marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcasub Wiadomo, Konfederacja jedyna nadzieja dla Polski.
4
ten co sobie morde konstytucja wyciera. XD
Płacz i desperacja pisiorów to najlepszy prezent na święta xD
0
@Stoiczkow Było kilka większych kont sympatyzujących z konfederacja na Twitterze które mocno hejtowały zbiórkę na dziewczynę (chociażby Papjeż Polak)
nie chce mi się konkretnych wpisów podawać bo trzeba sporo łopatować na twitterze
38
Nie zobaczę nic bardziej obrzydliwego w polskiej polityce, niż pisowcy w TVP skandujący o wolnych mediach.
Jakim cudem dopuściliśmy jako społeczeństwo do takiej sytuacji w demokratycznym kraju to ja nie mam pojęcia.
4
@Kgorecki2500 nie dość, że ma grupę fanatyków którzy bronią robionego przez niego bydła to jeszcze spore pieniądze wpłacą, żyć nie umierać. xD
10
Która to już zrzutka na niego? 2,3? XD
1
@macio_944 Wiadomo, że na trailerze GTA6 już wygląda świetnie (a przy Rockstarze jeszcze warto uwzględnić, że finalny produkt wygląda lepiej niż na pierwszych zapowiedziach) ale śleptoków którzy widza w tym zmodowane GTA5 nie brakuje. xD
4
Dla wszystkich (ślepych) którzy twierdzą, że GTA6 z trailera wygląda jak GTA5 na modach polecam ten wątek, czekajcie cierpliwie do premiery.
2
Papież pierwszy raz od nie wiem kiedy napisał coś z rozumem, kibicuje żeby tak skrajne jednostki jak najdłużej siedziały w konfederacji.
4
Pamiętajcie, że to Barcelona - jak wszystko mówi, że wróci tego 4 stycznia do treningów to ja nastawilbym się na powrót gdzieś tak w lutym albo w marcu.
4
https://x.com/leniwalewaczka/status/1736783540400934924
Przekichane z tym nowym pokoleniem które wlazło na rynek pracy, jak można się szanować w takich kwestiach. :|
53
30 letni Kane w szczycie formy porównany do 35 letniego Lewusa, który już myślami siedzi na emeryturze
I tak to się kręci w głowie Alexa
12
@AlexDark00 Ciężkie życie to Ty musisz mieć, skoro psychę zrujnował Ci gość który nawet nie wie, że istniejesz xD
2
@Bernard777 To naszym skrzydłowym zostało już tylko zakończenie kariery
2
@Jakchcesz wstyd w ogóle się przyznawać do takiej dyskusji
0
Kuce jak wybielaja swojego idola xDD
2
@don'T.R.I.P.e Prawdopodobnie aczkolwiek pewności człowiek mieć nie może, świat jest pełen idiotów.
5
Weganie, którzy przekładają swoje ideologie na pupile ewidentnie nie powinni ich posiadać. :|
1
@Mario96w system jazdy w GTA 4 to chyba jeden z bardziej kontrowersyjnych tematów, który podzielił fanów serii. Jedni go pokochali, drudzy znienawidzili xD Też preferuje bardziej arcadowy system jazdy w tego typu grach
1
@Mario96w bezguscie totalne
Chociaż San Andreas również sztos
3
https://zapodaj.net/images/ffe4ff48c47d0.jpg
Przyszedł czas żeby odświeżyć sobie najlepsze GTA, dzień dobry Liberty City! :D
2
@AdrianJaniak Jak Dembele dostawał piłkę na skrzydle to się częściej człowiek dziwił, że można ją w tak głupi sposób stracić niż podziwiać ładną akcje skrzydłowego. Człowiek chaos.
Aczkolwiek raz na X akcji coś ładnego skleił.
1
@LionelM95 Podziwiam za cierpliwość, platynowanie gierek to kosmiczna bajka dla mnie. :D
1
Naprawdę mamy beznadziejne skrzydła skoro pojawiło się jakakolwiek forma tęsknoty za Dembele. :D
Nam brakuje skrzydłowego na chociażby przyzwoitym poziomie - Dembele na nim nie jest.
37
@MesQueUnClub96 @VegetaPolska gdzie jest bohater, gdy spoleczenstwo go potrzebuje
0
@kuz też gram w full hd ale jednak 4k czy już nawet te 2k to zupełnie inna liga
0
@Klejnot_Nilu Mi się rozchodzi o sam filtr z którego wersja pecetowa została wykastrowana a nie o to jak gra chodzi na telefonie. :|
2
@MesQueUnClub96 Już pomijając, że ty jedynie gdzie mogłeś widzieć grę Xaviego i Iniesty to jakieś składanki na jutubie to poważnie umniejszasz statusowi jednemu bo uważasz drugiego za lepszego piłkarza? Xavi-Busi i Iniesta to było idealne, uzupełniające się trio i każdy z nich wbił się na ścisły top jako indywidualny piłkarz.
0
Ten uczuć kiedy mobilny port oferuje lepszy klimacik niż wersja na peceta. :|
0
@MesQueUnClub96 Grają raz gorzej, raz lepiej jak to młode talenty które nie potrafią ustabilizować formy