesz jakiegoś placka a ty na tyle sobie wyceniłeś perspektywicznego SO z papierami na topowe granie xD

1

@Tarins Z tego co wiem kupiliśmy tylko jednego z wymienionych przez Ciebie piłkarzy. :p
@norbi77 To tylko gdybanie, nie wiem jak rzeczywiście wyglądają nasze finanse ale wątpię żeby było nas stać na odprawienie Xaviego i jego ziomeczków + zatrudnienie trenera i nowego sztabu z światowej półki

0

@FCKubanczyk89 Spoiler: nic nie zmieni. :|

3

Zmiana trenera ale na kogo? Patrząc na nasze śmieszne finanse to i tak nikogo z TOPu nie zgarniemy.

0

@tomek8756 stare baby wiadomo czym

7

https://x.com/jager_majster/status/1746470459749576865

ale to trza miec rozjechana psychike zeby z powodu monsterka robic sobie powazne problemy xD Coraz bardziej popieram ten zakaz

2

Ponad 600k ludzi ogląda Budde, powalone chłop zasięgi robi

0

@Danny Gaucho https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13988405#comment-13988405

Od rana było chyba z 10 dyskusji czy te statystyki odnośnie opuszczonych meczów są prawdziwe xd

1

@Danny Gaucho

Niech w końcu @Danny Gaucho zweryfikuje te opuszczone mecze przez Dembele bo od rana czytamy 10 taka sama dyskusje xd

3

@Kgorecki2500 Rozwiązywanie problemów klimatycznych jest dla Ciebie robaczku, nie dla pana z milionami na koncie

4

@draxidox Widzę typo z twitta dosyć odważną tezę postawił XD

15



Błachowicz wie co dobre :D

2

@Kgorecki2500 szkaluja:(

0

@Chada Wszystko jest zrozumiałe, zwykły zabieg który ma naciąć na cenę zabieganych, niedowidzących i starszych ludzi

2

@maroon lepiej późno niż wcale xd

11



Najwyższa pora

0

@Wittgenstein Nic tylko się cieszyć xD

1

@sevs Po trzech dniach dał się pogłaskać, przychodzi już jakiś tydzień - może półtorej.

Ja nie jestem typem, który traktuje zwierzęta jako zabawki. Jak się dziadyga w 100% przełamie do mojej osoby to spróbuje go wziąć na chatę bo maluch kozak jest. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?