3



Nigdy nie zrozumiem płacenia za zdjęcia e-szona kiedy tyle tego za friko lata. Jak już ktoś jest na tyle zdesperowany, że przeznacza na takie coś pieniądze to lepiej pójść na realnego szona. :|

0

@barcadreed Codziennie dostaje smaczki. :D

@Saviola88 Właśnie widać, że miał jakąś relacje z człowiekiem (tak przynajmniej myślę) bo dosyć szybko dał się pogłaskać ale każdy gwałtowniejszy ruch powoduje, że kot ucieka

0

Jaka jest szansa na oswojenie dzikiego kota? Przychodzi mi taki gnojek na chatę, miauczy mi na podwórku - po jakiś 3 dniach oswajania się z obecnością człowieka daje się pogłaskać ale dalej strasznie płochliwy

0

@negreanu no co innego jak kobieta nie chce a co innego jak facet nie chce bo uraz psychiczny czy ma ważniejsze rzeczy do roboty (xd)

0

@A4ron niestety ale raczej się rozczarujesz xd

1



Obecność chłopa na porodzie może spowodować uraz psychiczny. Prawdziwe piekło mężczyzn. xD

5

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1746117569952522574

Ogólnie całe środowisko pisiorów pokazały jak nie powinno się przegrywać. Zero godności i klasy.

1

@Janas11224 a co jej po jpg z google grafika ;v

11

@Rl9k1nG Dożyliśmy czasów kiedy gratulujemy ludziom za to, że robią z siebie debila?

3

@ViscaelBarca2007 Więcej nie znaczy lepiej, myślę że zawodnicy na tym poziomie mają odpowiednio zbalansowaną dietę.

Chociaż to Barca, nigdy nie wiadomo.

1

@Amidamaru jak ja słyszę o kolejnych talentach z Bundesligi to automatycznie zapala mi się czerwona lampka w głowie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Safrani w duzej czesci polskich domow takie swieto jest co weekend jak nie codziennie :|

1



To niezły Regis. :|

1

@macio_944 Szkoda, że Ubi nie potrafi przełożyć jakości z swoich mniejszych gier na tytuły AAA

12

@Peciak ale wy rozumiecie różnice między barierkami które stoją przez kilka lat a tymi które stawiają bo jest manifestacja?
Punktowanie rywala na iście gimnazjalnym poziomie. :p

3

@macio_944 a bo to pierwszy raz kiedy kuce puszczaja cos w siec bez zadnych weryfikacji i ewentualnych sprostowan, idzie sie przyzwyczaic xD

3

@macio_944 Polska prawica ogólnie już jest "na żarty" bo poważnie to się jej nie da traktować. xD

4



"prawica" tak zawzięcie walczy o każdy płód i zlepek komórek, żeby potem mieć kogo wyśmiewać w internecie?

0

@koksik2700 Nie przyjmuje

1

Człowiek myślał, że po wyborach polityczne tematy na la bambie zaczną powoli wymierać a tu się okazało, że wybory to był tylko przedsmak tego co się dzieje. ;p

0

@kamilop no wiesz, emeryci nie pracuja. :|

0

@Encore to u nas jeszcze istnieje coś takiego jak diss? Myślałem, że teraz wszystkie konflikty sprowadzamy do strzałów na instagramie i facebooku, a jeżeli już coś rzucamy w wersach to broń boże bez ksywek

0



Cholernie ciężka rola przed nią, ciekawe czy dowiezie.

16

@DonMatteo901 Szkoda, że nie wymienił świrów biegających po sejmie z gaśnicom

8

@MESSIah16 Jeżeli gabaryty tylko pozwalają to i tak biorę paczkomat. ;p

1

@Rust_Cohle no niestety taka cena sławy

3

@tbas Nikt mi nic nie dał za darmo, wszystko musiałem sam odziedziczyć

2

Czy taka informacja zasługuje na artykuł? Nie wiem ale się domyślam.

6



Uważajcie w tych metrach. Jeszcze jakiś 50 letni przychlast będzie wam zdjęcia z przyczajki robił. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?