marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz wstyd w ogóle się przyznawać do takiej dyskusji
0
Kuce jak wybielaja swojego idola xDD
2
@don'T.R.I.P.e Prawdopodobnie aczkolwiek pewności człowiek mieć nie może, świat jest pełen idiotów.
5
Weganie, którzy przekładają swoje ideologie na pupile ewidentnie nie powinni ich posiadać. :|
1
@Mario96w system jazdy w GTA 4 to chyba jeden z bardziej kontrowersyjnych tematów, który podzielił fanów serii. Jedni go pokochali, drudzy znienawidzili xD Też preferuje bardziej arcadowy system jazdy w tego typu grach
1
@Mario96w bezguscie totalne
Chociaż San Andreas również sztos
3
https://zapodaj.net/images/ffe4ff48c47d0.jpg
Przyszedł czas żeby odświeżyć sobie najlepsze GTA, dzień dobry Liberty City! :D
2
@AdrianJaniak Jak Dembele dostawał piłkę na skrzydle to się częściej człowiek dziwił, że można ją w tak głupi sposób stracić niż podziwiać ładną akcje skrzydłowego. Człowiek chaos.
Aczkolwiek raz na X akcji coś ładnego skleił.
1
@LionelM95 Podziwiam za cierpliwość, platynowanie gierek to kosmiczna bajka dla mnie. :D
1
Naprawdę mamy beznadziejne skrzydła skoro pojawiło się jakakolwiek forma tęsknoty za Dembele. :D
Nam brakuje skrzydłowego na chociażby przyzwoitym poziomie - Dembele na nim nie jest.
37
@MesQueUnClub96 @VegetaPolska gdzie jest bohater, gdy spoleczenstwo go potrzebuje
0
@kuz też gram w full hd ale jednak 4k czy już nawet te 2k to zupełnie inna liga
0
@Klejnot_Nilu Mi się rozchodzi o sam filtr z którego wersja pecetowa została wykastrowana a nie o to jak gra chodzi na telefonie. :|
2
@MesQueUnClub96 Już pomijając, że ty jedynie gdzie mogłeś widzieć grę Xaviego i Iniesty to jakieś składanki na jutubie to poważnie umniejszasz statusowi jednemu bo uważasz drugiego za lepszego piłkarza? Xavi-Busi i Iniesta to było idealne, uzupełniające się trio i każdy z nich wbił się na ścisły top jako indywidualny piłkarz.
0
Ten uczuć kiedy mobilny port oferuje lepszy klimacik niż wersja na peceta. :|
0
@MesQueUnClub96 Grają raz gorzej, raz lepiej jak to młode talenty które nie potrafią ustabilizować formy
1
@enjoyer chciałbym żeby Barca się skończyła tak jak City :|
0
@ArcziArtt chciałbym zobaczyć ten telewizor w starciu z padem, który leci ok. 100km/h
4
Macie problem z wyłączającym się polem do pisania? xD Już mnie to lekko irytować zaczyna, kiedy podczas pisania komentarza muszę X razy klikać w pole wiadomości bo mi się pisanie odhaczy. xD
0
@tomek8756 Kibole to największe zakały tego pięknego sportu
2
Pierwszy cios wymierzony w kościół jak widać zbulwersował xD
1
Jak ktoś czeka na BG3 w GP to się nie doczeka, Lariany znają wartość swojego dzieła.
0
@Encore Tak to jest jak się zaczyna gonić za pewnymi kanonami piękna w imię pitosu i sławy
5
@VegetaPolska kto poważny gra w gierki na telefonie, wtf
3
@culeson wniosek z tej dyskusji może być tylko jeden
https://i.pinimg.com/564x/68/b4/21/68b421dbae0bf0bbd16feb63f777ef11.jpg
0
Oskarek jak zawsze króciutko z tematem
0
@Hellrider Piękna zmiana
0
@TR3YWAY Nie uwierzyli w światową pandemię, nabrali się na kuca "przebranego" na żyda. xD
1
@krol211 Mam nadzieje, że mnie nie odklei w ten sposób na starość. :|
0
@Kengo Mocno się zdziwię jeżeli tak nie będzie. Rockstar zawsze dowozi minimum świetną grę i nie ma powodów żeby sądzić, że przy GTA6 zmniejszą poziom zamiast wywindować go jeszcze wyżej