1

@Encore zagraja razem w gre

1



A po godzinie wlatuje Grill u Gawrona i uczniowie wyciągają flaszki pochowane pod stołami xD

1

@norbi77 Pomijając aspekt "historyczny" o którym mówisz to Mou obecnie jest zwykłym przeciętniakiem, nie bez powodu pozbyli się go z Romy

0

@VegetaPolska Pomijając fakt, że Mou to obecnie trenerski placek i prawdopodobnie nic nam nie da to myślisz, że chłop u schyłku kariery przejmuję się opinią byłych kibiców kiedy może jeszcze poprowadzić klub z pierwszej ligi?

1

@RoberDzik Może ktoś ma podobny avatar, bo ja z konserwatywnymi poglądami mam tyle wspólnego co prostytutka z dziewictwem. :|

@ObiwanKenobi "eutanazja dla ludzi w chorobami psychicznymi to jest i nazywa się samobojstwo." :o

Samobójstwo często jest rezultatem chorób psychicznych ale żeby nazywać to eutanazja?
Ogólnie jeżeli chodzi o choroby psychiczne a eutanazje to się z tym częściowo nie zgadzam. Jednak osoba, która chciałaby odejść z tego świata powinna być w 100% świadoma swojej decyzji a często przy chorobach psychicznych tej świadomości brakuje.

3



Ja mam nadzieję, że do mojej starości mentalność i prawo odnośnie eutanazji w Polsce się zmieni i nie będę w razie w zdychał przez X miesięcy przykuty do szpitalnego łóżka.

3

https://x.com/BartlomiejBome1/status/1748679479331860781

Wzorowa miłość do bliźniego i uszanowanie ostatniej woli

0

@mordini123 Android. Odpaliłem ich stronę przez przeglądarkę i wyskoczył komunikat czy chce zainstalować apke xd

0

O, Filmweb w końcu ma apke na telefon

2

@draxidox za takich to tylko trzymać kciuki żeby się rozpieprzyli gdzieś na drzewie zabijając tylko siebie

1

@macio_944 Ekspansja Sony na pecety to jedna z lepszych rzeczy jaka mnie spotkała jako gracza

0

@Inko Czy Ty nieironicznie bronisz korpo, że wypuszczają na pecety niedorobione gierki za 300, 400 złotych?

3

De Jong kolejny raz wypowiada się o chęci wygrywania trofeów. xD Mówię wam, chłop w ten sposób zapowiada swoje odejście

0

Miśki, też wam ostatnio coś messenger świruje i znikają wam wiadomości? xD

2

@hayek Ewentualnie dzieciaki z spieprzonym dojazdem do szkoły znajdą godzinę dziennie na swoje pasję. :D Z własnego doświadczenia wiem, że jak jest kijowo plan lekcji ułożony + autubusy na wypizdowie kursujące co godzinę, dwie to zadania domowe potrafią być katorgą bo czasami człowieka cały dzień w domu nie ma.

A niech Cię jeszcze podkusi żeby z znajomymi wyjść na miasto, wtedy to powrót późnym wieczorem gwarantowany. xD

1

@Criss18Barca no elegancko dostosowali się do nowych przepisów

4

Ferran to jednak kozak, uciszanie na tle 3 ligowca

5



Matko boska, przecież takich ludzi to trzeba razem z Korwinem zapakować w ciężarówkę i wysłać gdzieś na Kamczatkę xD

2



Imo dobre zachowanie kolesia w okularach. Prawdopodobnie nie jest wyszkolony w sztukach walki/samoobrony więc bezpiecznie wycofał się cały czas osłaniając swoją kobietę i obserwując zachowanie napastnika. Zawsze mnie bawią rycerze co jak widza taką sytuacje mówią jakby to w typa nie wjechali - potem ty leżysz rozwalony bo napastnik miał w ręce kosę której nie zauważyłeś albo włóczysz się po sądach bo napastnik niefortunnie upadł i rozwalił sobie głupi ryj.

I już totalnie pomijam fakt, że takie gadki tych rycerzy to często zwykłe czcze gadanie bo zza klawiatury to każdy może być kozak - a to jak się zachowa w kryzysowej sytuacji, kiedy na szybko trzeba przeanalizować potencjalne ryzyko to zupełnie inna sprawa

5

@macio_944 Święto gnojenia pisowców trwa nieprzerwanie od października xD

23



Ten co promuje jakąś odpowiedzialność zbiorową niczym z totalitarnych systemów. XD

Lewica to zakała naszego rządu.

1

Właściwie to dlaczego chcą Bosaka wywalić? Czyjaś zachcianka czy faktycznie coś odwalił?

1



Ale Ubi lubi sobie kłody pod nogi rzucać. xD

1

@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że jest to skok na kasę po najniższej linii oporu ale jak widać opłaca im się zmieniać panierkę w odświeżanym kotlecie. :|

0

@Bykunn Wiadomo, że te oceny to marny wyznacznik ale zawsze można wyśmiać jak ktoś ocenia płatnego remastera który praktycznie nic nie zmienia na 9/10 czy 10/10. :D

1



Pierwsze GOTY w tym roku? :D
A tak poważnie to co oni tak wysoko oceniają? Bazowej gry nie ma sensu oceniać w przypadku remastera a same ulepszenia od ND na pewno nie zasługują na tak wysokie oceny bo gierka Graficznie niewiele się zmieniła + dostała jakiś tryb hordy.

0

@Cochise Cholera, u mnie dalej leży na kupce wstydu..

0

@macio_944 Osobiście cieszy mnie informacja o mniejszym rozmiarze mapy. Brakuje mi gier, gdzie mapa jest mniejsza ale odpowiednio zagospodarowana ciekawą zawartością. Szkoda, ze gry AAA poszły w prześciganie się kto zaoferuje więcej kilometrów kwadratowych a kreacje świata w stylu Gothica, gdzie mapa wręcz zachęcała do samodzielnego odkrywania poszły w zapomniane.

1



Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem XDD

2

@Rewolucja123 "cześć, też trenujesz na tej siłowni?"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?