marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
I tak to się kręci xDD
3
@norbi77 Polecić tego przeciętniaka jakim jest Callisto Protocol a pominąć remake Dead Space to grzech. :D
0
@kuz https://x.com/FntasticHQ/status/1734422905042391160
Ponoć normalnie zwroty są ogarniane, nawet jak ktoś przekroczył te 2h na steam wyznaczające limit.
19
https://x.com/Krengiel69/status/1734256498362958196
Ciekawe ile jeszcze tam siedział próbując założyć te spodnie na łeb xD
5
@Barcasub To mało siedziesz w giereczkowie, swego czasu było głośno o tym scamie.
3
XD szybko poszło.
1
@Sulimo koty są w tej samej kategorii co psy, zobacz sobie po "najmniej dokarmione"
3
@cris27 Wiadomo, ze nastolatki czesto wyolbrzymiaja, sam nieraz w czasach szkolnych rzucalem zartami, ze psycha siada kiedy pala z majcy wleciala na dzienniczek.
Aczkolwiek nie mozna przez ten pryzmat bagatelizowac choroby.
@barcelonaLM A ja mysle, ze w "silniejszych czasach" depresja tak samo siekała społeczeństwo, po prostu była dużo mniejsza świadomość o tej chorobie.
6
typowy psychiatra na nfz xd
0
@FcPortoFan1999 Ta główka to tak z przymrużeniem oka xD
18
@parpe Lewy gra kaszane ale wy już też chyba zapominacie powoli jak Suarez sprawował się pod koniec epizodu w Barcelonie. xD
1
@TheNekro94 No właśnie ja mam wewnętrzne obawy, że już bardziej ponurego GTA możemy nie dostać (Pomijając fakt, że mogę nie dożyć 7 czy 8 części xD)
a wszystko przez tryb online, który musi być trochę fikuśny żeby dobrze się sprzedał
3
https://x.com/kyetweets/status/1733289551659946350
Wciąż mam nadzieję, że Rockstar kiedyś zrobi tak brudne, ponure i klimatyczne GTA jak legendarna 4
0
@AlexDark00 Żaden z tych klubów nie stoi jeżeli chodzi o markę obok Realu xD
0
Jakieś dobre słuchawki bezprzewodowe douszne/dokanałowe do ok. 300zł?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Działa wam radioport w Cyberpunku? U mnie totalna cisza. :D
@Jakchcesz @macio_944
0
@AlexDark00 Ty serio jesteś kibicem Barcy? :D Z naszej perspektywy liga powinna być jak najbardziej atrakcyjna dla widza
5
https://x.com/TheBrutalNature/status/1733376173298884855
Przesrana sprawa. :|
2
Ja w szoku. :o Żukowska mogłaby od niej lekcje wziąć
0
@AlexDark00 Tak jest, Barcelona potrzebuje żeby La Liga stała się jeszcze mniej atrakcyjna w porównaniu z innymi ligami
0
@Kibic1998 z tego co wiem stosunkowo niewiele krajów wprowadziło całkowity zakaz wykorzystwyania zwierząt w cyrkach
8
misiek giga chad, imo cyrki gdzie wykorzystuję się zwierzęta powinny być z miejsca zlikwidowane
0
@Muszynianka kurtka za taka cene to powinna byc na praktycznie cale zycie a nie tylko 5 sezonów xD
6
@draxidox hur dur, chca dzielic społeczeństwo na zaszczepione i niezaszczepione
tymczasem społeczeństwo:
o wy zaszczepione barany
1
@Kengo Disco Elysium, Baldursy 3, Cyberpunk i Red Dead 2
7
I moje ulubione po the game awards, soczysty ból dupy jakieś społeczności. :D
2
The Day Before widzę, że wleciało z przytupem na Steam, oszałamiające 15% pozytywnych recenzji xDD
3
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/393145351_734059145263344_8607843725861696083_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=k-0gKk2yP28AX_mOQu_&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=03_AdSyDWr4IIt5cgJyobAbRHTfGHhbhOyfjp36etKoGCo1-Q&oe=659A8827
Tak wjeżdża szef po statuetkę GOTY
1
@Jakchcesz Ja za to mam odwrotnie, Baldursy totalnie mnie kupiły.
Od premiery spędziłem z swoja Tavka już ponad 170h. xD