marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore zagraja razem w gre
1
A po godzinie wlatuje Grill u Gawrona i uczniowie wyciągają flaszki pochowane pod stołami xD
1
@norbi77 Pomijając aspekt "historyczny" o którym mówisz to Mou obecnie jest zwykłym przeciętniakiem, nie bez powodu pozbyli się go z Romy
0
@VegetaPolska Pomijając fakt, że Mou to obecnie trenerski placek i prawdopodobnie nic nam nie da to myślisz, że chłop u schyłku kariery przejmuję się opinią byłych kibiców kiedy może jeszcze poprowadzić klub z pierwszej ligi?
1
@RoberDzik Może ktoś ma podobny avatar, bo ja z konserwatywnymi poglądami mam tyle wspólnego co prostytutka z dziewictwem. :|
@ObiwanKenobi "eutanazja dla ludzi w chorobami psychicznymi to jest i nazywa się samobojstwo." :o
Samobójstwo często jest rezultatem chorób psychicznych ale żeby nazywać to eutanazja?
Ogólnie jeżeli chodzi o choroby psychiczne a eutanazje to się z tym częściowo nie zgadzam. Jednak osoba, która chciałaby odejść z tego świata powinna być w 100% świadoma swojej decyzji a często przy chorobach psychicznych tej świadomości brakuje.
3
Ja mam nadzieję, że do mojej starości mentalność i prawo odnośnie eutanazji w Polsce się zmieni i nie będę w razie w zdychał przez X miesięcy przykuty do szpitalnego łóżka.
3
https://x.com/BartlomiejBome1/status/1748679479331860781
Wzorowa miłość do bliźniego i uszanowanie ostatniej woli
0
@mordini123 Android. Odpaliłem ich stronę przez przeglądarkę i wyskoczył komunikat czy chce zainstalować apke xd
0
O, Filmweb w końcu ma apke na telefon
2
@draxidox za takich to tylko trzymać kciuki żeby się rozpieprzyli gdzieś na drzewie zabijając tylko siebie
1
@macio_944 Ekspansja Sony na pecety to jedna z lepszych rzeczy jaka mnie spotkała jako gracza
0
@Inko Czy Ty nieironicznie bronisz korpo, że wypuszczają na pecety niedorobione gierki za 300, 400 złotych?
3
De Jong kolejny raz wypowiada się o chęci wygrywania trofeów. xD Mówię wam, chłop w ten sposób zapowiada swoje odejście
0
Miśki, też wam ostatnio coś messenger świruje i znikają wam wiadomości? xD
2
@hayek Ewentualnie dzieciaki z spieprzonym dojazdem do szkoły znajdą godzinę dziennie na swoje pasję. :D Z własnego doświadczenia wiem, że jak jest kijowo plan lekcji ułożony + autubusy na wypizdowie kursujące co godzinę, dwie to zadania domowe potrafią być katorgą bo czasami człowieka cały dzień w domu nie ma.
A niech Cię jeszcze podkusi żeby z znajomymi wyjść na miasto, wtedy to powrót późnym wieczorem gwarantowany. xD
1
@Criss18Barca no elegancko dostosowali się do nowych przepisów
4
Ferran to jednak kozak, uciszanie na tle 3 ligowca
5
Matko boska, przecież takich ludzi to trzeba razem z Korwinem zapakować w ciężarówkę i wysłać gdzieś na Kamczatkę xD
2
Imo dobre zachowanie kolesia w okularach. Prawdopodobnie nie jest wyszkolony w sztukach walki/samoobrony więc bezpiecznie wycofał się cały czas osłaniając swoją kobietę i obserwując zachowanie napastnika. Zawsze mnie bawią rycerze co jak widza taką sytuacje mówią jakby to w typa nie wjechali - potem ty leżysz rozwalony bo napastnik miał w ręce kosę której nie zauważyłeś albo włóczysz się po sądach bo napastnik niefortunnie upadł i rozwalił sobie głupi ryj.
I już totalnie pomijam fakt, że takie gadki tych rycerzy to często zwykłe czcze gadanie bo zza klawiatury to każdy może być kozak - a to jak się zachowa w kryzysowej sytuacji, kiedy na szybko trzeba przeanalizować potencjalne ryzyko to zupełnie inna sprawa
5
@macio_944 Święto gnojenia pisowców trwa nieprzerwanie od października xD
23
Ten co promuje jakąś odpowiedzialność zbiorową niczym z totalitarnych systemów. XD
Lewica to zakała naszego rządu.
1
Właściwie to dlaczego chcą Bosaka wywalić? Czyjaś zachcianka czy faktycznie coś odwalił?
1
Ale Ubi lubi sobie kłody pod nogi rzucać. xD
1
@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że jest to skok na kasę po najniższej linii oporu ale jak widać opłaca im się zmieniać panierkę w odświeżanym kotlecie. :|
0
@Bykunn Wiadomo, że te oceny to marny wyznacznik ale zawsze można wyśmiać jak ktoś ocenia płatnego remastera który praktycznie nic nie zmienia na 9/10 czy 10/10. :D
1
Pierwsze GOTY w tym roku? :D
A tak poważnie to co oni tak wysoko oceniają? Bazowej gry nie ma sensu oceniać w przypadku remastera a same ulepszenia od ND na pewno nie zasługują na tak wysokie oceny bo gierka Graficznie niewiele się zmieniła + dostała jakiś tryb hordy.
0
@Cochise Cholera, u mnie dalej leży na kupce wstydu..
0
@macio_944 Osobiście cieszy mnie informacja o mniejszym rozmiarze mapy. Brakuje mi gier, gdzie mapa jest mniejsza ale odpowiednio zagospodarowana ciekawą zawartością. Szkoda, ze gry AAA poszły w prześciganie się kto zaoferuje więcej kilometrów kwadratowych a kreacje świata w stylu Gothica, gdzie mapa wręcz zachęcała do samodzielnego odkrywania poszły w zapomniane.
1
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem XDD
2
@Rewolucja123 "cześć, też trenujesz na tej siłowni?"