2

@Jakchcesz wstyd w ogóle się przyznawać do takiej dyskusji

0



Kuce jak wybielaja swojego idola xDD

2

@don'T.R.I.P.e Prawdopodobnie aczkolwiek pewności człowiek mieć nie może, świat jest pełen idiotów.

5



Weganie, którzy przekładają swoje ideologie na pupile ewidentnie nie powinni ich posiadać. :|

1

@Mario96w system jazdy w GTA 4 to chyba jeden z bardziej kontrowersyjnych tematów, który podzielił fanów serii. Jedni go pokochali, drudzy znienawidzili xD Też preferuje bardziej arcadowy system jazdy w tego typu grach

1

@Mario96w bezguscie totalne

Chociaż San Andreas również sztos

3

https://zapodaj.net/images/ffe4ff48c47d0.jpg

Przyszedł czas żeby odświeżyć sobie najlepsze GTA, dzień dobry Liberty City! :D

2

@AdrianJaniak Jak Dembele dostawał piłkę na skrzydle to się częściej człowiek dziwił, że można ją w tak głupi sposób stracić niż podziwiać ładną akcje skrzydłowego. Człowiek chaos.

Aczkolwiek raz na X akcji coś ładnego skleił.

1

@LionelM95 Podziwiam za cierpliwość, platynowanie gierek to kosmiczna bajka dla mnie. :D

1

Naprawdę mamy beznadziejne skrzydła skoro pojawiło się jakakolwiek forma tęsknoty za Dembele. :D
Nam brakuje skrzydłowego na chociażby przyzwoitym poziomie - Dembele na nim nie jest.

37

@MesQueUnClub96 @VegetaPolska gdzie jest bohater, gdy spoleczenstwo go potrzebuje

0

@kuz też gram w full hd ale jednak 4k czy już nawet te 2k to zupełnie inna liga

0

@Klejnot_Nilu Mi się rozchodzi o sam filtr z którego wersja pecetowa została wykastrowana a nie o to jak gra chodzi na telefonie. :|

2

@MesQueUnClub96 Już pomijając, że ty jedynie gdzie mogłeś widzieć grę Xaviego i Iniesty to jakieś składanki na jutubie to poważnie umniejszasz statusowi jednemu bo uważasz drugiego za lepszego piłkarza? Xavi-Busi i Iniesta to było idealne, uzupełniające się trio i każdy z nich wbił się na ścisły top jako indywidualny piłkarz.

0



Ten uczuć kiedy mobilny port oferuje lepszy klimacik niż wersja na peceta. :|

0

@MesQueUnClub96 Grają raz gorzej, raz lepiej jak to młode talenty które nie potrafią ustabilizować formy

1

@enjoyer chciałbym żeby Barca się skończyła tak jak City :|

0

@ArcziArtt chciałbym zobaczyć ten telewizor w starciu z padem, który leci ok. 100km/h

4

Macie problem z wyłączającym się polem do pisania? xD Już mnie to lekko irytować zaczyna, kiedy podczas pisania komentarza muszę X razy klikać w pole wiadomości bo mi się pisanie odhaczy. xD

0

@tomek8756 Kibole to największe zakały tego pięknego sportu

2



Pierwszy cios wymierzony w kościół jak widać zbulwersował xD

1



Jak ktoś czeka na BG3 w GP to się nie doczeka, Lariany znają wartość swojego dzieła.

0

@Encore Tak to jest jak się zaczyna gonić za pewnymi kanonami piękna w imię pitosu i sławy

5

@VegetaPolska kto poważny gra w gierki na telefonie, wtf

3

0


Oskarek jak zawsze króciutko z tematem

0

@Hellrider Piękna zmiana

0

@TR3YWAY Nie uwierzyli w światową pandemię, nabrali się na kuca "przebranego" na żyda. xD

1

@krol211 Mam nadzieje, że mnie nie odklei w ten sposób na starość. :|

0

@Kengo Mocno się zdziwię jeżeli tak nie będzie. Rockstar zawsze dowozi minimum świetną grę i nie ma powodów żeby sądzić, że przy GTA6 zmniejszą poziom zamiast wywindować go jeszcze wyżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?