marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Całkiem niedawno pisałem wam o kocie, który mi się przybłąkał. Chciałem się tylko pochwalić, że zrobiliśmy pewne postępy. Dzisiaj nawet przyszedł się przywitać, pokazał bebzol a kiedy mu się coś nie spodobało to uderzył łapa ale.. miał schowane pazurki. :D Widać, że jeszcze się boi jakiś gwałtowniejszych ruchów ale jest coraz lepiej
5
@Arden Ogólnie tacy ludzie to dla mnie ewenement xD Tyle się mówi o wypadkach w górach, gdzie ludzie nie byli odpowiednio przygotowani a durnie dalej się pchają w adidaskach w ciężkie warunki.
3
@D10SLEO City, dej nam Pepa, mam chory klub. :|
1
@Death_voice Aborcja (przynajmniej na wczesnym etapie) to "zabicie" zlepka komórek, które koło człowieka nawet nie stało. Idąc tym tokiem rozumowania może pójdźmy dalej i zakażmy masturbacji bo z spermy, która ktoś wytarł w ręcznik też w przyszłości mógłby być dzieciak? ;p
@Kgorecki2500 W kwestii aborcji na życzenie jestem lekko rozdarty, rozumiem że niektórzy mogliby faktycznie wykorzystywać aborcje jako awaryjną antykoncepcje ale też rozumiem kobietę, która zaszła w niechcianą ciąże i nie wyobraża sobie przechodzić przez cały okres ciąży + poród, który może sporo namieszać jej w życiu.
4
W kwestii aborcji to strasznie mnie bawią argumenty o zabezpieczaniu się czy ten, że jak ktoś uprawia seks to musi być gotowy na dziecko
jakby zabezpieczanie nigdy nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa i nie mamy średniowiecza (może mentalne) żeby sprowadzać seks do reprodukcji, on też może być przyjemny. ;p
0
@Commandement Dobrze, że większość wegan nie ma tak spranych mózgów w kwestii narzucania innym swojego zdania. ;p
6
@MesQueUnClub_87 Cała ta sprawa jest jakaś dziwna, koleżka rzucił w eter oskarżenia w stronę nieznanego użytkownika, nie popierając tego nawet jednym screenem. Skoro już wywlekl sprawę na forum publiczne to dlaczego nie poparł tego żadnymi dowodami? :p A jak nie chciał robić za dużej szopki to po kiego w ogóle pojawił się jego post? Trza było od razu do elementa na pw lecieć
Oczywiście jeżeli faktycznie wjechali mu na matkę to należy się solidny banik dla tego co obraza ale obecnie sytuacja wygląda tak, że nie wiemy nic i zrobiła się z tego delikatna szopka
2
@FcPortoFan1999 szykujemy się do pracy :p
0
La Bamba w nocy to zupełnie inna strona. xD
4
@macio_944 trzeba być totalnym zerem żeby jakakolwiek akcje charytatywną w ten sposób szkalować, totalnie wyprane łby
6
@Szmulek Xavi serduchem to dalej nasz chłop. Szkoda, że wielu kibiców o tym zapomniało
0
https://x.com/jasonschreier/status/1752015148213064092
Z Embracer powoli robi się potężny rak, który toczy branże. :|
4
https://x.com/rubinstagram/status/1751890502251688366
Czy po takich ludzi może od razu przyjechać śmieciarka i wywalić ich razem z idolem gdzieś na wysypisku?
1
@cules100pro Jedyny pozytyw wynikający z istnienia takich kretynów to taki, że może kilku małolatów poważnie się zastanowi przed sięgnięciem po dragi.
2
https://x.com/IrynaLahoda/status/1751015152835838001
@VegetaPolska Szansa dla Ciebie
1
@AlexDark00 ewenement na skale światową, Lewy daje ci logiczne argumenty żebyś mógł go krytykować a ty i tak walisz takie fikoły, że masakra
3
@BorzyKrzys Żukowska pisze z sensem, świat się kończy
0
@Bobrowik Imo jedyny plus wywalanie teraz Xaviego byłby efekt nowej miotły który po miesiącu przestałby działać - tak to Laporta ma jeszcze czas żeby negocjować z potencjalnymi trenerami.
14
Mimo wszystko Xaviemu należą się podziękowania. Prowadził rozbitą Barcelone, kiedy nawet nie czuł się na siłach jeżeli chodzi o prowadzenie tak dużego klubu (przypominam, że zgodził się na trenerkę u nas dopiero za drugim razem)
Były przebłyski dobrej gry ale to ewidentnie za mało - brakło doświadczenia i warsztatu. (ewentualnie bardziej skoncentrowanych i lepszych zawodników :p)
Mam nadzieję, że Xavi obejmie jakiś mniejszy klub i naturalnie będzie się rozwijał jako trener, bez nałożonych wysokich wymagań.
2
https://x.com/Rozglosnia3/status/1751327302649069872
Jak ktoś powie, że FIFA jest nierealistyczna to pokażcie mu ten filmik. :D
7
Prawda jest taka, że powinniśmy się wypisać z profesjonalnej piłeczki, zgarnąć ze sobą United i założyć własną ligę p.t. "Frajerzy, którzy przez beznadziejne zarządzanie upadli na głupi ryj"
0
@LM10GOAT No tak, chłop przyszedł do rozwalonej Barcelony (pomimo iż nie chciał, dopiero za drugim razem go namówili) robił co mógł żeby ponaprawiać i taki ananasek jak Ty już go nie będzie lubił i szanował bo nie idzie.
0
@Roobo Twoja teza bardziej pasuje do ligi krajowej, gdzie cały sezon trzeba ciułać punkty.
O lidze mistrzów często decyduje dyspozycja dnia
0
@Herato Co nie zmienia faktu, że zabieg który ewidentnie ma na celu nacięcie kilku klientów należy krytykować? Szczególnie, że te manchloje z cenówkami idą w coraz gorszą stronę? Czasami mam wrażenie, że na niektórych ludzi większe firmy mogą jawnie pluć a Ci jeszcze powiedzą, że to deszcz pada. :|
7
Oni są coraz bardziej bezczelni z tymi cenówkami xD
0
@Azi oczywiście, że to wina klubu. Totalnie przespali moment kiedy trzeba było ogarniać zastępstwo za Busiego i mamy obecnie to co mamy
0
@SnieguPlock Tutaj ktoś inny jest dzbanem, skoro zastanawia się nad prawdziwością tych słów.
3
@Azi Bo był zbędny, nam brakuje topowego defensywnego pomocnika a nie wypalonego Busiego, który już nie dojeżdżał na większych rywali
0
@Kgorecki2500 Myślę, że to naturalne że kolejne pokolenia imigrantów którzy u nas zostaną będą czuli jakieś większe przywiązanie do Polski bo się zwyczajnie tutaj wychowają. :p
Tak czy siak, prawda jest taka że potrzebujemy imigrantów (ale normalnych, którzy chcą tutaj żyć i pracować) bo powoli wymieramy
1
@Kgorecki2500 Czyli elegancko, ludzkość w 2024 po ogromnych rozwojach nie tylko technologicznych ale też mentalnych - można porównać do szympansów. :D