marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nigdy nie zrozumiem płacenia za zdjęcia e-szona kiedy tyle tego za friko lata. Jak już ktoś jest na tyle zdesperowany, że przeznacza na takie coś pieniądze to lepiej pójść na realnego szona. :|
0
@barcadreed Codziennie dostaje smaczki. :D
@Saviola88 Właśnie widać, że miał jakąś relacje z człowiekiem (tak przynajmniej myślę) bo dosyć szybko dał się pogłaskać ale każdy gwałtowniejszy ruch powoduje, że kot ucieka
0
Jaka jest szansa na oswojenie dzikiego kota? Przychodzi mi taki gnojek na chatę, miauczy mi na podwórku - po jakiś 3 dniach oswajania się z obecnością człowieka daje się pogłaskać ale dalej strasznie płochliwy
0
@negreanu no co innego jak kobieta nie chce a co innego jak facet nie chce bo uraz psychiczny czy ma ważniejsze rzeczy do roboty (xd)
0
@A4ron niestety ale raczej się rozczarujesz xd
1
Obecność chłopa na porodzie może spowodować uraz psychiczny. Prawdziwe piekło mężczyzn. xD
5
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1746117569952522574
Ogólnie całe środowisko pisiorów pokazały jak nie powinno się przegrywać. Zero godności i klasy.
1
@Janas11224 a co jej po jpg z google grafika ;v
11
@Rl9k1nG Dożyliśmy czasów kiedy gratulujemy ludziom za to, że robią z siebie debila?
3
@ViscaelBarca2007 Więcej nie znaczy lepiej, myślę że zawodnicy na tym poziomie mają odpowiednio zbalansowaną dietę.
Chociaż to Barca, nigdy nie wiadomo.
1
@Amidamaru jak ja słyszę o kolejnych talentach z Bundesligi to automatycznie zapala mi się czerwona lampka w głowie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Safrani w duzej czesci polskich domow takie swieto jest co weekend jak nie codziennie :|
1
To niezły Regis. :|
1
@macio_944 Szkoda, że Ubi nie potrafi przełożyć jakości z swoich mniejszych gier na tytuły AAA
12
@Peciak ale wy rozumiecie różnice między barierkami które stoją przez kilka lat a tymi które stawiają bo jest manifestacja?
Punktowanie rywala na iście gimnazjalnym poziomie. :p
3
@macio_944 a bo to pierwszy raz kiedy kuce puszczaja cos w siec bez zadnych weryfikacji i ewentualnych sprostowan, idzie sie przyzwyczaic xD
3
@macio_944 Polska prawica ogólnie już jest "na żarty" bo poważnie to się jej nie da traktować. xD
4
"prawica" tak zawzięcie walczy o każdy płód i zlepek komórek, żeby potem mieć kogo wyśmiewać w internecie?
0
@koksik2700 Nie przyjmuje
1
Człowiek myślał, że po wyborach polityczne tematy na la bambie zaczną powoli wymierać a tu się okazało, że wybory to był tylko przedsmak tego co się dzieje. ;p
0
@kamilop no wiesz, emeryci nie pracuja. :|
0
@Encore to u nas jeszcze istnieje coś takiego jak diss? Myślałem, że teraz wszystkie konflikty sprowadzamy do strzałów na instagramie i facebooku, a jeżeli już coś rzucamy w wersach to broń boże bez ksywek
0
Cholernie ciężka rola przed nią, ciekawe czy dowiezie.
16
@DonMatteo901 Szkoda, że nie wymienił świrów biegających po sejmie z gaśnicom
8
@MESSIah16 Jeżeli gabaryty tylko pozwalają to i tak biorę paczkomat. ;p
1
@Rust_Cohle no niestety taka cena sławy
3
@tbas Nikt mi nic nie dał za darmo, wszystko musiałem sam odziedziczyć
2
Czy taka informacja zasługuje na artykuł? Nie wiem ale się domyślam.
6
Uważajcie w tych metrach. Jeszcze jakiś 50 letni przychlast będzie wam zdjęcia z przyczajki robił. :|