7

@DonMatteo901 Na razie na wszystkich projektach wisi "pytajnik" ale Mentzen już wie, że nic z tego nie będzie - normalna wróżka. ;p

pomijam juz totalnie to śmieszne porównanie obecnego rządu, który sprawuje władze jakieś 2 miesiące z ośmioletnimi rządami pisu i stwierdzeniem, że będzie jeszcze gorzej.

0

@Janas11224 Niestety już przed premierą Suicide Squad wiele wskazywało, że to będzie przeciętniak. :|

Osobiście bardzo czekam na wersje pecetowa Final Fantasy XVI (bo na port drugiej części 7 raczej w tym roku nie ma szans) - Stalkera 2, remake Gothica, Alone in The Dark, Silent Hill 2, Manor Lords, Broken Roads, The Thaumaturge i Vampire: The Masquerade ale w tym przypadku najbardziej się obawiam, że dostaniemy gniota.

Ogólnie może to być udany rok dla mnie, ale pewnie skończy się jak 2023 - niby wychodzą dobre gry ale w takim stanie technicznym że szkoda gadać. xD

0

@Criss18Barca Eutanazja zręcznie ominięta. xD

15

@MESSIah16 Tymczasem Najka, która w wieku bodajże 24 lat posiada okrągłe 0 dzieci.

22



Uwielbiam takie grające na uczuciach obrazki z stwierdzeniami, jakoby to aborcja czy eutanazja była przymusem a nie wyborem. xD

1

@regatta52 bez przesady xd

7



Walka wieczoru na następnym fame mma już znana

3

@Firestone Wciąż nie rozumiem jaki proces myślowy zaszedł w głowie Niemca przy przejściu do Barcy. :|

1

@MESSIah16 O matko, ta Fagata tylko bardziej cnotliwa zawitała nawet tutaj xD

0

@Culer9002 Jednak trochę zmienia, skoro zarzuciliście mu sfałszowanie zdjęcia.

0

@Culer9002 Trzeba też nie miec rozumu, żeby od razu łykać wszystko co się zobaczy w internecie ^^

0



Dwie linijki tekstu Łukasza > 10 elaboratów u Stanowskiego. Ludzie jak widać bardzo cenią przedstawienie suchych faktów, bez zbędnych opinii

2

@Kgorecki2500 Wiadomo, dla Niemców to my mamy tylko polskie obozy śmierci

2



Czemu mnie nie dziwi, że akurat taki profil zachwyca się takimi możliwościami AI. xDD


8

@Kuba_1 Pomijając fakt, że to tylko towarzyski mecz drużyn z piłkarskich 3 światów to jeden w ogóle w tym meczu nie wystąpił a drugi zagrał jakieś 10 minut. Czym Ci ludzie się tak podniecają

6

@misterio lewica to ten sam poziom odklejenia momentami co konfa tylko z lewej strony

7

@michaleu może ja jestem jakiś inny w tych kwestiach ale czułbym nutkę zazdrości gdyby moja baba ocierała się pośladem o giry jakiś typów

1

@mekston Jaki klub takie legendy

2

@Compadre Polityka w takich wywiadach można porównać do aktora, ale jak widać takie proste zagrywki wystarcza na rodaka. :p

3

@13th Ogólnie nigdy nie skumam fenomenu takich "dyskusji" nikt nikogo nie przekona do swojej racji i debatują X czasu rzucając te same argumenty które już padły setki razy w podobnych dyskusjach xD

0

@skubi99 Akurat zagłosowałbym z czystym sumieniem, rozumiem wychodzisz z założenia, że jak ktoś zgadza się z kobietami to po prostu ich słucha jak piesek no ale to nie do końca tak działa u mnie. xD


1

@Kgorecki2500 Elegancko, znowu będzie miał okazje zrobić z siebie pajaca w barwach konfederacji i znowu zostanie ryk, że słupki lecą na głupi ryj xD

0

@skubi99 Juz chyba lepiej byc "kukoldzikiem" w oczach takich jak Ty, niz zwyczajnym baranem xD

2

@FcPortoFan1999 w symbiozie to zaraz dodi z vegeciakiem beda zyli xD

4



Chłop w szoku, ze matki również mogą pobierać WYBÓR odnośnie aborcji u innych kobiet.

3

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1753386263917297917

Jeżeli to prawda to zero zdziwienia xD

3

@MESSIah16 To niech episkopat nie stosuje, nikt nie nakazuje.

Proste. :|

2

@Chaoss Przecież obecna sytuacja w Barcelonie to w dalszym ciągu zbieranie żniw po kadencji Bartomeu.


2

@Firestone Ale to "barcelońskie" zapożyczenie, takie to można. :D

5

@MessiForeverTheBest Ludzie w szoku, że Messi tam poszedł na sportową emeryturę z ziomkami xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?