- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
3
https://x.com/kyetweets/status/1733289551659946350
Wciąż mam nadzieję, że Rockstar kiedyś zrobi tak brudne, ponure i klimatyczne GTA jak legendarna 4
6
@marcin62 Nie żeby co, ale od 4 wyszło tylko jedno GTA i zapowiedziane jest drugie. GTA 3 też było ponure. Wszystko ma swoją kolej, nie można robić serii takich gier wszystkich w jednym klimacie.
1
@marcin62 Trzeba czekać po prostu na część osadzoną w Liberty City i tyle. Na razie, tak jak @TheNekro94 zauważył, wyszło tylko jedno GTA po GTA IV, a kolejne jest dopiero w produkcji.
Choć GTA IV było dla mnie przełomowe i bardzo podobała mi się ta część, to jednak klimat był az zbyt ponury.
1
@TheNekro94 No właśnie ja mam wewnętrzne obawy, że już bardziej ponurego GTA możemy nie dostać (Pomijając fakt, że mogę nie dożyć 7 czy 8 części xD)
a wszystko przez tryb online, który musi być trochę fikuśny żeby dobrze się sprzedał
0
@TheNekro94 Niby ta, ale GTA I i II też należały do tych bardziej ponurych odsłon. Widać, że Rockstar obrał inny kierunek tej serii.
4
@marcin62 Bo taki był klimat tego miasta gdzie sie 4 część działa , Los santos to takie hollywod wiec wiadomo ze klimat musiał być bardziej radosny , a aktualne Vice City czyli coś ala miami to już wogóle klimatem nie ponurości nie pasuje :D
2
@marcin62 Żyję w Polsce i taki ponury klimat mam za oknem od listopada do kwietnia, więc nie potrzebuję go także w grze wideo.
0
@KamQiX Nie sadze żebyśmy wrócili do Liberty City. Jakbym miał obstawiać, to kolejna część będzie w jakiejś nowej lokacji. W sensie GTA 7 oczywiście.