marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://x.com/Rozglosnia3/status/1751327302649069872
Jak ktoś powie, że FIFA jest nierealistyczna to pokażcie mu ten filmik. :D
7
Prawda jest taka, że powinniśmy się wypisać z profesjonalnej piłeczki, zgarnąć ze sobą United i założyć własną ligę p.t. "Frajerzy, którzy przez beznadziejne zarządzanie upadli na głupi ryj"
0
@LM10GOAT No tak, chłop przyszedł do rozwalonej Barcelony (pomimo iż nie chciał, dopiero za drugim razem go namówili) robił co mógł żeby ponaprawiać i taki ananasek jak Ty już go nie będzie lubił i szanował bo nie idzie.
0
@Roobo Twoja teza bardziej pasuje do ligi krajowej, gdzie cały sezon trzeba ciułać punkty.
O lidze mistrzów często decyduje dyspozycja dnia
0
@Herato Co nie zmienia faktu, że zabieg który ewidentnie ma na celu nacięcie kilku klientów należy krytykować? Szczególnie, że te manchloje z cenówkami idą w coraz gorszą stronę? Czasami mam wrażenie, że na niektórych ludzi większe firmy mogą jawnie pluć a Ci jeszcze powiedzą, że to deszcz pada. :|
7
Oni są coraz bardziej bezczelni z tymi cenówkami xD
0
@Azi oczywiście, że to wina klubu. Totalnie przespali moment kiedy trzeba było ogarniać zastępstwo za Busiego i mamy obecnie to co mamy
0
@SnieguPlock Tutaj ktoś inny jest dzbanem, skoro zastanawia się nad prawdziwością tych słów.
3
@Azi Bo był zbędny, nam brakuje topowego defensywnego pomocnika a nie wypalonego Busiego, który już nie dojeżdżał na większych rywali
0
@Kgorecki2500 Myślę, że to naturalne że kolejne pokolenia imigrantów którzy u nas zostaną będą czuli jakieś większe przywiązanie do Polski bo się zwyczajnie tutaj wychowają. :p
Tak czy siak, prawda jest taka że potrzebujemy imigrantów (ale normalnych, którzy chcą tutaj żyć i pracować) bo powoli wymieramy
1
@Kgorecki2500 Czyli elegancko, ludzkość w 2024 po ogromnych rozwojach nie tylko technologicznych ale też mentalnych - można porównać do szympansów. :D
1
@Kgorecki2500 Pieron wie, może doszli do takiego etapu cywilizacyjnego że zjednoczyli swoje planety i jedyna walka trwa o inne planety. (Mass Effect vibe :P)
4
Perspektywa wielkiego kosmosu jest coraz bardziej przerażająca.
Aczkolwiek jeszcze bardziej przerażające jest to, że my obok sobie latamy na takim małym wypierdku i wciąż wojujemy między sobą o pieniądze, wpływy czy nowe tereny i surowce - z takiej szerszej perspektywy to jesteśmy strasznie głupim gatunkiem. xD
0
@koksik2700 ewentualnie masełko :D
5
Nie ma to jak wyśmiewać gówniaka (i to jeszcze swojego) za błędy starego. :P
5
@tomek8756 po takie patusy to od razu śmieciarka powinna podjeżdżać, szkoda tlenu na planecie
1
@Lionel_Messi10 Potężna kompromitacja ambasady xd
0
@bartekvisca O optymalizację to trzeba się martwić przy każdej większej gierce, która wychodzi na pecety. :p Sony do tej chwili zaliczylo wpadkę tylko przy Tlou i oby tak zostało
6
https://x.com/PC_Focus_/status/1749720661746966941
Świetne informacje dla pecetów. :D
4
@escarabajo Załóżmy, że kupuje bilet jednorazowy na apce (który ma ważność na 60 minut - przynajmniej u mnie to tak działa) ale autobus z przyczyn niezależnych ode mnie jedzie ponad godzinę więc bilet traci ważność, kierując się logiką w takiej sytuacji wypadałoby zapłacić za 2 bilety bo mandacik grozi. :|
Jeżeli faktycznie to tak działa to chamstwo w uj xD
@Bykunn Jeżeli ktoś faktycznie źle oszacuje długość trasy w stosunku do trwania biletu to tak, pasażer zwalił sprawę. Ja mówię o sytuacji niezależnych od pasażera jak korki
5
To te bilety czasowe tak chamsko działają? xD Mi raz w autobusie skończył się czasowy bilet jakieś 5 przystanków przed moim bo trasę która autobus normalnie robi w 20-30 minut zrobił w ponad godzinę przez korki. XD
2
https://zapodaj.net/images/083b662ccab30.jpg
Mario prawdziwy wojownik
9
@NeroTFP1 znieczulica to rak który zżera to społeczeństwo
1
@RobiS Ja zbytnio w temat się nie zagłębiałem jeszcze ale z tego co się zorientowałem jakaś grupka patusów zrobiła sobie z galerii w Poznaniu swoje prywatne zoo i przez X czasu nikt sobie z nimi nie mógł poradzić. xD
2
@PatrykBarca Jak problem przerasta ochronę to wzywa się policje (zatrudnia się lepszych ochroniarzy - ale to strefa marzeń xD) i Ci mają załatwić sprawę, a nie że banda naćpanych wypierdków, które ledwo co się oderwały od cyca matki terroryzują galerie przez uj wie ile czasu xD
4
Jedno zasadnicze pytanie, jakim cudem oni sobie nie mogą poradzić z kilkoma małoletnimi patusami?
Nie no maja patenty, usunęli kanapy żeby typy przesiadywały gdzieś indziej. XD
9
Zaraz będzie więcej ambasad niż użytkowników
4
Piranie z problemami.
1
@Aragorn33 Przynajmniej teraz może mieć jakieś logiczne argumenty, bo czasami to takie kwiatki sadzil, że masakra. :p
Dobra, spojrzałem do gorących dyskusji - nie było tematu xD.
1
@Encore zagraja razem w gre