marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
hahahaha, jeszcze Umtiti dostał kartkę. BRAWO SEDZIA!
2
Umtiti... Aduriz powinien zostać zawieszony i czerwo dostać.
0
A co mają grać pojedynczy piłkarze jak cała drużyna gra dzisiaj piach?
0
Aduriz faktycznie jest jak wino. :/
0
Podeśle ktoś link do transmisji?
Ok mam, jak coś http://aliez.me/live/sde49pbzsdf/
0
Jest także Mascherano, nie tylko rudy ma więcej samobójów od strzelonych bramek.
Jeżeli już tak bardzo chcecie dyskutować o współczynniku samobójow do strzelonych bramek.
0
Jak dla mnie to Masip powinien zagrać w tym meczu, najlepiej żeby był to jego mecz pożegnalny. ;)
16
Rudy to ma u mnie dożywotni szacunek za bramkę z Realem.
6
Glupszej argumentacji nie widziałem. Fajnie by było żeby Masche zdobył gola, ale nikt nie wywiera na nim raczej presji z tego powodu
0
Trochę to dziwne, jedna z najlepszych drużyn na świecie ma po 30 milionów w okienku na transfery? To jak zarząd chcę sprowadzić Dybale/Couthinio. Śmierdzi mi tu fejkiem.
0
Pique to chyba nigdy nie zostanie doceniony. :x
0
Jak dla mnie Marc jest mocno przeciętnym piłkarzem.
12
Tyle, że Halilovic ma dopiero 20 lat, nie ma co go twk szybko skreslac.
9
Czy wy wszystko musicie przeliczać na te pieniądze? Nasi piłkarze to nie jacyś tani najemnicy, a poza tym 3 asysty w każdym meczu żeby Turek się zwrócił? Serio? :-:
0
"..Lista piłkarzy uznanych za niespodzianki tego roku.." czytanie ze zrozumieniem. ;)
3
Neymar pomimo Igrzysk i zawieszenia za kartki jest 3 :O Nic dziwnego, że Ney ostatnio nie ma formy strzeleckiej.
2
No pewnie, lepiej kupić kolejnego RB niż dać szansę Vidalowi ( A nie, przepraszam. Vidal dostaje szansę, raz na ruski rok i je wykorzystuje co najmniej dobrze) Brawo Lucho..
4
Co w tym dziwnego?
0
Trochę szkoda mi Paco. Widać, że nie może się u nas odnaleźć..
1
I to jest piękne w piłce nożnej - wzajemny szacunek niezależny od barw, bez wyzwisk, bez 10 letnich kibiców obrażających przeciwnika którzy kibicują drużynie tylko ze względu na trofea i rozpoznawalność klubu.
1
Szkoda tylko, że Neymar nie strzelił.
2
Kurde. Teraz znowu trzeba się przyzwyczaić do fryzury Messiego. Szkoda, blond pasował do tej brody.
0
Ja to bym chciał Florenziego. :v
0
Rozumiem zdrową rywalizację przed derbami, ale to już jest brak szacunku do przeciwnika.
1
Wy serio płaczecie bo araby wbiły nam 3 gole? Fajny dla oka mecz, hajsy zgarnięte i odbyło się bez kontuzji żadnego z podstawowych graczy.
2
Cóż nie będę się napinal - Wygrał Ronaldo? Gratulacje. Dziwi mnie tylko ból dupy niektórych ludzi, przecież to, że Ronaldo wygra było wiadomo od kilku miesięcy.
Bardziej mnie dziwi jeden fakt - Lewandowski jest 16(!) A przed nim są tacy napastnicy jak Ibra, Vardy (xD) i Auba (Chociaż to może zasłużenie? Nie wiem, nie oglądam meczów Borrusi.) Tak czy siak, ten ranging jest dość śmieszny i nie ma co brać go na poważnie. (Zresztą jak większość rankingów)
4
Szkoda, że u inni nie grają tak do końca, Piłka nożna od razu byłaby piękniejszym sportem. ( I nie mówię tylko o Ronaldo, bo my także mamy swoich nurków. :))
2
Grają do końca, to się ceni. - czasami czegoś takiego brakuje u naszych piłkarzy.
1
Heh, ciekawe ile jeszcze razy Ramos będzie Realowi dupe ratował. :p
1
Obaj prezentują nieziemski poziom i są obecnie najlepszymi piłkarzami, więc dlaczego by ich nie porównywać?