1

@LS A takich też kilku znajdziesz. :D

Dla mnie każda partia ma normalnych zwolenników i beton, zamknięty na jakąkolwiek krytykę swojego gniazda, nie dotyczy to tylko obecnej władzy

3

@LS Nie wiem, osobiście głosowałem na Trzecia Droge i krytykuje chociażby pomysł z przyznaniem 3 miliardów na tvp.

2

@John_Doe Prawda, chociaż bolesna to nie obraza.

0

@Criss18Barca a Ty na kogo głosowałeś?

2



Duda czasami jednak do czegoś się przyda. xD
Aczkolwiek śmiesznie to brzmi patrząc na rządy pisu

Btw, Duda albo jego doradca który to pisał ewidentnie nie wie na czym polega tzw. "nitka" :|

1

@ranger3120 Widzę mamy podobne osiągnięcia.
Oby przyszły rok był dla nas równie owocny :D

2

@TR3YWAY abstynencja cały rok, nie ma wyjątków. :v

3



Kobiety w FIFIE fuj, bo nierealistyczne ale takie fikołki to już gitara? xD

Dajta mnie jakąś porządną gre piłkarską :c

0

@AmigoBlancos Imo jedyny plus świąt to taki, że wpadnie trochę wolnego od tyrki. :|

6

@mekston Żadne osiągniecie, gdyby Luuk De Jong tam grał to też znalazłby się w tej jedenastce.

30



Inpost to jedna z lepszych rzeczy jaka spotkała Polskę, niesamowicie odskoczyli innym (tak, Poczta Polska - patrzę na was)

1

@DonCarletto Może jakieś Borderlandsy?

0



Największe colabo jeżeli chodzi o polskiego grajka?

1

@Krzysztof1987 Dalej przymykajmy oko na cyber przestępstwa, szczególnie teraz w dobie kiedy coraz więcej spraw przenosimy do sieci. :|

0

@Cotutajsiedzieje no to poczekajcie rok a nie wysnuwajcie tezy, że to to samo teraz xD

0

@BorzyKrzys już by mój ukochany januszex dal tyle wolnego, w środę na nockę trza przyjść:(

13

@Deviler pisory zaczynają wyglądać jak zdesperowane 14 latki, które dostały pierwszego kosza od dziewczyny xD

2



Skubany ma tupet. xDD

3

@nelson25 Z tego co wiem to teraz wiadomości były po prostu normalne więc logiczne, że zyskuje skoro jeszcze niedawno dorabiali PO z Tuskiem na czele rogi.


0

@pt9 No, szok ze ludzie z ciekawości zerkaja i komentuja czy cos sie zmienilo w tvp xD

6

@Rl9k1nG Bo to tylko transfermarkt, wiedze o transferach brali stamtąd takie elity jak Bartomeu

1

@GeneralXavi Właśnie mi się podoba porównanie trucizny do trucizny, jedyne co je odróżnia to wymieniona przez Ciebie kwestia kulturowa no i legalność. :D

Jak dla mnie, skoro ktoś może legalnie struć się jednym gównem, to dlaczego zabraniać innym ludziom truć się innym narkotykiem, który bardziej preferują? W takiej sytuacji imo blokujemy dostęp do obu szkodliwych substancji albo dajemy dostęp do obydwóch. Wiadomo, że "przyzwolenie" społeczne na alkohol jest dużo większe niż na trawkę ale w ostatecznym rozrachunku nie ma to znaczenia, bo "narodowy kult chlania" w żaden sposób nie zatuszuje prawdziwej natury alkoholu

0

@GeneralXavi "A spłycanie tematu do: "alkohol jest legalny, to marihuana tym bardziej powinna być" moim zdaniem jest kiepskie."

dlaczego? przecież to jak najbardziej trafny argument. Możesz się leganie spruć do nieprzytomności, a za kilka gramów marihuany policja ma zgarniać? xD Dla mnie to brzmi mocno irracjonalnie

1

@macio_944 Wiadomo, nie ma co osądzać zbytnio przed jakimś oficjalnym info, że to przepchnęli ale dalej warto patrzeć na dłonie bo sama inicjatywa mocno idiotyczna z perspektywy kogoś kto jeszcze niedawno mocno krytykował 2 miliardy dla TVP

3

Cholera, ja myślałem że już pozbyliśmy się wszystkich fanów sukcesu a tu proszę, jeszcze jeden rodzynek się ostał. :D

2

Nie wdrażałem się zbytnio w temat tych 3 miliardów ale mam nadzieję, że im to nie wypali.
Imo potężna szrama na wizerunku, że w ogóle PO o tym myśli, a co dopiero jak to zrealizuje

0

@Faro Takie samo jak o Polakach, normalni ludzie. :|

2

@karci0 "zaczadzony człowiek z internetu" XD

7



Kaczyński już się odpala powoli xD

0

@Barcasub Kucyk jaki agresywny. xD

to wy po 8 latach rządów pisu stawiacie ich w jednym szeregu z po, które nigdy nie było aż tak bezczelne, chamskie i aroganckie jak PIS i nie zrobili za swoich rządów z publicznej telewizji taniej kurtyzany na własne usługi.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?